Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Długość rozgrywki nie jest atutem Splinter Cell: Conviction

61 postów w tym temacie

A więc, rodzi się tendencja, że im nowsza część tym krótsza rozgrywka? ;P Wiem, że nowy SC nie był robiony od początku właśnie w takiej formie, w jakiej pojawił się ostatecznie, no ale bez jaj, 5 godzin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już sobie wyobrażam jak będą mówić, że nie mieli czasu. "Przepraszamy, ale na 2 płyty DVD nie mogliśmy sobie pozwolić ze względów finansowych..... Niestety pogięły się nam kable bezprzewodowe od myszek i nie mogliśmy w spokoju dokończyć nowego Splinetra. Potem wyjdą DLC za 10$. Przepraszamy." :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

widzę że słusznie skasowałem pre-ordera. Ja gram na xboxie więc zabezpieczenia Ubi mnie nie dotyczą a w sumie nawet je popieram. Co mnie rozdrażniło ? Brak DLC dla polskiej wersji Assassins Creed 2 :D Nie tak się dba o klientów.

W Splinter Cella zagram bo jestem zagorzałym graczem od dnia premiery pierwszej części, jednak nie wydam na niego kasy. Za kilka miesięcy (a może tygodni skoro gra taka krótka) wymienię się za niego na gametrade. Niestety Sam - za duża konkurencja :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chętnie bym się w demie na PC przekonał co to za atuty o których Ubi mówi.
No kupię ze względu na sentyment ale coś czuję że będą tego żałował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

20 zł za godzinę gry (wersja na PC w sklepie gram.pl). Nie wiem co się mniej od tego opłaca.
Może Ubi przyjęło sobie za cel uruchomić społecznie cześć graczy i zwrócić ich uwagę na inne, tańsze rozrywki, bo ja wiem... kino z dziewczyną/kumplami albo coś w tym stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tyle lat czekania na pare godzin grania? To juz jest przegiecie... Czy oprocz coop jest w tej grze jakiś inny, który mogłby przedłużyć troche obcowanie z gierką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Więc ja już podziękuję na 100%. Tak długo nad nią "grzebali" a pomysłu na fabułę starczyło na 5 godzin. To już MW2 jest dłuższe (nie dużo ale zawsze coś...). Jak gra pojawi się w tańszej serii to wtedy się zastanowię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

miala dlugosc rozgrywki zaskoczyc... co z tego ze SP 5h + co-op 6h daje w rezultacie 11h. zazwyczaj gram sam, ewentualnie jak jest split-screen -> co na pc jest rzadkoscia, nawet w NFS''ach juz tego nie ma.

mam nadzieje, ze chociaz obietnice z nowym POP''em nie okaza sie takie jak w przypadku SCC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować