Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pro Evolution Soccer 2011 z nowym trybem rozgrywki?

14 postów w tym temacie

"będziemy mieli okazję wziąć udział w tym turnieju, gdzie pojawią się prawdziwe nazwiska zawodników, drużyn oraz wiernie odwzorowane stadiony" - nie tak to wygląda. Licencja, którą wykupiło Konami opiewa możliwość używania znaków towarowych związanych z CL. Wykorzystanie nazw, herbów, wzorów koszulek etc. poszczególnych drużyn to zupełnie inna bajka. A sprawa ze stadionami to kolejna kwestia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2010 o 11:50, kiczka116 napisał:

no to trzeba teraz czekać na coś konkretnego.:) mam nadzieje że w Fifie11 wykorzystają
nowy silnik graficzny, choć w Fifie10 nie było aż tak źle.;)


Masz na myśli engine wykorzystany w edycji na PS3 i X-a 360? Jeżeli tak, to stawiam każde pieniądze, że nowego silnika nie będzie. Zaryzykowałbym nawet stwierdzeniem, że ten obecny pozostanie już do końca wydawania kolejnych odsłon serii na tę generację konsol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Copa Libertadores, to ujmując rzecz najogólniej, Liga Mistrzów w Ameryce Północnej."
A przypadkiem nie Ameryki Południowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Copa Libertadores nie jest aż taka popularna i dl mnie to nieznaczna zmiana. Mam nadzieję, że będzie więcej licencji i o przynajmniej jedną ligę więcej.

Spayki
Kiczcze chodziło chyba, o to, że silnik graficzny z wersji na konsole powinien być zastosowany w wersji na PC, bo od dobrych paru lat, komputerowcy dostają odgrzewane ziemniaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2010 o 12:12, SongoX napisał:

Kiczcze chodziło chyba, o to, że silnik graficzny z wersji na konsole powinien być zastosowany
w wersji na PC, bo od dobrych paru lat, komputerowcy dostają odgrzewane ziemniaki.


Jeżeli tak, to mój błąd, ale po przeczytaniu "w Fifie10 nie było aż tak źle" założyłem, że o tragicznej wersji PC-towej raczej nie może być mowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2010 o 12:12, SongoX napisał:

Copa Libertadores nie jest aż taka popularna i dl mnie to nieznaczna zmiana. Mam nadzieję,
że będzie więcej licencji i o przynajmniej jedną ligę więcej.


Copa Libertadores jest bardzo popularna, ale nie w Polsce (chociaż u nas frekwencja też jest zadowalająca).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z racji tego, że moim sprzętem jest wyłącznie PC to właśnie w PES-a gram prawie codziennie z bratem. Choć CL nie interesuje mnie na wyrost to jednak będzie miłą odskocznią. I oby Konami poszło jeszcze dalej z licencjami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować