Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Długość rozgrywki nie jest atutem Splinter Cell: Conviction

61 postów w tym temacie

Tak.

5h to faktycznie niebogato. Chociaż długość gry zależy też w dużej mierze od gracza. Wcześniejsze informacje mówiły o 12h, więc myślę, że prawda jak zwykle leży gdzieś po środku. Cóż pod koniec kwietnia okaże się jak jest i z długością i z jakością. Ja jestem cierpliwym graczem oraz fanem serii, więc pre-order mam ciągle aktualny, ale jeżeli się zawiodę to Ubi z pewnością długo znów moich pieniędzy nie zobaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może recenzentom, żeby nie wrzucili na torrenta, dali po prostu wersję drastycznie pociętą? Bo nie wierzę w takie coś, mi 7,5 w Chaos Theory do 3 misji zajęło dojście, albo po prostu recenzenci włączyli roockie i lecą "na pałę". Nie wierzę po prostu nie wierzę, żeby 5h to trwało. Szczególnie przy zapewnieniach, że sam single to ok. 16h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisze to co napisalem na forum IGN.
Recenzja kupiona albo autor recenzji jest idiotą:/
Gra Splinter Cell która jest krótka, banalna i zabugowana z systemem zaznaczania przeciwników przez który gra praktycznie sama się gra.
Jedyne co w niej dobre to co-op ale to nie wystarczy żeby gra Splinter Cell była dobra.
Do tego wszystkiego autor recenzji śmiał powiedzieć że "tak powinny wyglądać gry stealth action:" (co tylko uświadcza mnie w przekonaniu że jest kretynem), to znaczy jak? praktycznie bez potrzeby ukrywania się? być banalnymi i krótkimi? same się grać?.
Ubisoft zniszczył markę Splinter Cell udowaniając tym samy że powinni zwolnić większość swojego personelu i zabrać się za coś innego...np zbieranie truskawek, może do tego by się nadali:/
Mam nadzieję że Ubi upadnie w miarę szybko, bo ich ostatnie decyzje sprawiają że zaczynam kochać EA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2010 o 16:23, Jarden napisał:

Mam nadzieję że Ubi upadnie w miarę szybko


Któraś z przepowiedni Nostradamusa mówi o upadku dużych, znanych firm, więc może to Ubisoft między innymi xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale nie możemy też zapomnieć o multi. Pewnie nie jest to Bad Company 2, ale też na pewno spędzimy wiele godzin grając z innymi, więc single player to nie jedyna rzecz, jaką SC:C oferuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nawet jak gra zasluguje na ocene 10 to za dlugos powinno zostać wg mnie odjete 1.5 oczka. producenci by tracili na tym poprzez takie recenzje, gracze by zaczeli ściągać gre z netu. w koncu moze by sie opamietali by nas w taki sposob nie oszukiwac. albo chociaz sprzedawali tytul w cenie sredniego dodatku (70 zł).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh gdzie się podziały produkcje w których licznik gry na finiszu oscylował w granicach 50-90 godzin....
Świat się staje totalnie casualowy, niedługo żeby zagrać w coś dłużej niż 8-10 godzin trzeba będzie grywać jedynie w turowe strategie tudzież w gry mmo... branża imho się uwstecznia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/ciach/
Mam pytanie tylko jedno masz konsolę, czy PC?

Taa Nostradamus to teraz modny jest, ułóżmy sobie całe życie do jego przepowiedni na pewno będzie ciekawie :).
A wtem Słońce utonęło w morzu błękitu. Ha, też mogę powiedzieć, że napisał to Nostradamus, bo wiedział, że Ubi będzie robiło świetną serię, która straci fanów po double agent :P.(taka niebieskawo fioletowawa kulka to Ubi dla tych co nie zrozumieli :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2010 o 16:48, Xjumpaytech napisał:

Taa Nostradamus to teraz modny jest, ułóżmy sobie całe życie do jego przepowiedni na
pewno będzie ciekawie :).
A wtem Słońce utonęło w morzu błękitu. Ha, też mogę powiedzieć, że napisał to Nostradamus,
bo wiedział, że Ubi będzie robiło świetną serię, która straci fanów po double agent :P.(taka
niebieskawo fioletowawa kulka to Ubi dla tych co nie zrozumieli :))


Konsol mam kilka, między innymi PS3 i X360...no i PC też.

Miejmy nadzieję że ta przepowiednia to o Ubi jest:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech oni się nawet nie kłopoczą z przenoszeniem tej gry na konsolę PS3. Mi to by się nawet tego torrentem nie chciało ściągać ;]

Xboty już szykują kaskę na DLC, a PCtowcy pewnie grę oleją. IGN jak zwykle stronnicze, z redaktorami idiotami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować