Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Fanowski filmik Modern Warfare wyprodukowany za jedynie 209 USD

53 postów w tym temacie

Świetna sprawa, z tego można by nakręcić cały serial. :)
Podobne do tego jest "Escape from City 17", krótkometrażówka na podstawie Half-Life 2.

PS. Ghost! Śmiech z 6:13 rządzi. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Filmik ogólnie na bardzo przyzwoitym poziomie. Ale ci dwaj kolesie zachowywali się trochę dziwnie i mało profesjonalnie. Dwóch obok siebie, biegną i patrzą się w tę samą stronę. I proszę bez tekstów, typu "O a ty wiesz, za dużo gier". Po prostu się tym interesuję czytam "Komandosa", "Arsenał" itd. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2010 o 13:21, Undertaker napisał:

Mam wrażenie, że jest podobnej jakości, co aktorka i
efekty w serii C&C - a więc wstyd, drogie EA.


Nie jestem fanem C&C, ale wydaje mi się, że tandeta i kicz cieknące z filmików tej serii są zabiegiem zaplanowanym. Nie wiem jak jest to w pierwotnej serii, bo moja styczność z nią była bardzo krótka, ale do Red Alert taki klimat pasuje znakomicie.

Co do samego materiału - jak na amatorkę jest świetnie, ale do kina bym na to nie poszedł. Jakoś tak bez jaj wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry "film"! Oczywiscie za $209 pewnie nie kupiliby nawet samych replik, tylko do zmontowania i pirotechniki. W sumie mogliby zajac sie tworzeniem komerychnych produkcji, gdyby budzet mieli wiekszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, no... Jestem pod wrażeniem, naprawdę. Dawno, dawno temu był fanowski filmik Star Wars pod tytułem Duality. Myślę, że ten spokojnie dorównuje tamtej produkcji poziomem. Czekam na Part 2 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę świetna robota i za w sumie niewielkie pieniądzę! Czekam z niecierpliwością na drugą część.
PS. Końcówka rządzi! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2010 o 18:58, ja33no napisał:

Profesjonalny operator kamer/y, mundury, asg, montaż. To nie jest film "amatorski" :P.

Jest. Profesjonaliści robią takie rzeczy za kasę. Jeśli żaden z aktorów, montażysta czy operator kamery nie wziął za to kasy, to jest to amatorka.

Film fajnie zrobiony, mogli trochę nad ubraniami popracować jednak ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2010 o 16:45, kuba9876543210 napisał:

Bardzo dobry "film"! Oczywiscie za $209 pewnie nie kupiliby nawet samych replik, tylko
do zmontowania i pirotechniki. W sumie mogliby zajac sie tworzeniem komerychnych produkcji,
gdyby budzet mieli wiekszy :)

Oni te 209 wliczyli pewnie tylko koszt pizzy i paliwa, a inne rzeczy załatwili jakoś za free, albo je mieli (kostiumy, broń etc.), montaż i efekty też pewnie po kosztach materiałów. Więc mówienie o 209 $ jest mocno naciągane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować