Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Już wiemy w co zagramy w Green Day: Rock Band

17 postów w tym temacie

Michał Ostasz

Studio Harmonix właśnie ogłosiło listę kawałków, które odegramy na plastikowych gitarach i perkusjach w kolejnej odsłonie jednej z najlepszych gier muzycznych - Green Day: Rock Band. Do naszej dyspozycji zostanie oddane blisko pięćdziesiąt utworów, w tym aż trzy pełne albumy tej amerykańskiej kapeli.

Przeczytaj cały tekst "Już wiemy w co zagramy w Green Day: Rock Band" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako wielki fan tego zespołu muszę to skomentować :D No więc fantastycznie, że znajdzie "Dookie" w całości. Trochę za mało utworów z "Warning" :/ Co to dodatkowych DLC ciekawe ile beda kosztować te utwory. To troche niesprawiedliwe, gdyż powinny się zawierać w "21st century breakdown", ale cóż, są to hity, dla których każdy fan z ameryki (american idiot?) wyda swoje $.

Ogólnie dla mnie bomba ;) Playlista to kwintesencja Green Day''a. Ja niestety nie pogram na plastikowej gitarze (brak konsoli) ale nie żałuję nic a nic ;) Wszystkie wyżej wymienione utwory potrafię zagrać na prawdziwej gitarze elektrycznej.

PS. Obiektywnie patrząc nasuwa mi się pewien paradoks. Na prawdziwej gitarze gra jest zdecydowanie łatwiejsza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do zespołu nic nie mam, nawet niektóre nowe kawałki mi się podobają, ale wielkiego sukcesu nie wróżę temu tytułowi, ponieważ chyba kupią ją przede wszystkim fani zespołu. A na koniec najbardziej mnie rozwaliło to DLC. Parszywe małpy już planują trzepać kasę za nowe utwory tego zespołu. Ech, te dzisiejsze czasy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

już po raz kolejny raz mam spory dylemat czy kupić GD:RB czy GH:VH. Van Halen to zespół tak kultowy i ociekający według mnie zajebistością że grzechem by było nie mieć gry z nimi i o nich, a z drugiej strony to GD słucham wiele częściej. O tak to będzie bardzo trudny wybór.:/ A tak nawiasem mówiąc to te DLC to rzeczywiście chamstwo olbrzymie choć jak już wspomniano prawdziwi "American Idiot" i tak to kupią bez żadnych większych fochów i buntów ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się kierunek w jakim zmierzają gry - mimo że tytuł jeszcze się nie ukazał, to i tak mamy już zapowiedziane DLC...
Słodko, nie ma co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że to DLC wyszło już kilka miesięcy temu jak gra bodajże wtedy nie była jeszcze nawet zapowiedziana... To nie jest zapowiedziane dlc, tylko te piosenki już od dawna można zagrać w RB 2, więc ta część newsa do poprawienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę obrażać zespołu, bo lubię ich niektóre kawałki, ale jakieś wybitne i skomplikowane muzycznie, to one nie są. Zresztą, żaden utwór punkrockowy nie jest skomplikowany. Coś ewidentnie dla fanów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ukrywam, że jestem fanem Green Daya, ale brakuje mi tu paru piosenek. Po pierwsze 21 Guns czy Know Your Enemy w DLC to paranoja. Szkoda też, że zabrało tych trochę starszych piosenek, choć dalej zacnych, jak Walking Contradiction czy Jackass. Cóż, nie można mieć wszystkiego. Ciekawi mnie, jak gra się na drumsach taką piosenkę jak Basket Case, tam perkusja jest dość wymagająca ;p

Zapowiada się ciekawie, zagram sobie parę piosenek. Dobrze, że jest mój ulubiony Jesus of Suburbia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat płyty 1,000 hours i jej reedycje, Dookie, Insomniac i Kerplunk to jest swoisty California Punk, i są to genialne krążki. American Idiot gorzej, 21st nie lubię.

Trzeba patrzeć przez pryzmat całości, nie tego jaki teraz jest zespół. Bo w ''90 to była na prawdę porządna kapela ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować