Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ubisoft zostaje przy DRM-ie; chce go ulepszyć

149 postów w tym temacie

Pepsi - jakie znowu "skuteczne"...? Asasyn został złamany jakiś tydzień temu, można z palcem w nosie grać, zaliczać misje i śmiać się z Ubisoftu. Po raz kolejny "niemożliwe do złamania" zabezpieczenia padły. Zaskakujące, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2010 o 13:33, Ozi_GT napisał:

Steam na początku też miał problemy, a teraz ładnie działa, problemów jest dużo mniej,
a także mniej osób na niego narzeka.


Tylko, że żeby w gry na steamie można było grać nie trzeba mieć podłączonego neta, jest coś takiego jak tryb offline. tu przy każdym zerwaniu połączenia przerywa Ci gre i musisz zaczynać od ostatniego checkpointa.

@szypek26
>Pepsi - jakie znowu "skuteczne"...? Asasyn został złamany jakiś tydzień temu, można z palcem w nosie grać, >zaliczać misje i śmiać się z Ubisoftu. Po raz kolejny "niemożliwe do złamania" zabezpieczenia padły. Zaskakujące, >nie?

Gdzie o tym czytałeś? Przypadkiem na stronie CD-Action? Jeżeli tak to to był żart primaaprilisowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.04.2010 o 13:09, Valium napisał:

Ubi powiedzialo ze serwy dla kazdej gry maja stac okolo 2 lat, a po ich wylaczeniu bedzie
wydawany patch usuwajacy zabezpieczenia. Nie widze problemu.

to w takim razie za dwa lata może kupię, jeśli w ogóle. Przecież moich pieniędzy nikomu na siłę wciskał nie będę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Crack do ACII działa w 100%. Mój kumpel kupił oryginała ale przez dwa dni nie mógł dłużej grać bo go wywalało. Zassał cracka i inne coś tam i gra normalnie jest już w Wenecji i nie miał żadnych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakie skuteczne , jakieś 2 tygodnie temu grupa IPAKI złamała to zabezpieczenie ... Skąd to wiem ? Kupiłem AC 2 i śledziłem całą tą sprawę z DRM , aż pewnego dnia kumpel mi napisał , że złamali to zabezpieczenie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech jak najprędzej splajtują. Nie ma to jak zepsuć rozgrywkę graczowi przez zabezpieczenia, które już po kilku zaledwie tygodniach zostają złamane. Ubi są skończonymi idiotami, jeśli myślą, że nadal będą zarabiać taką kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2010 o 13:08, Lis_Loknaj napisał:

No w końcu !! w końcu mogę zagrać Zara zacznę ściągać ;p


pirat ? dziecko ? eh mniejsza .

co do DRM-a ... nie wydam pieniędzy na gre, gdzie musze być stale podłączony do internetu. może ludzie w Ubi mają jakiś niezawodny internet że im nigdy połączenia nie przerywa ale ja takiego nie posiadam ( jak 1/2 ludzi pewnie )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2010 o 13:24, johny_lopata napisał:

jak dla mnie pomysł jest bardzo dobry


kompletna nie znajmosc tematu -.-

Dnia 11.04.2010 o 13:24, johny_lopata napisał:

a to że servery padały to nie wina ubi tylko hackerów którzy za punkt honoru postawili
sobie złamanie drm


servery padly bo sa gowniane, gdyby ktos chcial je naprawde blokowac zdychalby co godzine...

Dnia 11.04.2010 o 13:24, johny_lopata napisał:

z tego co wiem nie ma jeszcze w 100% działających cracków


mylisz sie, gra jest w 100% zlamana, nie ograniczaj sie z newsami do gramu

Dnia 11.04.2010 o 13:24, johny_lopata napisał:

a jeśli nawet się pojawią to wystarczy jeden mały update ze strony ubi i zacznie się
zabawa od początku :)


nie, byly juz updaty ze strony ubi po zlamaniu - piraty ciagle dzialaja, bo nie uzywaja serverow ubi ;) ubi fail = tak trzymac! to juz nie jest zabezpieczenie skierowane w piratow, bo oni je obchodza. To jest zabiezpiecznie utrudniajace gre uczciwym -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na początku zabezpieczenie mi nie przeszkadzało. Assassin działał sprawnie. Ale teraz...
Ten DRM potrafi podnieść ciśnienie. Zaktualizował mi się Ubisoft Game Launcher i nie czyta mi wcześniejszych zapisów (zapisywanie online wyłączone). Po prostu przy starcie gry je kasuje. Wie ktoś, co z tym zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2010 o 14:39, Yoshitsu napisał:

Na początku zabezpieczenie mi nie przeszkadzało. Assassin działał sprawnie. Ale teraz...
Ten DRM potrafi podnieść ciśnienie. Zaktualizował mi się Ubisoft Game Launcher i nie
czyta mi wcześniejszych zapisów (zapisywanie online wyłączone). Po prostu przy starcie
gry je kasuje. Wie ktoś, co z tym zrobić?

Przypuszczam, że "ściągnij cracka" jest tu nie na miejscu. Ale szczerze mówiąc przy takich jajach jakie robi UBI to chyba wg polskiego prawa będzie to całkowicie legalne. (Art.75 punkt 2 podpunkt 3)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, panowie zostajecie przy DRMie, to ja zostaję przy laniu ciepłym moczem na wasze produkty. Ja cierpliwy człowiek, za dwa lata kupię sobie ACeka jak odblokujecie go już patchem; może i SH5, bo wypuściliście taką chałę, iż może dopiero wtedy modderzy zrobią z niej grywalną gierkę.

I tak oto kończy jedno z najwspanielszych studiów w historii... Cóż, takie życie, wszystko co dobre musi się skończyć. C''est la vie & au revoir, Ubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2010 o 14:50, Dexter_McAaron napisał:

Cóż, panowie zostajecie przy DRMie, to ja zostaję przy laniu ciepłym moczem na wasze
produkty. Ja cierpliwy człowiek, za dwa lata kupię sobie ACeka jak odblokujecie go już
patchem; może i SH5, bo wypuściliście taką chałę, iż może dopiero wtedy modderzy zrobią
z niej grywalną gierkę.

I tak oto kończy jedno z najwspanielszych studiów w historii... Cóż, takie życie, wszystko
co dobre musi się skończyć. C''est la vie & au revoir, Ubi.

No jeśli z tymi dwoma latami to prawda to ja nie widzę przeszkód, żeby sobie te dwa lata poczekać. W AC jedynkę też jeszcze nie grałem i pewnie sobie kupię jak będzie za ~30 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2010 o 14:01, wrobel253 napisał:

Gdzie o tym czytałeś? Przypadkiem na stronie CD-Action? Jeżeli tak to to był żart primaaprilisowy.

Nie, wchodzę sobie na warezy i sprawdzam, jak się sprawy mają. Owszem, jest sporo problemów z misjami pobocznymi, ale wątek główny da się spokojnie przejść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O, widzę, że Ubisoft dalej chce skutecznie zniechęcać do kupowania ich gier. Póki ten DRM istnieje, moich pieniędzy nie zobaczą. Lepiej by zrobili gdyby porzucili platformę PC niż z takim syfem gry wydawali. W dodatku o opóźnionej premierze względem konsolówek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pepsi radzę poszperać w internecie. AC II został złamany przez Rosjan! Znaleźli sposób na ów ŚWIETNE i WSPANIAŁE zabezpieczenia Ubisoftu. Tworzy się jakiś serwer offline na komputerze i ściaga odpowiednie pliczki umożliwiające przejście gry w 100%! Piraci się z śmieją a ja (i wiele innych osób) płacze ze względu na takie zabezpieczenia;/ Czas przerzucic się chyba na konsole...przynajmniej tam nie bd musiał podlączac konsoli do internetu, aby sobie spokojnie pograc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować