Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zabrakło czasu na Splinter Cell: Conviction!

59 postów w tym temacie

Hehe wg. mnie jedynym ulepszeniem serii jest brak debilnego noktowizora który trzema śmiesznymi światełkami zdradzał pozycje gracza w ciemności :D to tylko moja osobista uwaga, bo we wcześniejszych serii do tego tylko się można przyczepić... Ale teraz Ubi to naprawiło, gratulację. Chyba w biznesie zaczyna brakować ludzi z pasją, zamiast tego przybywa tępaków od marketingu... Damn shame...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żałosne. Niech Ci delewoperzy przestaną gadać takie głupoty, bo ręce opadają. Zabrakło czasu... proszę, litości. Pomine już, że przecież premiera była niejednokrotnie przesuwana. i co, taka umiejętność ma się pojawić dopiero w DLC? W ogóle te DLC to neich sobie w sadzą, tak głęboko jak się da... Mogę płacić, ale za coś w pełni wartościowego, a nie 10 min rozgrywki i dwa ciuszki. Przez pewien czas łudziłem się, że takie Ubi będzie daleko od podobnej polityki marketingowej, ale widać jestem wyjątkowo naiwny. Niech ich cholera!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do każdej gry tworzy się całą masę rzeczy, które do finalnej wersji z różnorakich przyczyn nie zostają wpakowane. Popatrzcie chociażby na Cień Czernobyla albo pierwszego Wiedźmina.
Ale jednak ponieważ ConVinction zaliczyło po drodze spore obsuwy, taka pierdoła jak przenoszenie ciał w skradance powinna bez żadnych dyskusji i usprawiedliwień znaleźć się w grze. (To, że twórcy kierują się ku debilnej casualizacji rozgrywki to już inny temat).
Biorąc pod uwagę to, co ostatnio wyprawia Ubi (a zwłaszcza nad projektem ConViction), wypowiedź Belanda jest strasznie nierozważna. Żeby nie powiedzieć ''idiotyczna''...

Kto to w ogóle widział, żeby płacić za możliwość obejrzenia zakończenia gry (PoP), zagrania w etap ze środka gry (Asasyn) czy używania z funkcjonalności normalnej dla danego gatunku gry (Splinter Cell). Jak tak dalej pójdzie, to za miesiąc Ubi będzie wydawać płatne patche i żądać opłaty za sejwowanie.
Nie ogarniam ich strategii. Jak się ma w dupie rynek PC, to po co wydawać nań gry...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem w demko na 360-ce. Jednym słowem gra nie zachwyca. To auto namierzanie jest zbyt uproszczone, rozumiem że najpierw muszę zrobić stealth kill-a a później dopiero mogę wcisnąć Y, ale to i tak za prosto. No i gra jest praktycznie bez klimatu. Przykro, myślałem że będzie to jakaś gierka, dzięki której odświeżę mocno klocka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No taaa, jak ktoś już napisał, za niedługo po przejściu do kolejnej lokacji zobaczymy gustowny ekranik, a na nim napis w stylu "Prosimy o podanie numeru karty kredytowej w poniższym polu, aby pobrać opłatę ($9,99) za dostęp do kolejnego poziomu, a jak nie zapłacisz to możesz się pocałować w łokieć i nie grać."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hahaha! Możliwość przenoszenia ciał ucieszyłaby fanów serii? To chyba kpiny. To co zrobili ze Splinter Cellem to cios w serce. Tak czy inaczej wymieniamy się na tydzień z kolegą konsolami przez tydzień będę musiał przeboleć trzymanie w domu przerobionego Xboxa :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

$$$ <- to jest odpowiedź na wszystkie pytania...
A tak na serio to co to właściwie znaczy że zabrakło im czasu? No i to planowanie DLC (zapewne płatnego) przed wypuszczeniem gry? Przecież nikt im chyba w głowę nie celuję i mogą posiedzieć jeszcze przy grze żeby ją doszlifować:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no, no to teraz już na bank nie kupuję gry. Gdzie te alarmy za nieukrywanie ciał? Gdzie przyłapanie na przenoszeniu w inne miejsce przez przeciwnika? Lepiej zagrać w stare, dobre Chaos Theory...
EDIT: Literówkens

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy to przenoszenie ciał jest Wam niezbędne? Ja z tego w Chaos Theory kompletnie nie korzystałem. Może z 2 razy coś przenosiłem, ale funkcja była głupia, bo gdy chciałem coś przenieść, to albo zauważał mnie jego "kolega", albo i tak przechodząc widział ciało, więc musiałbym chyba biegać 3 km. A jak już to było potrzebna (w banku np.), bo gość był tępy wyjątkowo, przyniosłem ciało mu pod prawie nogi (zaraz za te szklane drzwi), to gość i tak koło tego przechodził i musiałem go zabić w inny sposób. Dla mnie to był idiotyczny patent.

@Pile
Gdy Live będziesz miał to i tak nie pobierzesz, bo nasz ukochany dział Ubisoftu posiada jakiś tępaków, którzy wycinają całe U-play i tłumaczą na polski, żeby nie współpracowało z DLC, bo "przecież nie ma Live". Ja już się nauczyłem, że od naszego oddziału Ubi powinniśmy brać dopiero, gdy będą chcieli nam za to zapłacić. Na pewno nie wcześniej. Ciekawe co zrobią jak będzie ten Live?

@mistshoo
Brawo!! Pierwsze co robię w każdej grze to sprawdzam, czy nie ma autocelowania, bo ono mi bardzo przeszkadza. I patrz da się je wyłączyć. Cuda nie? Chyba, że nie chcesz, bo grać nie potrafisz, to nie nadawaj, że za bardzo upraszczają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BUAHAHA, zabrakło im czasu, pomimo kilku lat obsuwy ;) bomba ! na prawde trzeba mieć BARDZO duży dystans do siebie aby coś takiego stwierdzić po tym jak kazali graczom tyle lat czekać na gre....


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2010 o 10:18, Thoor napisał:

Przenoszenie ciał? Przypomina mi się stary dobry agent 47.


I chowanie ich po lodówkach w Blood Money... XD. Poczekam na recenzje tego SC i później zdecyduje, ale i tak nie kupię pewnie bo nie spełniam wymagań dotyczących prędkości łącza (jak dobrze pamiętam to 1 Mb to nie mam u siebie, ale u babci to mam 7 z hakiem...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak widac z wiekiem Sam Fisher traci kolejne umieetnosci. Kiedys umial przenosic ciala zabitych wrogow, dzis pewnie choruje na korzonki to cial przenosic nie moze. A pomysl, zeby przenoszenie cial pojawil sie jako DLC to chyba jakas jawna kpina z graczy. Dobrze, ze ostatnio omijam gry Ubisoftu. Zastanawialem sie nad zakupem Settlers 7, stwierdzilem jednak, ze durnego zabezpieczenia DRM wspierac nie bede i po prostu gry nie kupie. Chcialem tez soboe kupic cala sage Heroes of Might and Magic V. W sklepie doszedlem do wniosku, ze Ubisoftu finansowac nie bede.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli w DLC będzie SAMO przenoszenie ciał i w dodatku PŁATNE to będzie faktycznie the biggest fail ever.

Kurczę jestem fanem serii ale żal mi że tak dobra seria jest niszczona przez Ubisoft.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować