Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Długość rozgrywki nie jest atutem Splinter Cell: Conviction

61 postów w tym temacie

Dnia 12.04.2010 o 17:03, Jarden napisał:

Konsol mam kilka, między innymi PS3 i X360...no i PC też.


No to ok :). Bo duża część PCtowców krytykuję tą grę, bo tak, a wcześniejsza była słaba, a jeśli masz konsolę, to masz pełne prawo grę skrytykować, bo na X360 jest demo :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż... niedawno słyszałem, że gra starczy na 30h, a tu nawet 10 będzie ciężko wyciągnąć. Dylemat rozwiązany, kupuję Red Dead Redemption ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla samego singla faktycznie raczej nie warto, ale sluchajcie - tryb splitscreen ma byc podobno obslugiwany rowniez na PC, co powinno sprawic, ze wieksza ilosc ludzi z niego skorzysta (nie trzeba bedzie kupowac 2 kopii gry, zeby pograc sobie z kumplem)

tutaj info:
http://www.shacknews.com/onearticle.x/61886

jesli to okaze sie prawda to mozliwe, ze zdecyduje sie kupic. jesli nie to kupie chyba za pare lat w jakiejs taniej serii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Harpen - racja. Krótka rozgrywka, system antypiracki i ogólnie całe cyrki, jakie ostatnio wyprawia Ubi - to zdecydowanie NIE jest sposób na pozyskanie klientów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba kolejny rekord w zrobieniu jak najkrótszej komercyjnej gry. Szkoda, że dzisiaj gry są takie proste i takie krótkie. Tzn. może nie są proste, ale spora część z nich nie jest zbyt wymagająca, tak pod względem umiejętności, jak i pomyślunku i takich tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

5 godzin...to już GoW na PSP jest dłuższy...

A co do tekstu - powinno byc chyba wyjątkowo krótką zamiast wyjątkową krótką produkcją...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2010 o 17:17, Xjumpaytech napisał:

No to ok :). Bo duża część PCtowców krytykuję tą grę, bo tak, a wcześniejsza była słaba,
a jeśli masz konsolę, to masz pełne prawo grę skrytykować, bo na X360 jest demo :).


Na całe szczęście krytykowanie bądź chwalenie czegoś czego nie przetestowałem nie leży w mojej naturze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przejście Tom Clancy’s Splinter Cell: Conviction zajmuje zaledwie pięć godzin. Ponadto redaktor przypomina, że w grze dostępny jest także wariant kooperacji trwający sześć godzin, który jest wprowadzeniem do głównego wątku fabularnego, lecz przecież nie każdy gracz będzie miał okazję się z nim zapoznać.

A to niby dlaczego? Jak dla mnie to ten prolog jest jak najbardziej pełnoprawną częścią gry, może nawet ważniejszą niż sama kampania z Samem Fisherem. Wystarczy kolega z tą samą grą i SC:C staje się produkcją dłuższą od 80% innych strzelanin. Nie rozumiem więc tego wpisu. Ja tam jestem zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2010 o 18:53, MaZZeo napisał:

A to niby dlaczego? Jak dla mnie to ten prolog jest jak najbardziej pełnoprawną częścią
gry, może nawet ważniejszą niż sama kampania z Samem Fisherem. Wystarczy kolega z tą
samą grą i SC:C staje się produkcją dłuższą od 80% innych strzelanin. Nie rozumiem więc
tego wpisu. Ja tam jestem zadowolony.


Chodzi generalnie kolego o to, że nie każdy ma kolegę z tą samą grą. Rozumiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro tak,to znaczy że zaoszczędziłem stówkę.Poczekam aż gra ukaże się w XK albo w czymś podobnym.I w tedy jej kupno będzie miało sens.W razie czego zawsze mogę wrócić do poprzednich części.A Ubi już dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

,...zapowiada się na to, że nie kupię gry w edycji premierowej - szkoda wydawać 100 lub ponad 100zł na grę którą można ukończyć w 5h... coś czuję, że zaczekam aż będzie tańsza co najmniej o połowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2010 o 16:15, Xjumpaytech napisał:

Może recenzentom, żeby nie wrzucili na torrenta, dali po prostu wersję drastycznie pociętą?
Bo nie wierzę w takie coś, mi 7,5 w Chaos Theory do 3 misji zajęło dojście, albo po prostu
recenzenci włączyli roockie i lecą "na pałę". Nie wierzę po prostu nie wierzę, żeby 5h
to trwało. Szczególnie przy zapewnieniach, że sam single to ok. 16h.

oj to proste, nowy SC po prostu nie jest skradanką, bo to obecnie za trudne i nudne dla przeciętnego gracza.A po co robić nową markę, nie znający kupią FPSa, a kilku starych fanów da się nabrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie należę do osób, dla których tryb single jest naj-naj-najważniejszy. Nastały takie czasy, w których czas potrzebny na ukończenie gry staje się coraz to krótszy. Zgadzam się - to źle. Jednak czasami może wyjść to grze na dobre. Nie wiemy, co by było gdyby twórcy próbowali przedłużyć kampanię. Preordera nie anuluje prawdopodobnie tylko dlatego, że zamówiłem 2 sztuki żeby grać z kumplem w co-opie (takie umilenie czasu do premiery Portala 2). Chociaż dzięki przesuniętej premierze na PC będę miał jeszcze opinie konsolowców, więc wszystko się może zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2010 o 19:01, Pile napisał:

:D To ja mam przejść tą grę podczas jednego posiedzenia? Chyba sobie robią jajca.


Ja grając w MW2 nie zdążyłem nawet zgłodnieć bo jej przejście zajęło mi 4 godziny;)

A nowy SC jak trafi do jakiejś naprawdę taniej serii to dopiero go kupię. W co-opa i tak nie będę miał z kim grać więc na razie nie jest to dla mnie opłacalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować