Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ubisoft zostaje przy DRM-ie; chce go ulepszyć

149 postów w tym temacie

Nim mi odpowiesz na poprzedniego posta - sorry, wczoraj miałem kiepski humor i nie dało się ze mną gadać. Za to przepraszam. Ale związku pomiędzy moją wypowiedzią, a przysłowiem nadal nie widzę. :P

BTW - wg Ubi [źródło: CDA] zabezpieczenia spowodowały wzrost sprzedaży ACII i SH5.

Arry
Zły przykład, przecież nigdy nie odetną serwerów, jeśli ktoś w to będzie grał. :P A przynajmniej przez najbliższe kilka[naście?] lat nie powinni tego robić. Nie mogą nawet - kupiłem grę i chcę grać, jeśli ewidentnie mi w tym przeszkodzą - mogę ich pozwać i tyle. Po części jednak masz rację - jestem uzależniony. Nie tylko od Ubi, ale i od dostawcy internetu. Inna sprawa, że "padaka" serwerów była najczęściej winą piratów, którzy nie mogli się pogodzić z tym, że nie mają możliwości ukraść ACII.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.04.2010 o 15:12, JayL napisał:

Inna sprawa, że "padaka" serwerów była najczęściej winą piratów, którzy nie mogli się
pogodzić z tym, że nie mają możliwości ukraść ACII.


Ubisoft tak twierdzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2010 o 15:12, JayL napisał:

BTW - wg Ubi [źródło: CDA] zabezpieczenia spowodowały wzrost sprzedaży ACII i SH5.


No a ja jestem bardzo ciekawy, jak oni to policzyli, zważywszy na prosty fakt, że nie ma żadnej sprawdzonej i pewnej informacji na temat sprzedaży ACII i SH5 bez tego zabezpieczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2010 o 16:13, Llordus napisał:

> BTW - wg Ubi [źródło: CDA] zabezpieczenia spowodowały wzrost sprzedaży ACII i SH5.


No a ja jestem bardzo ciekawy, jak oni to policzyli, zważywszy na prosty fakt, że nie
ma żadnej sprawdzonej i pewnej informacji na temat sprzedaży ACII i SH5 bez tego zabezpieczenia.


Ja jestem ciekaw czy porównano te wyniki sprzedaży do tych z AC1 na PC oraz AC2 na konsole, które tak graczojebnych zabezpieczeń nie miały.

Swoją drogą, WSTYDŹCIE SIĘ ci, którzy nadal narzekają, a mimo to grę/gry kupili, wasz głos jest wtedy wart tyle co nic :) Jestem przekonany, że tacy ludzie się znajdą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2010 o 16:24, Azvar napisał:

Swoją drogą, WSTYDŹCIE SIĘ ci, którzy nadal narzekają, a mimo to grę/gry kupili, wasz
głos jest wtedy wart tyle co nic :) Jestem przekonany, że tacy ludzie się znajdą...

To tak samo jak z tymi, co narzekają na rząd / sejm / prezydenta, ale dupy im się nie chce na wybory ruszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2010 o 16:24, Azvar napisał:

Swoją drogą, WSTYDŹCIE SIĘ ci, którzy nadal narzekają, a mimo to grę/gry kupili, wasz
głos jest wtedy wart tyle co nic :) Jestem przekonany, że tacy ludzie się znajdą...

Nie zgodzę się. :P Można przecież grać w grę, narzekając jednocześnie na grafikę, można więc też grać psiocząc na zabezpieczenia. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to zabezpieczenie jest do kitu. Chciałem kupić Assassins Creed 2 i nawet już zamówiłem lecz gdy tylko się dowiedziałem o stałym podłączeniu do internetu to zrezygnowałem. Mam 2 kompy i na gorszym mam neta a na lepszym nie i na razie to się nie zmieni. Dla mnie to skandal, ze nawet w singla trzeba mieć neta. Jednego klienta mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm zainstalowalem demo i za kazdym razem jak chce uruchomic gre cos sie aktualizuje, konczy aktualizacje i tyle. gra nie startuje. Sprzet mam GT420M, procesor i5 M460. Proszę o pomoc :( sciagalo sie to ze trzy dni i gówno sie nie odpala.

winda 7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2012 o 09:29, smbmario napisał:

hmm zainstalowalem demo i za kazdym razem jak chce uruchomic gre cos sie aktualizuje,
konczy aktualizacje i tyle. gra nie startuje. Sprzet mam GT420M, procesor i5 M460. Proszę
o pomoc :( sciagalo sie to ze trzy dni i gówno sie nie odpala.

winda 7



Aha, Te ... juz nie wspierają demo, dzieki , pare dni straconych na sciaganiu pliku, i pół dnia na instalacji tego gówna. Gry na pewno nie kupie skoro nie moge zagrać w demo.

Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować