Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Crysis 2 - nowe materiały (trailer, strona, okładki)

53 postów w tym temacie

Dnia 09.04.2010 o 17:13, palpatine napisał:

Ok, jeśli to ma być gra, która zrewolucjonizuje grafikę na PS3, to niech się bardziej
postarają. Na razie to bullshit ;).



Rewolucję w grafice to "wprowadzą" nowe konsole a''la ps4 i xbox720 (durna nazwa). Crisis to najwyżej dopełnienie graficznego potencjału konsol obecnej generacji ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie się podoba,trailer klimatyczny,zwłaszcza muzyka / nie wiem,ale kojarzy mi się z Merlin Monroe /,tyle tylko że pierwszy Crysis potrafi zajechać mój obecny sprzęt / wiele obiektów pojawia się dopiero gdy do nich dojdę / a Warhead przycinał w misji na pociągu,więc trochę obawiam się tej dwójki - ale może do jesieni zmienię w końcu procka i grafikę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli będzie taki, jak Crysis1 (pod względem fabuły, grywalności, patentów itp.) to będzie kaszana, lipa i dziadostwo- mam nadzieję,że Crytek śledzi jak ewoluują gry na konsole i nie odwali maniany- w Resistance 2 na przykład świetnie pokazano, jak powinna wyglądać inwazja obcych na yankesów- miażdżacy nalot i dramatyczna obrona, różnorodność motywów i przesadzeni kosmici (zwłaszcza ci najwięksi ;)); A tu wciąż tylko śpiewki o silniku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2010 o 17:33, piorko90 napisał:

Hmm kurde mam dylemat czy zakupić na swojego PC i ciszyć się grą na PC, czy zakupić na
PS3 i cieszyć się grafiką :))

W tym wypadku raczej taniej wyjdzie PS3 ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trailer faktycznie jest piękny, chociaż uważam że troszkę tani ten kreowany artyzm. Mimo wszystko wielki plus. Gdyby ogólnie pojęta sentymentalna atmosfera endyzmu utrzymywała się w grze, byłbym zadowolony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1:17. Ta krew nie wygląda zbyt realistycznie. To mi przypomina pewien film z TVP2 "Zemsta niedźwiedzicy" xD Muzyczka jak najbardziej pasuje, ale nad grafiką muszą jeszcze popracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trailer Crysisa 2 wymiata. Dawno TAK klimatycznego trailera nie widzialem(ostatnio chyba przy pierwszym Gears of War z piosenką Mad World). Mamy klimat, zniszczony NY, mamy akcję i spojrzenie na całą tą wojnę ze strony żołnierza. Oby nie była to gra dla dzieci. Małych dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardziej w filmiku podoba się skafander. O ile w poprzedniej części już wyglądał bardzo dobrze, to teraz główny bohater wygląda na niezłego "koksa". :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aż smutno mi się trochę zrobiło podczas gdy żołnierz odpala ten granat, do tego ta muzyka i początek. Grę muszę mieć, PS3 już czeka na kolejne wyzwanie, jeśli jeszcze YLOD nie wypełzną podczas updatu FW to może teraz czeka mnie jak i moją konsolę krwawa walka... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś poprzednie części gry się lepiej zapowiadały i ta grafika taka jakaś uboga. W poprzednich częściach zdecydowanie lepsza. Ale mimo wszystko niecierpliwie oczekuje na grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować