Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ubisoft zostaje przy DRM-ie; chce go ulepszyć

149 postów w tym temacie

Dnia 11.04.2010 o 22:20, mrxenomorph napisał:

Wg mnie skutecznym sposobem na piractwo, byłaby obniżka cen. wydawanie ok 200zł za grę
to istna przesada! No i co, ktoś chciałby kupić pięć gier na kwartał i miałby na to wydać
ok 1000zł ? Oni też za bardzo robią z siebie takie biedne owieczki, które są obskubywane
z każdej strony! Ale wina leży po obu stronach! A sposoby Ubisoftu to wg mnie strzał
w kolano, bo skoro już jest spiracony AC2, to poziom piractwa i tak nie spadnie, a sprzedaż
i owszem ze względu na DRM :]



No co zrobić kryzys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ubisoft pęknie jak tylko ludzie przestaną kupować ich gry.
Ja na pewno nie kupie żadnej gry Ubisoftu z tym badziewiem, może jakby były za 20 zloty :)

ale za inną cenę to na pewno nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja tam ściągam właśnie kolega skończył parę h wcześniej ta sama wstawkę na torrentach czyli działa w 1000 % czyli można podziękować UBI i zrobić to samo co oni robią z ludźmi którzy nie maja neta ;p
I ze by było najważniejsze liczba crakerów piraceń i tego wszystkiego nie maleje tylko ROŚNIE !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam głęboko w k...e to całe towarzystwo z Ubikacji i ten ich zasrany DRM. Za to że zrobili ze mnie wała i naciągneli na kasę chyba zapłacą dużo więcej niż ta gra kosztowała. Pozew już gotowy i czeka na złożenie w sądzie. Niech sobie palanty z Ubiszrotu nie myslą, że tak łatwo wyciągną kasę ode mnie za półprodukt. Zbojkotować to zafajtane towarzystwo z pod znaku Ubi i tyle. Niech sobie sami grają w tego zasranego DRM. Na mnie już nie zarobią i nigdy już nie odzyskają u mnie szacunku jaki miałem dla nich za dotychczasowe produkcje. Wal się Ubiszrocie i tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2010 o 19:35, szypek26 napisał:

Wszyscy piszą, że się brzydzą piratami. A pewnie i tak spora część pocina w pirackie
wersje. Świętoszki ;P

Człowieku... Od kilku lat nie mam w domu ani jednego pirata, za to oryginałów - ponad 100. Także mi nic nie sugeruj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2010 o 23:20, JayL napisał:

Człowieku... Od kilku lat nie mam w domu ani jednego pirata, za to oryginałów - ponad
100. Także mi nic nie sugeruj.

Nie miałem na myśli konkretnie ciebie, ale na pewno pośród wszystkich, którzy wypowiadają się, jakie to piractwo jest złe, jest sporo posiadaczy kopii legalnych inaczej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech sobie będzie ten DRM, niech będzie skuteczny jak tylko się da. Tylko uważam, że jeśli połączenie z internetem ma być konieczne, to niech będzie tylko podczas uruchamiania gry, a nie cały czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

AC2 już stracił status opierającego się piractwu. Jakiś czas temu.
Ubi musi usprawnić politykę, a nie zabezpieczenia. Legalni gracze tylko mają problemy, a piraci grają - choć dopiero kilka tygodni po premierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2010 o 22:51, Lis_Loknaj napisał:

ja tam ściągam właśnie kolega skończył parę h wcześniej ta sama wstawkę na torrentach
czyli działa w 1000 % czyli można podziękować UBI i zrobić to samo co oni robią z ludźmi
którzy nie maja neta ;p
I ze by było najważniejsze liczba crakerów piraceń i tego wszystkiego nie maleje tylko
ROŚNIE !!



Otrzymujesz BANA za piractwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2010 o 23:20, JayL napisał:

Człowieku... Od kilku lat nie mam w domu ani jednego pirata, za to oryginałów - ponad
100. Także mi nic nie sugeruj.


...ale zdajesz sobie sprawę, że swoją reakcją właśnie pięknie wpisałeś się w stare ale jare powiedzonko "uderz w stół, a nożyce się odezwą"...? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2010 o 00:08, Isildur napisał:

Za obraźliwe teksty otrzymujesz Ostrzeżenie.

Dziękuję :) Co i tak nie zmieni mojej opinii i zdania na temat DRM i Ubisoftu! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedno jest pewne dopóki UBI będzie stosowało w swoich grach zabezpieczenia wymagające stałego połączenia to ja żadnych ich gier nie kupie. A szkoda bo ACII jest bardzo dobry i chętnie bym dał im zarobić ale nie kupie czegoś gdzie grać mogę tylko w tedy kiedy UBI mi na to łaskawie pozwoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.04.2010 o 23:23, szypek26 napisał:

Nie miałem na myśli konkretnie ciebie, ale na pewno pośród wszystkich, którzy wypowiadają
się, jakie to piractwo jest złe, jest sporo posiadaczy kopii legalnych inaczej :P


A ty nigdy w życiu nie posiadałeś pirata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Meketh
>A ja zostaje dalej przy swoim, czyli zadnego tytułu ubi nie kupię, mam stałe łącze z internetem ale nie podoba mi >się polityka ubi i robienie idiotów z legalnych graczy takich jak ja.

W całości się z tobą zgadzam i mam taka sama postawę. Jak do tej pory nie kupiłam S7, a tak kocham tą serię gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2010 o 21:04, cin222 napisał:

Jak w przypadku każdego cracka... Dla tego piraci nie patchują swoich gier :)


blad, grupy wypuszczajace zlamane gry wypuszczaja tez do nich patche oficialne od producenta, wystarcza google by to potwierdzic, nawet male gry sa patchowane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ubicrap już się dla mnie skończył. Nie kupie żadnych gier tego wydawcy. Jestem klientem a nie złodziejem. Jeżeli Ubishit tego nie rozumie to znaczy że nie ma sensu z nim współpracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Parę tygodni temu dyskutowałem w innym wątku poświęconym temu DRM i dowodziłem, że to zabezpieczenie - jak każde inne w historii - zostanie złamane. Pamiętam doskonale, jak cała rzesza ludzi się wykłócała i twierdziła, że nie ma takiej możliwości. Minęło trochę czasu i jakie wnioski?

1. AC2 - dokładnie jak przewidziałem - złamany i grywalny w 100%.
2. Ubisoft nadal żyje w świecie urojeń i postanowił dalej karać swoich płacących klientów niesprawnym DRM-em.
3. Tak jak wcześniej, tak i teraz, NADAL są ludzie, którzy popierają ten DRM i nie przyjmują do wiadomości, że utrudnia on życie wyłącznie im, podczas gdy użytkownicy legalni inaczej śmieją się do rozpuku i grają nawet wtedy gdy ci pierwsi grać - z nie swojej winy - nie mogą.

Pozostaje tylko zacytować pewnego bardzo mądrego człowieka:
Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2010 o 09:22, sahib123 napisał:

Pozostaje tylko zacytować pewnego bardzo mądrego człowieka:
Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem
pewien co do tej pierwszej.


Prawdziwe aż do bólu.

Co do Ubi, panowie chyba zapomnieli jak sami w patchu umieścili kod cracka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować