Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

905 funtów wydane na... Farmville. Przez 12-latka.

55 postów w tym temacie

Jasne że wiek to nie wymówka. Pytanie tylko - skąd to się rozeszło po necie? Mamusia powinna była załatwić to z synkiem cichaczem. Swoją drogą - no też miał co kupić. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Z racji tego, że matka chłopca nie chce mu psuć przyszłości, to nie zamierza zgłaszać tego na policję jako kradzież. W efekcie nie może ona liczyć na refundację ze strony firmy Zynga, operatora Farmville. Tymczasem konto młodzieńca zostało zablokowane - widocznie nikt nie pomyślał o jego sprzedaży, aby odzyskać przynajmniej część ze straconych pieniędzy."

No bez przesady. Nie dość, że nie pilnuje karty (to też może świadczyć o tym jak interesuje się dzieckiem) to jeszcze miałaby swojego 12-letniego synka skarżyć? Wiem, kiedyś słyszałem o podobnym przypadku (w USA), ale dla mnie to już szczyt absurdu (co innego gdyby matka z dzieckiem była skłócona i nie utrzymywała z nim kontaktu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakim cudem dwunastolatek miał dostęp do karty kredytowej swojej matki ;) ?. Brawo mamo, wychowywanie dziecka bezcenne. Ja z portfela swojej mamy nigdy nie wyciągnąłem nawet grosza, chociaż leżał na wierzchu bardzo często. Jak się dziecko wychowa, tak się je ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale te pieniądze mogą się zwrócić, a jak dobrze pójdzie to z nawiązką. Na e-baya wystawią konto na licytacje i ktoś pewnie kupi...
900 funtów na jedną gre?! To ja na wszystkie moje gry tyle nie wydałem! Komputer nawet za troche mniej kupiłem... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2010 o 14:07, seba357 napisał:

Brytyjskie dzieci są nie normalne. To odcięte od realu gówniarze. Cholrene brytole.


popatrz na polaków ... wolałbym żeby mój syn był odcięty od świata niż by był kibolem/ćpunem/pijakiem ( nie potrzebne skreślić )

a wiem że u nich są kibice ale u nich nie niszczą stadionów jak np. u nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2010 o 14:27, Bumblejazz napisał:

a wiem że u nich są kibice ale u nich nie niszczą stadionów jak np. u nas :)


patrz lata 70-90, brytania byla bastionem zadymiarstwa :] dobrze przemyslane przepisy zlikwidowaly ten problem i dzis juz jest spokojnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2010 o 13:42, Scorpio100 napisał:

To nie wina tego chłopca. To wina rodziców. Kiepskie wychowanie i bum. 900 funtów na
wieś poleciało.


swietny argument :D oczywiscie masz dzieci, ze takimi ogranymi sloganami rzucasz ? :D dzieciak pewno sam sie dowiedzial jak sie korzysta z karty, pin widzial gdzie mama trzyma i prosze. W dzisiejszych czasach dzieciaki diabelsko szybko ucza sie nowych rzeczy, widze po potomkach znajomych, a maja mniej niz 10lat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2010 o 14:33, EmperorKaligula napisał:

> a wiem że u nich są kibice ale u nich nie niszczą stadionów jak np. u nas :)

patrz lata 70-90, brytania byla bastionem zadymiarstwa :] dobrze przemyslane przepisy
zlikwidowaly ten problem i dzis juz jest spokojnie



była :) u nich sobie poradzili ... u nas jest coraz gorzej :)) i nasze władze nie wiem czy są w stanie sobie poradzić
przykładem może być mecz górnik konin - legia chełmża ... 21 policjantów zostało poszkodowanych , 1 w stanie tragicznym ... stadion zniszczony, nie będzie meczów dopóki nie naprawią :) i takie coś sie coraz częściej dzieje

jednakże wolałbym by po ulicy chodziły dzieci grające w farmvilla XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeciez pisza że karta kredytowa zaplacił ( do niej nie jest potrzbny pin tylko kod znajdujacy sie na odwrocie karty), takie rzeczy jak karta kredytowa trzeba pilnowac i tyle w tej materii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co wy chcecie od niego , chłopak chciał zostać najlepszym farmerem w "okolicy" a to najwyraźniej kosztuje:D

Już widzę jego minę jak kupował najnowszy traktor XT50 ultra autoplewiacz ;p

Swoją drogą jak już ktoś wyżej powiedział kartę kredytową trzeba pilnować , a to ,że rodzice jej nie dopilnowali to teraz ponoszą konsekwencje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować