Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

905 funtów wydane na... Farmville. Przez 12-latka.

55 postów w tym temacie

Dnia 08.04.2010 o 19:30, Bumblejazz napisał:

hmmm wiesz ja nie mam nic do policji :) a oni atakowali własną policje( i bodajże poznańską),
a to już szczyt głupoty... a po głowie mi nikt nie dał :P. nie wiem , może ty jesteś
z pokolenia "JP" skoro tak bronisz zwykłych pseudo-kozaków :)

nie, nie jestem z pokolenia JP

chodzę na mecze, aktywnie kibicuję, nie krzyczę nic o policji itp., ale denerwuje mnie mówienie o "chuliganach co to ławki demolują i biją wszystkich na około"

chodzę na mecze swojego ukochanego klubu kilka lat i jeszcze ANI RAZU niebyłem świadkiem sytuacji żeby kibice różnych drużyn bili się na stadionie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko ja widze prawdziwego winowajce?! Przeciez za cala ta sytuacje odpowiada nie kto inny tylko Zynga. Gdyby nie oferowali najfajniejszych rzeczy za FV (ichniejsza kasiorke, ktora mozna kupic za realna kase lub dostac jeden ''pieniazek'' co kilka leveli - rzeczy kosztuja po kilkanascie/kilkadziesiat) to do takiej sytuacji by nie doszlo :(...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2010 o 19:37, mc1908 napisał:

chodzę na mecze, aktywnie kibicuję, nie krzyczę nic o policji itp., ale denerwuje mnie
mówienie o "chuliganach co to ławki demolują i biją wszystkich na około"


nie mówie że wszyscy są tacy bo ja też nie jestem nim a na mecze chodze xd. ale u mnie w mieście to już jest jakaś paranoja, inne miasta mają lepiej jako tako ale też idealnie nie jest

a tak wg ... jak można na taką gre wydać tyle ? prawie 4000zł ... na tibie mniej ludzie wydają o0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaitsev, miałeś 9 lat jak zacząłeś pracować w kopalni? Rany gdzieś ty się urodził!?

Tak na poważnie dobrze tak tej matce, takie rzeczy jak karta kredytowa powinny być pilnowane, nie mówiąc już jak dziecko chowała, że nie orientował się, że kasy nie można brać cudzej. Tylko cholera rozumiem jakby wydał nie wiem, na coś ciekawego ogólnie, ale na Farmville?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2010 o 22:18, FiZbAn09 napisał:

Szok , czytam i nie wierze :| Tragiczne to trochę .


tragiczne by było, gdyby chłopak wpadł pod tramwaj i stracił nogi. a tak to to jest raczej śmieszne, ot, ku przestrodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.04.2010 o 22:19, Daelor napisał:

tragiczne by było, gdyby chłopak wpadł pod tramwaj i stracił nogi. a tak to to jest raczej
śmieszne, ot, ku przestrodze.



Postaw się na miejscu matki -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaitsev... Współczuję przeszłości. ;P

Nie ma co Facebook rozpanoszył się już na dobre nawet w naszym biednym kraju. Już kończy się moda na ''sweet focie na nk'', a zaczyna na ''sweet focie na fb''. Że niby żadna różnica? Prestiż ludzie, prestiż. :D

A już tak nawiązując do samego Farmville. Najgłupsza, najtragiczniejsza i... najbardziej wciągająca gra na Facebook''u. ^^ Ale w momencie, gdy zaczyna zabierać całe weekendy i nie wychodzisz już z pokoju patrząc na twoje roślinki, to zaczyna to być kłopotliwe.

<Sarcasm mode off>
Koniec mądrej wypowiedzi na koniec dnia. Idę spać.

Pozdrawiam. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2010 o 19:37, mc1908 napisał:

chodzę na mecze swojego ukochanego klubu kilka lat i jeszcze ANI RAZU niebyłem świadkiem
sytuacji żeby kibice różnych drużyn bili się na stadionie


To ze Ty nie widziales, nie znaczy ze polska pilka jest wolna od takich problemow -.- Rownie dobrze mozesz byc kibicem w jakims zadupnym 3cioligowym klubie i ani razu nie miec gosci na "stadionie" ;)

a te zadymki z ktorych slysze relacje od znajomych i zdjecia w internecia na portalach kibicowskich to wszytko fotomontaze ;) oni grzecznie wymieniaja argumenty za pomoca krzeselek ;] Bandytyzm stadionowy ciagle u nas aktywny i nie dotyczy on kibicow bo ultrasow i piknikow jest na stadnionach najwiecej, ale przychodza cale grupki ktore chca sie bic. A ze glupie spoleczenstwo sprowadza kazdego na stadionie do chuligana - na to nie ma rady. No i nie ukrywajmy sa tez duze wyjazdy po to by zrobic dym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na szczęście ŁKS nigdy nie był w III lidze :)

mówię o swoim doświadczeniu - NIGDY nie byłem świadkiem "zadymy" na stadionie, a jak wiadomo nie jest to obiekt luksusowy chroniony przez agentów FBI ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować