Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zabrakło czasu na Splinter Cell: Conviction!

59 postów w tym temacie

Trochę szkoda, że SC w tej części będzie raczej grą akcji, a nie skradanką. Z drugiej strony powiew świeżości może okazać się dobry dla całej serii. Zobaczymy... ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A na DRM to im czasu wystarczyło.
A programistom gry nie zostawili do dopracowania, tylko się śpieszyli żeby na półki dać i kasę drzeć.
HA! Niedługo żeby móc przejść grę trzeba będzie wykupować itemy pozwalające na dotarcie do następnego poziomu/lokacji w formie DLC. Wstyd Dudes, WSTYD!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

UbiSoft? A co to? Aaa...to Ci, co wymyślili te dupne, nic nie dające zabezpieczenia. No co ty? To oni zniszczyli serię Splinter Cell? Dobrze, że już nie istnieją.- Mam nadzieję, że ktoś wypowie te słowa za 10 lat (kto wie, może nawet ja :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

?!?!?!?!?!?!??!!?

To co to będzie za gra? Skradanka bez przenoszenia ciał? Bez żartów. Chyba pójdę grać w Chaos Theory.

Solić Ubi i te ich gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OMG... mam nadzieje, że to dotyczy wersji na X360 a na PC się to pojawi, w końcu wychodzi później niż na konsole, ale znając życie jest to kolejny chwyt, żeby wyciągnąć kase od graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nigdy by nie płakał jak by wyszła za 2-3 miesiące ta gra i bardziej dopracowana . Ale i tak gry Ubisoftu nie kupie ze wzgledu na DRM.
Dla mnie Ubi praktycznie przestał istnieć , teraz muśi się dobrze na[racować abym się czymś zainteresował , ale jak bedą nadal bezsensowne zabezpieczenia jak w AC II to ja dziekuje . Wielka strata nie bedzie , są lepsze tytuły i na nie wydam kase.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Chyba pójdę grać

Dnia 05.04.2010 o 21:56, Feallan napisał:

w Chaos Theory.
Solić Ubi i te ich gry.

Tja, bo Chaos Theory jest przecież od EA. Ludzie jak już jedziecie po Ubi to z sensem i bez hipokryzji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I tak pogorszyli sprawę... Najpierw DRM, teraz niedociągnięcia... Jeszcze coś dorzućcie, będzie coraz śmieszniej... XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę coraz mniej mi się podoba idea DLC. Producenci zaczynają powoli przeginać i boję się, że wkrótce tak okroją sklepowe wersje gier, że szkoda gadać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może Ubi zostawiło te niedociągnięcia i zrobi następną cześć i chcąc zarobić więcej kasy. To co teraz napisali potem obiecają w następnych częściach , życzę wszystkiego najgorszego bo ta firma nie potrafi sobie radzić , sama się ośmiesza przed graczami.
Za niedługo Ubi będzie historią , bo przegina za mocno a dobrze na pewno się to nie skończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Undertaker made a point... a niom zaraz sie okaze ze w pierwszym DLC (które wyjdzie na 100%) zaimplementują właśnie o to ten bajer na który im nie starczyło czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Omg przeginają już z tym "nie chciało nam się/nie mieliśmy czasu czegoś tam zrobić, dodać jakiś ficzer, zrobić jakiegoś etapu w grze to spoko, walniemy to potem jako DLC".

Najpierw dwa razy opóźnienie premiery, a teraz takie coś.
:F

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2010 o 22:08, mati285 napisał:

Tja, bo Chaos Theory jest przecież od EA. Ludzie jak już jedziecie po Ubi to z sensem
i bez hipokryzji.


i dlatego, że 6 lat temu stworzyli dobrą grę mamy im teraz w odbyt włazić? Nie przenosimy ciał, jesteśmy albo niewidzialni albo na talerzu <nie ma półcieni>,gra nastawiona na tępe strzelanie, do tego w co-opie bohater widzi przez ściany.. to ma być Splinter Cell? To jakaś chała. Ciekawi mnie tylko jakie jeszcze ciekawostki wypłyną w popremierowych recenzjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprzeciwiać się takiemu postępowaniu można, ale miliony Xbotów i tak polecą do sklepów. Tak jak przy mapach do MW2- niby wszyscy narzekali, ale filmików z rozgrywki na nich na youtube jest już multum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tyle - coraz mniej zaczyna mi się podobać obecny stan rzeczy z grami. Co za debil wymyślił te całe DLC? Wolę pójść do sklepu i kupić cały, pełnoprawny dodatek lub nową część gry, niż płacić (własciwie to i nie małe) pieniądze za minidodatki, wnoszące małe usprawnienia i parę pierdół.

What a bullshit! Fuck it!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować