Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Crysis 2 wyznaczy nowe (wysokie) standardy grafiki na PS3

61 postów w tym temacie

Czyli będzie tak jak w większości nowych gier - wszystko się będzie świeciło jak psu ja..a (bo HDR musi być), fabuły zero, a przejście gry zajmie jakieś 5 godzin. Błeh :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I pewnie będzie tak jak mówisz... Jakoś mi Crysis nie podszedł aż tak bardzo, a jeżeli dwójka będzie podobnie zrobiona to zagram i podziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeba przyznać, że na screenach wygląda znakomicie, ale ja również się obawiam, że przez te całe bajery będzie to gra na 5 godzin. Mam tylko nadzieję, że nie spieprzą tego w połowie (tak jak jedynki przez wprowadzenie jakichś kosmitów) poprzez zmianę o 180 stopni. Boję się wymagań wersji PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cały czas mówią tylko o grafice. I nic dziwnego, Crysis 2 nie może najwidoczniej poszczycić się niczym innym. Dla mnie jedynka to była zwykła strzelanina w ładnej oprawie. Jedynie moce kombinezonu jakoś urozmaicały rozgrywkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grafika jak to grafika, dla mnie liczy się, jak dla każdego (prosze nie mówcie że nie), ale skoro jest grafika to chce efektownosć i fabułę (jak w GoW3). Zawsze lubię wrócić do starszych gier. Co do Crysis 2 to szczerze czuje mięte do nowej części, tak samo jak do jedynki, grafika itp ale pewnie po zagraniu znów będzie niedosyt i pytanie: "Czemu autorzy nie dali w tej grze nic oprócz grafiki?".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znowu Crytek robi to samo co w pierwszej części. Skupią się na grafice, a zapomną o fabule i gameplayu i wyjdzie jak zwykle benchmark do testowania kart graficznych, ew. mocy konsol, który będzie tak nudny, że nie będzie się chciało w niego grać.

Nie wiem jak inni, ale ja Crysisa 1 nie ukończyłem. Nie dlatego, że ma wysokie wymagania, ale dlatego, że jest nudny jak flaki z olejem. O ile w inne fpsy gra mi się z przyjemnością, o tyle w Crysisie w pewnym momencie ziew i stwierdzenie, że to wyżynanie kolejnych wrogów jest z jakichś powodów wyjątkowo nudne... O wiele więcej frajdy dawała mi ta sama czynność w CoD4, BC2 i wielu innych fpsach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pre-Order na wersję Ps3 zrobiłem ^^. Widzieliście najnowszy trailer puszczony na Times Square? B.Klimatyczny ;). Coś podobnego Mad World Gears of War i Bioshock.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Co więcej, według Glucka poprzeczka zostanie zawieszona tak wysoko, że po premierze Crysisa 2 na PlayStation 3 gry może i przegonią Crytek, ale będzie to jedynie prowadzenie o grubość lakieru" - raczej to zdanie w tej formie nie ma sensu.Powinno chyba być -" gry może i przegonią Crysisa2", lub -" inne studia może i przegonią Crytek".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2010 o 17:06, MrGregorA napisał:

Wydaje mi się, że to Killzone 2 był prekursorem świetnej grafiki na PS3. Potem Uncharted,
Heavy Rain, God of War 3...


U2 zgoda, GoW III zgoda - ale Heavy Rain?
Przecież ta gra wyglądała bardzo zwyczajnie i w prawie żadnym miejscu nie oferowała wodotrysków graficznych?

A jeśli chodzi o zapowiedzi Crysisa, to pożyjemy, zobaczymy...
Ekipa nie byłaby sobą, gdyby się nie chwaliła jaka jest super.

Jej problem polega na tym, że pozycje ekskluzywne na PS3 oprócz tego, że świetnie wyglądały, oferowały również świetną zabawę i zajmującą historię. A w tym względzie nie wiem czy firma ma się czym pochwalić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2010 o 17:59, xDodi12xPL napisał:

Pre-Order na wersję Ps3 zrobiłem ^^. Widzieliście najnowszy trailer puszczony na Times
Square? B.Klimatyczny ;). Coś podobnego Mad World Gears of War i Bioshock.


trailer mało klimatyczny, nie wiesz co to "klimatyczny" chłopcze, lub dziewczyno bo płec masz nieokreśloną xD. masz pokemonowy nick ... chwalisz się czy żalisz ? ja nie składam pre - ordera bo gra poza grafiką będzie miała średnią fabułe :) ale w twoim wieku to grafika się liczy ^^ fakt o0. Wg mua gra nie przebije fabularnie żadnej gry z tego roku ani wielu z poprzedniego roku, jedynie wyznaczy graficzne standardy :)

a ja wracam do mojego 10 letniego D2 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bumblejazz To jest moja WŁASNA opinia.. I proszę nie nazywaj mnie dzieckiem bo napewno jestem starszy od ciebie... Popatrz na swój nick najpierw,zresztą każdy daje sobie taki jaki chce ^^.. Gówno cie obchodzi dlaczego kto ma taki nick a nie inny. Sam zresztą takiego wyrafinowanego i zajebistego nie posiadasz więc proszę cię zamknij się. To że mam napisane przy nicku 12 nie oznacza że mam tyle lat... Tyle to mój syn kończy w Czerwcu ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować