Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

House M.D. - nowe screeny

52 postów w tym temacie

Przecież to nawet nie sięga poziomu niektórych gier flashowych w sieci. Max, z czym może to konkurować, to gry na stare komórki, ale i na tym polu zwykły Wąż pewnie miodnością tę grę zabije. A myślałem, że ktoś ambitny zajął się przeniesieniem serialu na ekrany komputerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serial uwielbiam, jednak tą grę sobie daruję. Grafika nie jest dla mnie najważniejsza ale to tutaj wygląda...no sam nie wiem jak to ująć. Nie tego się spodziewałem...Już zwykłą przygodówkę, z chodzeniem po szpitalu itp ale nie takie coś. Zawiodłem się jak nie wiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2010 o 18:08, Albii napisał:

Żal mi ludzi co po screenach oceniają grę. :(

Nie tyle po screenach co po kawałku gameplay''a. To naprawdę jest porażka. Nawet postacie nie mówią a jest tylko zwykły tekst;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zobaczyłem pierwszy screen to pomyślałem sobie, że na jakąś przenośną konsole. Zwykle nie oceniam gier na podstawie grafiki, ale ten oldschool jest tak old, że aż śmierdzi rozgotowaną kapustą i lekami na nadciśnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2010 o 18:12, Longer napisał:

Nie tyle po screenach co po kawałku gameplay''a. To naprawdę jest porażka. Nawet postacie
nie mówią a jest tylko zwykły tekst;/


ojejciu - lektor nie czyta i dzidzia placze ;) ? Dzwiek przyzwoity, grafika taka sobie (w sensie jakosc i styl) - mnie bardzo kluja w oczy te amerykanskie mordy, ktorych kompletnie nie znosze. Gameplay prosty, lekko zrecznosciowy i w stylu tego z serialu. Calosc przypomina ubogie combo Trauma Center + Phoenix Wright. Tam tez nie ma voiceactingu, grafika dialogow to kilka animacji a to jedne z najciekawszych fabularnie gier w jakie gralem ;]

@Albii

mi tez, ale co zrobic... cale szczescie sa jeszce robione gry do poczytania a nie do wciskania fire przez caly czas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.04.2010 o 18:48, EmperorKaligula napisał:

ojejciu - lektor nie czyta i dzidzia placze ;) ?

Nie, dzidzia nie płacze bo tak samo w niejedną grę RPG się grało;) Jednak ogólnie nie tego się spodziewałem więc sorry ale nie będę pisał coś innego :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2010 o 19:03, Longer napisał:

Nie, dzidzia nie płacze bo tak samo w niejedną grę RPG się grało;) Jednak ogólnie nie
tego się spodziewałem więc sorry ale nie będę pisał coś innego :]


ja nie mowie o rpg tylko o takich "przygodowkach"/"novelach" gdzie gadasz i wykonujesz proste czynnosci. Spytam inaczej jak bys chcial zeby ta gra wygladala ? Pelne 3D ? Wszystkie kwestie mowione przez autorow ? A moze gra ze wstawek filmowych ? :] Wg mnie takie wlasnie wykonanie pasuje do tego typu gry. Oldschool troche, ale to dla mnie plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tak.
Gra jest zapowiadana na maj 2010r, ale data premiery może być przełożona np. listopad 2010r, nic nie wiadomo.
Ale jeżeli będzie w wydaniu premierowym taka grafika, funkcje i koncepcja. To ja dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2010 o 19:10, EmperorKaligula napisał:

> Nie, dzidzia nie płacze bo tak samo w niejedną grę RPG się grało;) Jednak ogólnie
nie
> tego się spodziewałem więc sorry ale nie będę pisał coś innego :]

ja nie mowie o rpg tylko o takich "przygodowkach"/"novelach" gdzie gadasz i wykonujesz
proste czynnosci. Spytam inaczej jak bys chcial zeby ta gra wygladala ? Pelne 3D ? Wszystkie
kwestie mowione przez autorow ? A moze gra ze wstawek filmowych ? :] Wg mnie takie wlasnie
wykonanie pasuje do tego typu gry. Oldschool troche, ale to dla mnie plus.

Tzn. piszesz to po obejrzeniu gameplayu? Tak tylko pytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem jeszcze. Ta gra jest od 12lat (!!!!), Hous od 12 lat

Co to k***a jest?

Nie mogli stworzyć normalnej gry, normalnego Housa i innych. Tylko jakaś bliżej nieokreślona: fabuł,grafika i zadania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować