Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zabrakło czasu na Splinter Cell: Conviction!

59 postów w tym temacie

Dnia 06.04.2010 o 09:46, Xjumpaytech napisał:

A czy to przenoszenie ciał jest Wam niezbędne? Ja z tego w Chaos Theory kompletnie nie
korzystałem. Może z 2 razy coś przenosiłem, ale funkcja była głupia, bo gdy chciałem
coś przenieść, to albo zauważał mnie jego "kolega", albo i tak przechodząc widział ciało,
więc musiałbym chyba biegać 3 km. A jak już to było potrzebna (w banku np.), bo gość
był tępy wyjątkowo, przyniosłem ciało mu pod prawie nogi (zaraz za te szklane drzwi),
to gość i tak koło tego przechodził i musiałem go zabić w inny sposób. Dla mnie to był
idiotyczny patent.


fanboj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2010 o 22:08, mati285 napisał:

Tja, bo Chaos Theory jest przecież od EA. Ludzie jak już jedziecie po Ubi to z sensem
i bez hipokryzji.


Jest od Ubi. Wyszedł 5 lat temu i był robiony przez innych ludzi. 5 lat to epoka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to pewnie zdziwi cię fakt że Conviction robi to samo studio Ubi co Chaos Theory.
A ludzie?? Na pewno większość to stara ekipa.

Ja jeszcze tej gry nie spisuje na straty. Zobaczymy jak będzie z recenzjami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super! Będzie trzeba płacić za zwykłe przenoszenie ciał. Ja już jak się dowiedziałem, że będzie świetny system zabezpieczeń to straciłem zapał do tej gry. Szkoda, że jeszcze bardziej ją pogrążają takimi wypowiedziami i czynami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2010 o 11:35, MrGregorA napisał:

fanboj...


A macie obowiązek to kupować? Głosujecie portfelem, ja tej gry i tak nie kupię, bo ważniejszą produkcją jest dla mnie Alan Wake i Halo Reach. Poza tym, jak mówiłem Ubisoft Polska to dla mnie złodzieje Uplay, więc nigdy nie kupię od nich gry jeśli nie zostawią tej funkcji i będą blokowali DLC, bo nie ma Live. Bez łaski mojej kasy nie zobaczą. Za bardzo wkurzyłem się tym, że nie działają DLC z Assasin''s Creeda. Teraz mi są niepotrzebne, bo te dodatki są słabe, ale mają wyjść etapy chyba w Rzymie, a tego im nie daruje. Ja z możliwości przenoszenia ciał nie korzystałem, bo inteligencja tych przeciwników była na strasznie niskim poziomie, bo jeśli już zauważył leżące mu pod nogami ciało to leciał włączyć alarm, a nie dało się ciała też wynieść w miejsce, gdzie nikt by go nie zauważył (na statku to męczyłem się z 15 minut, żeby wywalić ciało za burtę, ale się nie udało). Takie durne DLC, po prostu się olewa i tyle, jeśli znajdą się debile, którzy to kupią to tylko ich problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś, Ubisoft był moją ulubioną firmą komputerową. Były to wspaniałe czasy, gdy wszyscy grali w Piaski Czasu, Beyond Good & Evil, Splinter Cella. Te czasy minęły, a Splinter Cell został brutalnie zamordowany. Uczcijmy jego pamięć sekundą ciszy, bo Conviction już nie jest tym Splinterem, którego znaliśmy i kochaliśmy. Rzekłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2010 o 12:43, Xjumpaytech napisał:

Takie durne DLC, po prostu się olewa i tyle, jeśli znajdą się debile, którzy to kupią
to tylko ich problem.

To jest problem wszystkich graczy. Bo jeśli odpowiednia ilość ludzi da się wystukać bez mydła w ucho, to developerzy będą chcieli stukać ich dalej. Tak przecież powstała idea DLC i tak się rozwinęła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm. Mi się tam bardziej podobało Conviction jak Sam był menelem. To jest kloszardem.
Eksperymentowanie z serią jest lepsze niż jej degeneracja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2010 o 14:30, L33T napisał:

Kup na Mac-a :)


Settlers 7 czy Heroes of Might and Magic V? Jesli to pierwsze, to z tego co pamietam plytka jest hybrydowa MAC/PC, ale niezaleznie od platformy wymaga polaczenia z internetem podczas gry w singla. Co sie zas tyczy HoMM V to byla wersja na Maca, nawet w Polsce byla ona dostepna, zdaje sie, ze dystrybucja zajmowal sie Nicolas Games. W przypadku Herosow w najnowszym wydaniu (Ubisoft Exclusive czy jakos tak) dostepna jest tylko wersja PC. Tak czy inaczej nie zamierzam wiecej kupowac gier, ktorych wydawca jest Ubisoft.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PRZENOSZENIE CIAŁ...w DLC?! To poproszę jeszcze... końcówkę instalacji gry w formie DLC, o!
Co się z tym Ubi porobiło... płatne zakończenie do PoP...
A pamiętam genialne Piaski Czasu czy Beyond Good and Evil...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ubisoft mnie coraz częściej rozbraja. Chyba bardzo, ale to bardzo chcą stać się większym pośmiewiskiem rynku. Zabrakło czas, więc gra ma być niedopracowana? No bez żartów. Skoro oni nie mają poszanowania dla własnej pracy i nie chcą żeby gra była zrobiona porządnie, to gracze też odwdzięczą im się brakiem poszanowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ubi Soft się stacza i coraz bardziej ośmiesza. Zabrakło czasu na dopracowanie itd, teraz okazuję się, że "pełna wersja będzie trudniejsza" itp...no bez jaj. Kiedyś byli jedną z moich ulubionych firm. Rayman, Beyond Good & Evil (aż boję się o kontynuację) pierwsze Splinter Cell''e...A teraz jeszcze te zabezpieczenia. Podziękuje za takie coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować