Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Trailer Sniper: Ghost Warrior - nowej produkcji od City Interactive

37 postów w tym temacie

Wiem, że się czepiam, ale widzę dwie główne wady:
- słaba animacja postaci
- tekstury w niskiej rozdzielczości

Nie wiadomo jak z fizyką. Jeśli uwzględniona byłaby siła Coriolissa, wiatr i oczywiście odległość to gra ta mogłaby być dobrym produktem. Ale jeżeli będzie to prosta gierka to raczej nie znajdzie wielu odbiorców, bo w każdej strzelance można się pobawić w takim samym stopniu w SNAJPERA...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie CI kojarzy mi się głównie z kaszaniastymi niskobudżetówkami. Zobaczymym co z tego wyjdzie w II kwartale (zapewne 2010, ale oficjalna strona gry pozostawia tutaj niedomówienie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta gra chce udawać Sniper Elite we współczesnych realiach... przynajmniej tyle wynika z opisu na stronie produktu. "Roskoszuj się w pełni realistycznym systemem balistycznym który uwzględnia trajektorię pocisku, włącznie z bullet dropem i efektami środowiskowymi takimi jak wiatr, mgła i deszcz".

Brzmi dobrze, wyjdzie jak zwykle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2010 o 21:02, Paaavlo napisał:

Nie wiadomo jak z fizyką. Jeśli uwzględniona byłaby siła Coriolissa, wiatr i oczywiście
odległość

Nie zapominajmy o oscylacjach wokół toru lotu i rozszerzalności cieplnej lufy (spadek prędkości wylotowej) :D. Do tego jeszcze uzależnienie rykoszetów i innych zmian toru lotu od geometrii, gęstości, masy i stałych materiałowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dużo lepsze niż poprzednie gry ale cudów nie ma. Poczekamy to zobaczymy ale jestem zainteresowany. Mam nadzieję że to pierwszy i nie ostatni krok CI co wydawania dobrych gier a nie chłamów za 20zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wygląda nieźle (tylko ta jasna krew :/) i voice acting całkiem sensowny. Hmm, wchodzą na x360... nie no, może w cuda wierzę, ale wszystko jest możliwe i wydadzą coś powyżej średniaka. Z resztą nawet średniak to dla nich już sukces.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trailer wygląda świetnie, widać, że CI wzorowało się to trochę na Crysisie, to na MW 2, ale jeśli efekt końcowy będzie dobry, to nie mam nic przeciwko - w końcu trzeba wzorować się na najlepszych. Najlepsza dotychczas gra od CI? Możliwe, z tego, co zobaczyłem, to potencjał w niej ogromny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2010 o 22:14, Arrakis napisał:

Hmm... niezłe oby to nie był tylko na X360 liczę na wersje PC


Ekhm:
"Sniper: Ghost Warrior pojawi się 16 czerwca na pececie oraz Xboksie 360."

Czytaj artykuł do końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmmm nie chce krytykować, ale to pewnie następna niskobudżetowa gra od CI, i to na skale aż polski, bo nie wierze że ktoś zza granicy posiadając x''a kupi gre za 200 zł z polski od firmy która robi gry słabe. Wydawanie gier na konsole w cenie 200 zł to ie jest dobry pomysł, przynajmniej moim zdaniem znajdzie się mał osób które kupi za tyle gre, a jeśli juz to nie można wydać gry na wszystkie platformy ? Dla mnie to bedzie przecietniak jakich wiele, niedługo w kiosku albo w gazecie ;) tylko z tym mi sie kojarzy CI, kiosk i cena do 20 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2010 o 13:36, Ych0 napisał:

hmmm nie chce krytykować, ale to pewnie następna niskobudżetowa gra od CI, i to na skale
aż polski, bo nie wierze że ktoś zza granicy posiadając x''a kupi gre za 200 zł z polski
od firmy która robi gry słabe. Wydawanie gier na konsole w cenie 200 zł to ie jest dobry
pomysł, przynajmniej moim zdaniem znajdzie się mał osób które kupi za tyle gre, a jeśli
juz to nie można wydać gry na wszystkie platformy ? Dla mnie to bedzie przecietniak jakich
wiele, niedługo w kiosku albo w gazecie ;) tylko z tym mi sie kojarzy CI, kiosk i cena
do 20 zl.


A skąd wiesz, że gra będzie cenowo na równi z innymi (czyli ok 200 zł) jeśli chodzi o konsolę? IMO grę wydadzą w niższej cenie bo gdyby rzucili od razu cenę na iksa taką jak wspominaliśmy to byłoby dla nich samobójstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

City Interactive ostatnimi czasy odchodzi od budżetówek w stronę coraz lepszych gier czego dowodem jest seria przygodówek "Art of Murder" i "Chronicles of Mystery", które w swojej kategorii są naprawdę dobre! Teraz nadszedł czas na porządne gry akcji i FPS. Jeżeli City zakupiło licencję na nowy Chrome Engine od Techlandu to taka szansa istnieje bo to jeden z lepszych silników graficznych dla gier akcji o czym świadczy "Call of Juarez 2". Osobiście trzymam kciuki za City i zobaczymy co z tego wyjdzie? Przy okazji nowego silnika Chrome to ciekawe kiedy usłyszymy coś o "Chrome 2"? Skoro "They" został skasowany to "Chrome 2" ma teraz największe szanse na najlepszy polski FPS, no chyba ,że City Interactive zrobi wszystkim miłą niespodziankę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz mały błąd - 29,99 euro to nie około 90 zł, a ponad 120 :P. Poza tym życzę powodzenia w dalszym rozwijaniu i prowadzeniu witryny :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście dam CI jeszcze jedną szansę. Powód? Trailer... cholernie soczysty i intrygujący. Skrzyżowanie Crysis''a z Modern Warfare, do tego jeszcze multiplayer w stylu "Wróg u bram" i jestem w Niebie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować