Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowa aktualizacja do Xboksa 360 już dostępna

33 postów w tym temacie

Dnia 06.04.2010 o 15:40, Budyn napisał:

W Xboksie 360 są 3 porty USB, a nie 2.

Jak kolega wyżej 2 usb z przodu - 1 z tyłu nad rj-45 ... autor newsa chyba na oczy xbox''a 360 nie widział ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co jeżeli mam przenośny HDD 320 GB? Xbox go nie rozpozna/zaakceptuje czy po prostu po zużyciu tych 16 GB poinformuje mnie o braku wolnego miejsca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2010 o 18:32, MozgotrzepPL napisał:

Nie ma zmodowanej konsoli, mam prawie oryginalnych 20 gier


Spadłem z krzesła ;D

btw ta aktualizacja jest dziwnie obszerna jak na zaimplementowanie obsługi przenośnych pamięci - sciągała mi się ponad godzinę na łączu 3 mbit :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba jestem ślepy, bo nie widzę gdzie jest napisane, że Xbox ma tylko dwa wejścia USB?
Aaa... chyba ktoś bez żadnej wiedzy się wypowiada, bo ta aktualizacja pozwala na podpięcie tylko dwóch nośników, pomimo, że są trzy wejścia... -.-''

Sandro@
Podłącz, okaże się. ; ) Podejrzewam, że będzie można wykorzystać tylko 16gb z tych 320GB ale nie wiem, nie sprawdzałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2010 o 22:42, Albii napisał:

Podłącz, okaże się. ; ) Podejrzewam, że będzie można wykorzystać tylko 16gb z tych 320GB
ale nie wiem, nie sprawdzałem.

Wiem że pozwala tylko na podpięcie 2 urządzeń ale usb są 3 ;] (Co do tych usb autor recki chyba coś zmienił bo ja teraz też nie widze o tym wzmianki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2010 o 23:38, maXan napisał:

Wiem że pozwala tylko na podpięcie 2 urządzeń ale usb są 3 ;] (Co do tych usb autor recki
chyba coś zmienił bo ja teraz też nie widze o tym wzmianki)


Autor założył, że w Xboxie 360 są co prawda 3 porty USB, jednak ten z tyłu w wielu przypadkach jest zajęty przez bezprzewodową kartę pamięci, która jest dostępna w sprzedaży w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2010 o 10:36, Isilothar napisał:

Autor założył, że w Xboxie 360 są co prawda 3 porty USB, jednak ten z tyłu w wielu przypadkach
jest zajęty przez bezprzewodową kartę pamięci, która jest dostępna w sprzedaży w Polsce.

Nieźle .Pierwszy raz słyszę o bezprzewodowej karcie pamięci .Że trzymam ją sobie w kieszeni a na nią zgrywają się savy ? Cudo .Microsoft pewnie nawet nie wie jak wielkiego wynalazku dokonał .Nie pomyliło się przypadkiem z Wi-Fi adapterem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2010 o 10:47, Q-Jot napisał:

Nieźle .Pierwszy raz słyszę o bezprzewodowej karcie pamięci .Że trzymam ją sobie w kieszeni
a na nią zgrywają się savy ? Cudo .Microsoft pewnie nawet nie wie jak wielkiego wynalazku
dokonał .Nie pomyliło się przypadkiem z Wi-Fi adapterem ?


Heh, z rozpędu się pomyliłem:) Co prawda podobno istnieje coś takiego jak bezprzewodowa karta pamięci, to jednak mi chodziło o bezprzewodową kartę sieciową:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2010 o 20:18, rolex76 napisał:

Może mi ktoś pomóc ? Pobrałem aktualizacje do x''a z tym żeby pena podłączyć i chadzia,
pena niby odczytuje ... ale ... no właśnie jest ale, jak daje skonfiguruj to niby coś
tam robi i na koniec error, pisze że coś tam z czyszczeniem się nie powiodło a mam czystego
pena (8gb), dostosuj dawałem mniej gb 5,4 i też nie chadzia. Proszę o pomoc.

Z góry dzięki.



Pomoże ktoś ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować