Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Crysis 2 - nowe materiały (trailer, strona, okładki)

53 postów w tym temacie

Wydaje mi się, że to będzie tylko cry, cry (fabuła, muzyka) i ta gra jakoś nie zachwyci niczym poza grafiką (i nie tylko ja mam takie obawy jak widać)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grafika nie jest super. Trailer nie jest super, jest nudny. Muzyka jest nudna, jest pogrzebowa. Jest żołnierz na okładce, jest kombinezon i jest kask, który wygląda jak kask ekstremalnego rowerzysty. Okładka nie jest ładna, jest zwykła, najzwyklejsza.
Crysis 2 jest tylko strzelanką, jak na razie niczym więcej nie jest.

Ten post jest zbyt bardzo "jestowy" (jest w ogóle takie słowo? Chyba nie jest).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Okładka byłaby moim zdaniem lepsze bez gogli. Po pierwsze widzielibyśmy twarz bohatera, co z góry by nas z nim w pewien sposób wiązało ;D Po drugie przez to wygląda jakby Crysis był jakimś symulatorem snowboard''u o: A zwiastun super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na razie Crysis 2 zapowiada się niezbyt zachęcająco. Cena bardzo wysoka, stronka internetowa to bida z nędzą, nawet sama okładka wygląda imo badziewnie. Jedynie zwiastun prezentuje się całkiem nieźle, ale jak wiadomo czasem zwiastuny okazuje się lepszy od samej gry. Nie mniej mają ode mnie plusa za świetny dobór muzyki w tym zwiastunie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej tylko ja zauwazylem ze nasz rozbojnik ma chyba za bardzo wykokszone lydy :D? Wyglada jakby noga mogl zabic slonia xdd I nie wiem czemu narzekanie na malo akcji w filmiku, ja tam widzialem prawie sama akcje. Gre z pewnoscia kupie ale nie drozej niz za 90zl, bez przesady z tymi cenami, gram.pl tez sie nie postaral "tylko 129zl" biorac pod uwage ze niektore gry na konsole tyle kosztuja, to naprawde cena szokujaca, ale oczywiscie zwalmy to na piractwo, podwyzszajmy ceny dalej i dziwmy sie ze piractwo rosnie;/ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2010 o 15:39, Ecko09 napisał:

Póki co to za dużo nie ma na tej stronce...a trailer nie przypadł mi do gustu, głównie
ta muzyczka.


Co z nią nie tak? Przecież to przeróbka klasycznego Sinatrowego "New York, New York" i w takim kontekście brzmi gorzkawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż gra zapowiada się na prawdę ciekawie. Muzyka, scearia mnie jak narazie ciekawi, myślę że nie gorzej będzie z grafiką (od czego jest CryEngine 3). Jedyne co budzi moje obawy to to, że gra będzie również na konsolach, dziś coraz ciężej o dobrą grę "konwertowaną"? Ale w sumie może to i dobrze, bo jak gry nie włącze w pełnej krasie na piecyku to zobaczę a PS3 i Samsung LED TV :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2010 o 15:39, Ecko09 napisał:

Póki co to za dużo nie ma na tej stronce...a trailer nie przypadł mi do gustu, głównie
ta muzyczka.

Ta, wyraźnie wzorowali się na Dead Space, ale to nie te klimaty więc i efekt mizerny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować