Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Redakcja OPM zachwycona grą FIFA World Cup 2010

29 postów w tym temacie

Poza tym, że z ekranu wprost wylewa się klimat Mistrzostw Świata nie zauważałem dużych zmian w gameplay-u. Miłym zaskoczeniem były wizerunki trenerów reprezentacji ii dopracowani (!) kibice. Ale 200zł nie dam na pewno i zostanę przy "Dziesiątce"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to nieźle. Mam na dzieję, że w końcu w tym roku EA Sports wyda wersje na PC z silnikiem graficznym z konsol.
A co do gram.pl to portal o grach i chyba każdy wie, że dziś wydarzyła się taka tragedia, więc nie trzeba tutaj o tym mówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żałoba będzie uchwalona przez sejm o 13.00.
Co do newsa, myślałem, że edycje na mistrzostwa świata nic nie wnoszą do serii, ciekawe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2010 o 12:26, SongoX napisał:

No to nieźle. Mam na dzieję, że w końcu w tym roku EA Sports wyda wersje na PC z silnikiem
graficznym z konsol.
A co do gram.pl to portal o grach i chyba każdy wie, że dziś wydarzyła się taka tragedia,
więc nie trzeba tutaj o tym mówić.


Po co żałoba?Normalni jesteście?Gram.pl nie jest portalem informacyjnym .Jest portalem o grach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2010 o 12:35, ja33no napisał:

Co do newsa, myślałem, że edycje na mistrzostwa świata nic nie wnoszą do serii, ciekawe...


Bo nie wnoszą. Ta też raczej wyjątkiem nie jest. Ot, wszystkie oficjalne rzeczy związane z MŚ, może kilka nowych zagrań i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2010 o 12:48, pustelnik21 napisał:

Po co żałoba?Normalni jesteście?Gram.pl nie jest portalem informacyjnym .Jest portalem
o grach.


To jest ogromna żałoba narodowa. Ludzie są zrozpaczeni, a ty jeszcze piszesz "po co żałoba".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mój post to był tylko sarkazm odnośnie pasków po dobrazkami (:
"czy zajzales juz na nasz profil na facebooku?"
"czy wiesz, że..."
itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2010 o 12:48, pustelnik21 napisał:

Po co żałoba?Normalni jesteście?Gram.pl nie jest portalem informacyjnym .Jest portalem
o grach.


Jedno przeczy drugiemu, skoro jest portalem o grach, to dlaczego miałby nie być portalem informacyjnym? Jest takim i wypadałoby, żeby przynajmniej zmienili na jakiś czas kolorystykę, żeby COŚ zrobili. Ja też jestem graczem, w dodatku nigdy nie przepadałem za naszym rządem i prezydentem, ale mimo to jest mi smutno i sam jakoś nie mam dzisiaj ochoty na rozrywkę póki co... I jakie czekanie na oficjalną żałobę, nie ma czegoś takiego bo żałoba to emocje, a nie jakieś wymuszanie ich, po za tym już teraz flaga jest opuszczona do połowy...

To tak swoją drogą, ale wydaje mi się że newsmani na gram.pl nie piszą newsów na bieżąco, tylko przygotowują je wcześniej, a te umieszczane są automatycznie w odstępach czasowych, więc być może nic nie można ekipie portalu zarzucać, może już zapadają jakieś decyzje. Niech mnie ktoś poprawi, jeśli się mylę. Po za tym dzisiaj jest sobota, dzień wolny, a wprowadzenie takich wydawałoby się drobnych zmian zajmuje nieco czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2010 o 12:48, pustelnik21 napisał:

Po co żałoba?Normalni jesteście?Gram.pl nie jest portalem informacyjnym .Jest portalem
o grach.

Co ty wyprawiasz? Myślisz, że jesteś śmieszny zachowując się w ten sposób? Tak jak napisał Azvar jedno przeczy drugiemu. Po przeczytaniu twojego posta po prostu wiedziałem, że to ty. Takie bzdury to tylko pustelnik. Hehhh...
A co do newsa to chyba tylko zagoezali fani wydadzą ponad 200 zł (bo nie wierzę żeby EA zeszło poniżej 200) na tą samą grę z "ulepszoną publicznością" i może kilkoma drużynami, ale pożyjemy zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie czepiajcie sie pustelnika , on przynajmniej nie udaje, nie stawia jakiś "wymuszonych" zniczy ( [*] ) ani nic.
jeśli się za kimś nie przepada to jak można za nim płakać ?

a co do gram, nie muszą dawać informacji bo raczej każdy o tym wie. o0

ja nie skusiłem się na fife 10 ale o tej grze zaczynam konkretniej myśleć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2010 o 16:46, Bumblejazz napisał:

nie czepiajcie sie pustelnika , on przynajmniej nie udaje, nie stawia jakiś "wymuszonych"
zniczy ( [*] ) ani nic
.
jeśli się za kimś nie przepada to jak można za nim płakać ?

a co do gram, nie muszą dawać informacji bo raczej każdy o tym wie. o0


Nie zgodzę się. Trzy kliknięcia składające się na wirtualny znicz i zaznaczenie portalu internetowego to dwie zupełnie różne kwestie. Obowiązuje żałoba narodowa. Nie dotyczy ona tylko polityków, ale nas wszystkich, bez względu na to, czym zajmujemy się na co dzień. Nie jest to zatem oznaka lansu, mody czy zagranie pod publiczkę. To raczej dowód solidarności i szacunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2010 o 17:10, Spayki napisał:

Nie zgodzę się. Trzy kliknięcia składające się na wirtualny znicz i zaznaczenie portalu
internetowego to dwie zupełnie różne kwestie. Obowiązuje żałoba narodowa.
Nie dotyczy ona tylko polityków, ale nas wszystkich, bez względu na to, czym zajmujemy
się na co dzień. Nie jest to zatem oznaka lansu, mody czy zagranie pod publiczkę. To
raczej dowód solidarności i szacunku.


ale pisanie na gram.pl takiej informacji nie ma sensu. nigdy nie pisali czegoś takiego. fakt, zmienili kolory, jest żałoba, ale jeśli ktoś się tym nie interesuje, to nie powinno się go zmuszać do żałoby. szacunek należy się oczywiście, ale robi się to samo co z Jacksonem ... nikt go nie lubił a po śmierci wszyscy kochali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2010 o 17:28, Bumblejazz napisał:

ale pisanie na gram.pl takiej informacji nie ma sensu. nigdy nie pisali czegoś takiego.
fakt, zmienili kolory, jest żałoba, ale jeśli ktoś się tym nie interesuje, to nie powinno
się go zmuszać do żałoby. szacunek należy się oczywiście, ale robi się to samo co z Jacksonem
... nikt go nie lubił a po śmierci wszyscy kochali


Nie rozumiem. Przecież na gram.pl nie ma informacji o dzisiejszym wydarzeniu. A nawet gdyby była - mówimy o największej tragedii, jaka dotknęła nasz III RP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mi tam to nie przeszkadza, przecież to nie jest cmentarz tylko sklep prawda? tak.:) A co do newsa to gra widać dobrze wygląda ale jak kolega kupi na PS3 to z nim w to pogram bo na Pc nie kupie bo bedzie kicha.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować