Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

FEAR 3 już oficjalnie - pierwszy trailer

26 postów w tym temacie

Nad przerywnikami pracuje John Carpenter?? No, no...zaimponowali mi...

Point Man i Fettel współpracujący razem? Ha ha, szalone.

Dwójka od Monolitu nie spełniła wszystkich moich oczekiwań może Day 1 Studio da sobie radę lepiej? Kto wie, dam im szansę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co z Bukietem z drugiej części? He''s dead? Alma jako czarna wdowa pożerająca swojego

Spoiler

kochanka po kopulacji?



Point Man i Paxton Fettel w duecie? Hmm...
Yeah. Super refleks (slowmo) w połączeniu z telekinetycznym maniakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wow, trailer zrobili wyśmienicie!:)
Oby nowe studio tchnęło nowe życie w serię F.E.A.R.. Życzę im tego z całego serducha i już nie mogę się doczekać na kolejne informacje z gry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niezbyt mi się to narazie podoba... Tak samo ten pomysł z graniem jako Point Man / Paxton Fettel, wolałbym ich ujrzeć jako antagonistów i dalej grać jako członek jednostki FEAR (przecież tytuł gry to właśnie nazwa jednostki do spraw paranormalnych), no i te czerwone oczy to taka trochę tandetna już i wyeksploatowana moda (przejadło mi się to kolorowanie oczu u mrocznych postaci). Nie spodziewam się gry mającej konkurować z najgorętszymi zapowiedziami na ten rok w gatunku FPP, bo żadnej z części FEAR nie potrafiłbym ocenić obiektywnie powyżej 8/10 :) Dla mnie liczy się sam wyjątkowy klimacik i super efektowne strzelaniny/walki, które są MOCNYM atutem serii :)

Sam fakt, że trailer jest w postaci filmiku (notabene całkiem niezłego, gdyby dali to na Prima Aprilis to nabrałbym się na to, że to film na podstawie gry) mnie natomiast nie szokuje, w specjalnym wydaniu jedynki był zawarty podobny i intrygujący film z przesłuchiwań Almy, swoją drogą dosyć przytłaczający :)

PS. Ciekawe dlaczego główne studio Monolith nie zajmuje się bezpośrednio grą, może tworzą już coś nowego, albo wskrzeszą którąś ze starych (nadal jarych) serii, np No One Lives Forever? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak świetna wiadomość z samego rana. :D
Mam nadzieję, że zmiana ekipy producenckiej wpłynie jak najbardziej pozytywnie na jakoś rozgrywki trzeciej części. Bo o bardzo wysoką jakość i straszność scenek przesuwnikowych, to już teraz można być spokojnym, John Carpenter zna się na rzeczy jak mało kto. :)
A sam trailer MEGA zajebisty. Oby jak najwięcej takich. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.04.2010 o 14:09, Azvar napisał:

PS. Ciekawe dlaczego główne studio Monolith nie zajmuje się bezpośrednio grą, może tworzą
już coś nowego, albo wskrzeszą którąś ze starych (nadal jarych) serii, np No One Lives Forever? :)

Shogo 2 jest dużo bardziej prawdopodobne. :P
http://news.bigdownload.com/2008/12/22/flood-of-new-f-e-a-r-2-screenshots-come-forth-shogo-2-hint/
http://img24.imageshack.us/img24/6285/fear2s.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować