• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Kuba003

Windows 7 - Problem z Eksploratorem Windows

Pytanie

Mam problem z Windows 7 w laptopie MSI EX625. Coraz częściej w różnych przypadkach Eksplorator Windows przestaje odpowiadać. Widzę to przez nie działającą klawiaturę, panel dotykowy, touchpad. Myszka działa więc próbowałem dostać się do Panelu Sterowania nie odpowiada. Dałem sobie wyszukanie problemu w systemie. I on resetuje eksplorator nie pomaga. Teraz próbuje zeskanować dysk w poszukiwaniu wirusa. Ale na dodatek komputer nie chce mi się wyłączyć! Dopiero muszę odłączyć zasilania cały laptop. Po zresetowaniu działa normalnie. Przedtem raz, dwa a teraz coraz częściej pojawia mi się to. Z góry dzięki za odpowiedzi. I proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 07.04.2010 o 16:56, Kuba003 napisał:

Mam problem z Windows 7 w laptopie MSI EX625. Coraz częściej w różnych przypadkach Eksplorator
Windows przestaje odpowiadać. Widzę to przez nie działającą klawiaturę, panel dotykowy,
touchpad. Myszka działa więc próbowałem dostać się do Panelu Sterowania nie odpowiada.
Dałem sobie wyszukanie problemu w systemie. I on resetuje eksplorator nie pomaga. Teraz
próbuje zeskanować dysk w poszukiwaniu wirusa. Ale na dodatek komputer nie chce mi się
wyłączyć! Dopiero muszę odłączyć zasilania cały laptop. Po zresetowaniu działa normalnie.
Przedtem raz, dwa a teraz coraz częściej pojawia mi się to. Z góry dzięki za odpowiedzi.
I proszę o pomoc.

Gdy w taki sposób zaczyna psuć się system najczęściej potrzebny jest format ale wcześniejsze skanowanie antywirem nie zaszkodzi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dnia 07.04.2010 o 17:01, Witcher1990 napisał:

Gdy w taki sposób zaczyna psuć się system najczęściej potrzebny jest format ale wcześniejsze
skanowanie antywirem nie zaszkodzi;)


Tak właśnie myślałem. Ale nic mi nie wykryło. Chciałem się upewnić. Bo może dało się coś zrobić z tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować