Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zobacz, jak wygląda Nowy Jork w grze Crysis 2

24 postów w tym temacie

biorąc pod uwagę fakt jak bardzo twórcy chełpią się grafiką to aż dziw bierze, że nie ma ani jednego filmiku w normalnej jakości tylko samie kamerkowce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak własciwie to:
- obcy są w pobliżu NY
- obcy zaczęli inwazję od Pacyfiku
- zatem obcy musieli już zająć w zasadzie całe USA
wnioskuję zatem (bo stawianie pytań już nie ma sensu), że tych paru kolesi ma teraz odratować pół globu, po totalnej katastrofie, gdzie nie ma już czego ratować i przede wszystkim nie ma już środków do kontynuowania oporu. Zatem jaki sens ma mieć fabuła tej gry? Przepraszam - jednak musiałem zadać pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja to chciałbym się dowiedzieć

Spoiler

jak to zboczyli z kursu... Przecież bohaterowie byli w drodze na wyspę gdzie odbywa się jedynka po ich dowódcę bo dziwnym trafem przeżył... Jestem ciekawy jak to rozwiążą. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

maXan wtedy nie bedziesz mial juz wypasionej grafiki jak i wymagan :] .
Tak czy siak akcja w miescie to niezly ruch . Duze budynki = mniej polys ,nie trzeba takiego drawdistance ,co oszczedza kawal mocy. Same kompromisy w tej odslonie . Mam nadzieje ,ze jednak wersje PC spoci troche najnowsze karty :] . I nie wyjezdzac mi tu z kiepska optymalizacja silnika czy cos , bo akurat jak chce sie jakosc to i wymagania rosna . Sprobujcie odpalic Unreal Engine 3 (UDK) z shadowmapami w tej jakosci ,postprocessami itp. a dowiecie sie ,ze cryengine to jednak silnik smigajacy na low-endzie :] .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2010 o 12:29, hans_olo napisał:

Tak własciwie to:
- obcy są w pobliżu NY
- obcy zaczęli inwazję od Pacyfiku
- zatem obcy musieli już zająć w zasadzie całe USA

Może w NY jest coś czego obcy potrzebują poprostu. Nie wiem skąd wniosek, że wszystko po drodze musieli zniszczyć. Na razie nie wiadomo co będzie w fabule więc póki co trudno ją oceniać.

Dnia 07.04.2010 o 12:29, hans_olo napisał:

wnioskuję zatem (bo stawianie pytań już nie ma sensu), że tych paru kolesi ma teraz odratować
pół globu, po totalnej katastrofie, gdzie nie ma już czego ratować i przede wszystkim
nie ma już środków do kontynuowania oporu.

Może np. wystarczy powstrzymać obcych od zamrożenia planety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zatem jaki sens ma mieć fabuła tej gry?


Fabuła ma tu być dodatkiem do ładnych widoczków i strzelania, nie musi być sensowna, więc nie czepiaj się za bardzo ;-) W Crysis:Warhead też sensu fabuły (i drugiego albo i trzeciego dna) nie odkryłem - ot uganiałem się

Spoiler

łysym gościem o ksywie Psychol za północnokoreańskim generałem przemierzając śliczną wyspę (później zamrożoną przez obcych - po co ?).

Sensu w tym wielkiego nie było, ale samą grę wspominam calkiem miło - solidny średniak z przepiękną grafiką (i równie zrąbaną optymalizacją).

@Mr_Hyde,

Czyli dla Ciebie wysoką jakość prezentują tylko gry, które zarżynają każdy sprzęt ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2010 o 14:02, Lordpilot napisał:

Zatem jaki sens ma mieć fabuła tej gry?


Fabuła ma tu być dodatkiem do ładnych widoczków i strzelania, nie musi być sensowna,
więc nie czepiaj się za bardzo ;-) W Crysis:Warhead też sensu fabuły (i drugiego albo
i trzeciego dna) nie odkryłem - ot uganiałem się

Spoiler

łysym gościem o ksywie Psychol za
północnokoreańskim generałem przemierzając śliczną wyspę (później zamrożoną przez obcych
- po co ?).

Sensu w tym wielkiego nie było, ale samą grę wspominam calkiem miło -
solidny średniak z przepiękną grafiką (i równie zrąbaną optymalizacją).

Ale to miało jeszcze jakiś związek przyczynowo skutkowy :P. Tutaj spodziewam sie juz jakichś totalnych absurdów. Bo oczywiście NY jest efektownijszy, ale dla mnie logiczne jest, ze druga część powinna rozgrywać się na zachodnim wybrzeżu jak już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, i znowu to samo... Wszystko zimno-niebieskie i prześwietlone. Parę budynków i kosmiczna, oślepiająca poświata. Po nowym Crysis spodziewałem się sporych, realistycznych przestrzeni. Wcale mnie już nie dziwi stwierdzenie developera, że ta gra będzie chodzić lepiej, niż poprzednia część. Patrząc na kolejne filmiki nie trzeba brać tej obietnicy na wiarę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś się ładnie pomylił to nie jest trailer tylko teaser trailera :) Sam trailer ma ukazać się 9 kwietnia .News taki troszkę z d...y i do tego z błędem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować