Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kolejny weekend z Auto Assault

18 postów w tym temacie

Dziwny jest ten MMO, jakoś tak mam wrażenie, że to kiedyś miał być Fallout Online, a przerodził się w coś takiego... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do Valed:
Nie wiem ile ma klient, dopiero za 24h mi przyślą cd-keya i klienta, ale będzie ważył pewnie 1,5 GB tak jak inne MMORPG-i

Do lukis:
Są już RPG w stylu western:
Gun
Desperados
i jeszcze kilka chyba było:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem Gun to ActionRPG... Desperados zalicza się do cRPG... Więc nie wiem... RPGów w innym stylu nigdzie nie zapowiadali... Może ucieszy Cię Desperados 2 jak wyjdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spakowany klient którego ściągałem na poprzedni weekend miał 700mb, ale gierka nie jakaś specjalna - pograłem godzine i odinstalowałem. Nie lubie gier gdzie tłucze się nieskończenie levele tylko poto żeby był .... większy level i questów które każa ci za każdy razem zniszczyć x czegoś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie grałem w poprzednią betę, ale ludzie chcą właśnie czegoś prostego :P Czysta przyjemność w jak najlepszej formie. Gry MMORPG im prostsze tym lepsze, żadnych wykresów, tabelek, nieskończenie trudnych i długich questów. Tylko stworzyć postać w kilka minut i ruszyć na podbój świata ;)
Ach Krzym nie zapominaj że to tylko Beta testy, niszczenie czegoś też może być przyjemne. Łatwiej jest coś zniszczyć niż uratować albo zbudować. Nie przesadzaj, gry mają być proste i przyjemne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Klijent 742 mb ale gdy zainstalujesz wciskasz przycisk PATCH bo inaczej nie da sie zagrać... i wtedy zaczyna sie dramat gra upgraduje sie do minimum 6,5 GB moja ma już 9,5 ale dlatego ze dograło mi nowe mapy podczas gry ale absolutne minimum do uruchomienia to na bank 6,5GB... gra fajna bardzo szybka, grafika nie najlepsza ale nie o to chodzi, gra spodoba sie każdemu kto lubi klimaty postnuklearne. Sam bym kupił te gre ale będzie z abonamentem no i kapa bo jak mam wybulić z 50pln co miecha to naprawde wole World of Warcraft za te pieniądze, pozatym polecam Guild Wars gram już pół roku i gra naprawde jest mistrzostwo świata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że robią znowu betatesty, ale pewno będzie tak jak w przypadku poprzednich :/ To co przeszedłem w becie PennyArcade było już niedostępne w becie na FilePlanet, więc chyba się nie skusze na tę kolejną betę, bo i tak wszystko by było od początku a to nudne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja zapisałem się na zamknięte beta-testy (w każde czwartki i weekendy) i teraz... zostałem wybrany na beta testera 24/7 za swoje "oddanie sprawie i udzielanie się na forum" (sic). Śmieszna sprawa, bo postów na forum AA mam może 5, a bugów zareportowałem raptem kilka, a w ostatni weekend AA sobie odpuściłem, bo kupiłem Guild Wars... No cóż, może mają za mało testerów?

Gierka z początku fajna (grafika i fizyka godne podziwu), ale obawiam się, że nie zatrzyma przy sobie graczy... Ja już sobie odpuściłem (mimo iż miałem zamiar zamówić w przed-premierze), ale dałbym AA jeszcze jedną szansę, gdyby nie to, że jestem na koszmarnym łączu Wi-Fi. Bez względu jednak na swoją osobistą opinię polecam wszystkim miłośnikom samochodowej rozwałki i Fallouta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

6,5GB na poczatek? A potem do 9GB+ ? No nie, to ja odpadam, nie bede sciagac gry kilka dni i zawalac dysku zeby pograc pare godzin :P Oczywiscie nie mam tu grze nic do zarzucenia bo w nia nie gralem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2006 o 21:05, globbi napisał:

6,5GB na poczatek? A potem do 9GB+ ? No nie, to ja odpadam, nie bede sciagac gry kilka dni
i zawalac dysku zeby pograc pare godzin :P Oczywiscie nie mam tu grze nic do zarzucenia bo
w nia nie gralem ;]

Ja też odpadam ale dlatego że w życiu czegoś takiego nie ściągne...:/ chyba bym musiał zostawić kompa na miesiąc bez wyłaczania:P A potem jescze by sie okazało że sie nei może połączyć czy cośtakiego <lol2>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować