Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

O porannej konferencji Sony słów kilka

26 postów w tym temacie

Kutargi potwierdził to co było znane od dawna. Zobaczymy co im wyjdzie z tą ogólnoświatową premierą - ja trzymam kciuki !!!
Listopad to kupa czasu i zastanawia mnie jakie będą tytuły startowe - chciałbym po cichu Tekken Tag Tournament 2 wtedy by było po prostu cudownie... Z drugiej strony Microsoft ma dużo czasu by uzyskać przewagę nad Sony ale póki co nie zrobił nic by zwiększyć popyt na swój sprzęt - Oblivion to trochę za mało...a na resztę tych BARDZO DOBRZE zapowiadających się tytułów przyjdzie nam czekać... do premiery PS3 ? Oby, wtedy Sony będzie musiało dostarczyć sprzęt za ROZSĄDNĄ cenę i zadbać o odpowiednio dobre tytułt startowe - już wymieniłem TTT 2 (?) więc szansa na to, że konsola odniesie duży sukces nie mówiąc o SZAJBIE w Japonii bo tam to na pewno będzie się działo...:)

Informacja o 60 gb hdd bardzo mile mnie zaskoczyła i pewnie innych też (jakieś mod chipy?:). Mogliby pokazać ostateczną wersję obudowy - bo ta koncepcyjna nie wygląda na taką by wszystkie zapowiadane komponenty pomieściła - jeśli założymy, że zasilacz będzie na zewnątrz (tak jak x360).
No cóż może finalny ''dizajn'' ujawni Harrison za dwa tygodnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

raczej pol roku gofer............

ehh chcialoby sie kupic PS3 , tylko ze przypomina mi 2 zlepione ze soba kartwki przez ktore przeprowadzono rure i wyjeto i tam ktos jakby beton wlal ..................

kupic se jak kasa bedzie , warto bo grafa ma byc ekstra i spoko wszystkie gadzety :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A gry ;( ? Nic nie ma o grach ... ;( ... Ja tam się cieszę z listopadowej premiery bo to oznacza, że spokojnie jeszcze z rok będzie można poczekać i kaskę pozbierać, a na starcie będą bugi ;) mało gier itd. itp ;d ... Darmowa usługa sieciowa to jest to i za to muszę Sony pochwalić , a jak wyjdzie to już inna bajka, ale kitajce łeb na karku mają, pozdro !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2006 o 16:01, Wo_Oc1ek napisał:

Darmowa usługa sieciowa to jest to i za to muszę Sony pochwalić


Ona będzie tak darmowa jak w 360 czyli prawie darmowa, a prawie robi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować