Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Project Natal zaprezentowany w hiszpańskiej telewizji

11 postów w tym temacie

Adam Berlik

Tej jesieni nadejdzie nowy etap w rozwoju konsoli Xbox 360. Do sklepów trafi bowiem Project Natal - technologia pozwalająca na sterowanie grami za pomocą własnego ciała. Jak prezentuje się ona na kilka miesięcy przed premierą?

Przeczytaj cały tekst "Project Natal zaprezentowany w hiszpańskiej telewizji" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2010 o 12:12, In_The_End napisał:

Oglądając ten filmik przychodzi mi na myśl to http://www.youtube.com/watch?v=ml_5mj4HvB0
Natal to Wii na sterydach, zwykle machanie łapskami i nogami bez żadnej precyzji.
Move to będzie coś nowego.

Co do samego urządzenia to jest całkiem odwrotnie. Co do precyzji jest pewnie tak jak mówisz (też tak myślę). Osobiście ja jestem bardziej za Move i nie mogę się go już doczekać. Byle do jesieni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda czasu na filmik, uratuje parę waszych minut. Filmik nie pokazuje totalnie nic poza kawałkami spotów znanych już masa czasu + idiotyczne odbijanie piłek kończynami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko czekam na jakąś czapkę do wirtualnej żeczywistości. Chociaz trzeba uwazać troche jak sie machami rusza przy tym:) Narazie nic nowatorskiego moim zdaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Czyli jest to wszystko co natal ma nam do zaoferowania.
Prawdziwą rewolucją byłoby wprowadzanie specjalnych czujników(w opaskach) na stawy co zwiększyłoby precyzję i kilka dodatkowych na palce rąk... ehh marzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sama bezprzewodowość i brak kontrolera to ogromny plus dla natala. Poza tym to coś nowego i myślę że jest to dużo lepsze od wiilota i psm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Korzystałem z konsoli Wii i plusem jej jest to że w większości gier przygodowych można siedzieć w fotelu. W projekcie Natal wątpię by była taka możliwość, a poza tym uderzanie i kopanie w powietrze zmęczy nas bardzo, wiec 1h gry w Natalu=3h gry na Wii lub PlayStation Move.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować