Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gordon Freeman pozostanie niemy

47 postów w tym temacie

Gabe a dajże Ty w końcu spokój z tymi migami, niegadającymi postaciami itd. tylko na litość boską wypuść w końcu coś z tego EP3 jak cie nie mogę. Chociaż jeden marny trailer czy screen!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... a czy w ep2 w ostatnim rozdziale w obronie wyrzutni Gordon nie mówi do siebie coś w stylu "I''m gonna make it"? Pamiętam że miałem włączone napisy i coś takiego "do siebie" było... jak herezję prawię to mnie poprawcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2010 o 13:41, Ceicob napisał:

Gabe a dajże Ty w końcu spokój z tymi migami, niegadającymi postaciami itd. tylko na
litość boską wypuść w końcu coś z tego EP3 jak cie nie mogę. Chociaż jeden marny trailer
czy screen!

Nie wypuści, bo prawdopodobnie EP3 nigdy nie powstanie. Tyle czasu już czekamy, że dzisiaj gra byłaby zwyczajnie przestarzała technicznie jak na obecne standardy. Dlatego bardziej prawdopodobny jest sequel, co oczywiście nie oznacza, że wyjdzie on szybko. Pewnie jeszcze długo na jego temat będą milczeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby Gordon nagle zaczął mówić to byłoby z leksza dziwne. Lepiej niech Valve trzyma się tego, co do tej pory sobie ustali, bo w sumie "nie rzucający słów na wiatr" Gordon stał się już znakiem rozpoznawczym HL2. To ma swój nieco oldskulowy klimat i dobrze, że tak pozostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i dobrze. Nic nie mówiący bohater rozwiązuje problem utożsamiania się ze sterowaną postacią, a więź między nią a graczem powstaje tylko przez "czyny", co jest nie mniej absorbujące, a dużo bardziej uniwersalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lepiej by było gdyby gra była nieliniowa a kwestia mówione można było wybierać. Jednak tak jest prościej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też mi news. :P Ryby pływają, ptaki latają, Gordon pozostaje typem milczącego twar... eee... fizyka.

Nie mogę tylko darować Valve tego, że mu w 2 ucięli kucyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gordon Freeman - nie dość że niemowa, to jeszcze ma wadę wzroku. Ale tak pozatem jest najbardziej hardcorowym fizykiem na świecie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pf. Link z The Legend of Zelda wytrzymał przez 15 gier bez wyduszenia z siebie słowa, to niby czemu Mr. Freeman miałby odpaść już przy.. e. 5 grze? Jeśli chodzi o kwestię wydawania dźwięków, to taki Gordon nie dorównuje w/w Linkowi, bo ten drugi nie zrobił nawet ah i uh XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2010 o 14:32, Pile napisał:

Lepiej by było gdyby gra była nieliniowa a kwestia mówione można było wybierać. Jednak
tak jest prościej.


Wcale nie byłoby lepiej przynajmniej nie jeśli chodzi o klimat serii. Czy tak jest prościej? Nie powiedziałbym wywołanie emocji i stworzenie jakiejś więzi między graczem a światem gry, szczególnie w momencie kiedy gra jest liniowa jest wg mnie znacznie łatwiejsze kiedy damy głos naszej postaci niż umiejętne konstruowanie monologów npc, którzy w tym przypadku muszą nadrabiać za naszego kultowego niemowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2010 o 14:08, Arcling napisał:

Nie wypuści, bo prawdopodobnie EP3 nigdy nie powstanie. Tyle czasu już czekamy, że dzisiaj
gra byłaby zwyczajnie przestarzała technicznie jak na obecne standardy.

no tak w końcu lepiej wypuścić niedokończoną grę która by nie sprostała wymaganiom fanów alby tylko zadowolić takie osoby jak ty ;]

co do Gordona to jestem bardzo zadowolony że Valve pozostawi go niemego bo czy każdy bohater gier musi coś mówić? a to że niektóre osoby nie kupują takiej filozofii kreowania bohatera to już ich problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować