Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowa aktualizacja do Xboksa 360 już dostępna

33 postów w tym temacie

warto dodać, że demko zapisane na pendrajwie na konsoli A, nie musi działac na konsoli B.

Z zainstalowanymi grami jest podobnie, niby płytę trzeba mieć w napędzie, ale gra i tak musi być na każdej konsoli zainstalowana osobno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2010 o 15:35, donard napisał:

Piractwo pewnie wzrosło o ok. 5-10%

Raczej nie, bo mogą przy pobieraniu aktualizacji lub łączeniu się z Live! zbanować konsolę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2010 o 15:41, PLEXIUS1 napisał:

Musisz podłączyć konsole do internetu, bez znaczenia czy masz konto Gold czy Silver,
aktualizacja powinna ci wskoczyc

Nie trzeba się logować, można nawet przetestować połączenie z Live, komunikat o aktualizacji też wyskoczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2010 o 17:48, MozgotrzepPL napisał:

> Piractwo pewnie wzrosło o ok. 5-10%
Raczej nie, bo mogą przy pobieraniu aktualizacji lub łączeniu się z Live! zbanować konsolę:)



Cóż Mozgotrzepie jeżeli nie piracisz to nie masz co się obawiać zbanowania. Ja jestem permanentnie podłączony do Live''a i zassysam każde nowe demo(po tych wrednych 2 tygodniach dla Goldów!) i patche.
Kradzież jest złem ludzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2010 o 18:10, St_Death napisał:

Cóż Mozgotrzepie jeżeli nie piracisz to nie masz co się obawiać zbanowania. Ja jestem
permanentnie podłączony do Live''a i zassysam każde nowe demo(po tych wrednych 2 tygodniach
dla Goldów!) i patche.
Kradzież jest złem ludzie :P

Nie ma zmodowanej konsoli, mam prawie oryginalnych 20 gier, a konto live używam tylko do pobierania dem. Czekam na polskiego live:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2010 o 18:40, TBKPredator napisał:

Co do newsa: nie rozumiem po co jakieś durne ograniczenia co do ilości zajmowanego miejca
na podłączonym urządzeniu.

Bo nikt by nie kupił oryginalnego dysku do X360 120 GB za 250+ zł.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że umożliwili chociaż to,
Teraz poczekam na możliwość podłączania dysku twardego.
Ceny jakie żądają za zwykłe, wolne(5400RPM) dyski wołają o pomstę, dysk 250 GB kosztuje więcej niż mój 1TB do komputera(Hitachi Deskstar).

Ludzie, nie kupujcie dedykowanych dysków !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś pomóc ? Pobrałem aktualizacje do x''a z tym żeby pena podłączyć i chadzia, pena niby odczytuje ... ale ... no właśnie jest ale, jak daje skonfiguruj to niby coś tam robi i na koniec error, pisze że coś tam z czyszczeniem się nie powiodło a mam czystego pena (8gb), dostosuj dawałem mniej gb 5,4 i też nie chadzia. Proszę o pomoc.

Z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I tak wychodzą na swoje, za cenę dwóch 16GB pendrive''ów mamy dysk 250GB (ceny z allegro). Od Microsoftu :)

Gdyby można było wykorzystywać pełną pojemność np. 500GB przenośnego HDD, wtedy to byłoby coś. Głównie strzał w stopę, bo sprzedaż autoryzowanych akcesoriów zapewne by spadła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować