Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sony: PlayStation Move jest dla wszystkich, nawet hardcore`owych graczy

18 postów w tym temacie

Michał Ostasz

Szef Sony Computer Entertainment Worldwide Shuhei Yoshida w wywiadzie dla magazynu EDGE jednoznacznie stwierdził, że PS Move z pewnością nie jest gadżetem tylko i wyłącznie dla graczy niedzielnych.

Przeczytaj cały tekst "Sony: PlayStation Move jest dla wszystkich, nawet hardcore'owych graczy" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dla mnie pad zawsze był lepszy od myszki. ale jestem z tym podejrzliwy jeśli chodzi o gry FPS, za to do strategie to nie mam wątpliwości że to będzie wygodne. Zresztą wole trzymać kontroler w rękach niż skakać przed kamerą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2010 o 20:05, heros123456789 napisał:

dla mnie pad zawsze był lepszy od myszki. ale jestem z tym podejrzliwy jeśli chodzi o
gry FPS, za to do strategie to nie mam wątpliwości że to będzie wygodne. Zresztą wole
trzymać kontroler w rękach niż skakać przed kamerą.


No to przecież będziesz trzyma to w ręku, a Ty co myślałeś? Chociaż PSM ma tez podobno działać troche jak natal, to znaczy też bez kontrolera w ręku, ale wtedy jakoś inaczej.
A tak BTW :
"...a według zapowiedzi także rewolucyjnego kontrola. Yoshida san..." Kontrola? chyba kontrolera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja wolę mieć wiele dostępnych opcji i urozmaiceń.

Czy to takie trudne korzystać raz z tego, a raz z tamtego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2010 o 20:05, heros123456789 napisał:

dla mnie pad zawsze był lepszy od myszki. ale jestem z tym podejrzliwy jeśli chodzi o
gry FPS, za to do strategie to nie mam wątpliwości że to będzie wygodne. Zresztą wole
trzymać kontroler w rękach niż skakać przed kamerą.


Strategie??? Pfff ty chyba nie wiesz co to micro xD

Btw to w strategie gra się przy pomocy samej myszki tak?? Chyba pan z Sony zapomniał o takim przedmiocie co się klawiaturą nazywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2010 o 20:20, Bajta2 napisał:

> dla mnie pad zawsze był lepszy od myszki. ale jestem z tym podejrzliwy jeśli chodzi
o
> gry FPS, za to do strategie to nie mam wątpliwości że to będzie wygodne. Zresztą
wole
> trzymać kontroler w rękach niż skakać przed kamerą.

Strategie??? Pfff ty chyba nie wiesz co to micro xD

Btw to w strategie gra się przy pomocy samej myszki tak?? Chyba pan z Sony zapomniał
o takim przedmiocie co się klawiaturą nazywa.


Zestawem myszka + klawiatura to gra się w gry typu Starcraft ;) A pan z Sony miał tu zapewne na myśli konsolwe "strategie" typu Halo Wars czy inny Red Alert 3 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Facet może mieć rację. Taki kontroler ruchu rzeczywiście może być wygodniejszy do gier typowo przystosowanych na PC (RTS, FPS,). Okaże się w praniu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.04.2010 o 20:46, Pralkosuszarka napisał:

Zestawem myszka + klawiatura to gra się w gry typu Starcraft ;) A pan z Sony miał tu
zapewne na myśli konsolwe "strategie" typu Halo Wars czy inny Red Alert 3 ;)


E no Red Alerta nie porównuj do Halo Wars bo w to się da grać. Hmm w sumie to by było dobre do Heroesów, ale to takiego Total Wara się nie nada.

Btw. Skąd wiedziałeś w co ja gram ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2010 o 21:08, Bajta2 napisał:

E no Red Alerta nie porównuj do Halo Wars bo w to się da grać.

Co się nie da, nie da to się tylko zrobić sztuczki z parasolem :). No nie wiem, czy akurat do FPSów będzie to takie dobre, przynajmniej mi na Wii trochę problemów sprawia trafienie, no, ale to może z braku FPSów (tzn. jak kolega przywiezie jakiegoś to pogramy). A do strategii to tak jak Natal na pewno będzie świetne, tylko właśnie bardziej RTSów, ale inne pewnie też się uda zrobić. Mam taką nadzieję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2010 o 22:02, Xjumpaytech napisał:

> E no Red Alerta nie porównuj do Halo Wars bo w to się da grać.
Co się nie da, nie da to się tylko zrobić sztuczki z parasolem :). No nie wiem, czy akurat
do FPSów będzie to takie dobre, przynajmniej mi na Wii trochę problemów sprawia trafienie,
no, ale to może z braku FPSów (tzn. jak kolega przywiezie jakiegoś to pogramy). A do
strategii to tak jak Natal na pewno będzie świetne, tylko właśnie bardziej RTSów, ale
inne pewnie też się uda zrobić. Mam taką nadzieję.


Natal do strategi ? terefere. może da sie poodbijać piłeczke z lagami ale strategii to Ty w to nie mieszaj.

Na wii gra sie w miare wygodnie w strzelanki, trudniej celować fakt, ale bardziej życiowo, bo nie ma sie myszki którą w ułamku sekundy nacelujesz na główke :P

Move zapowaida się znakomicie, tym bardziej że nie musze oszczędności na wii wydawać bo wii zawita na ps3 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak Natal jak i Move sa niczym... bez produkcji je wspierajacych :). Poczekajmy co pokaza studia developerskie, zobaczymy jak wyglada opoznienie w obydwu rozwiazaniach. Pozniej bedzie mozna wprowadzic fanbojskie-warsy ]:->...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2010 o 22:08, Bumblejazz napisał:

Natal do strategi ? terefere. może da sie poodbijać piłeczke z lagami ale strategii to
Ty w to nie mieszaj.

A teraz zaprezentuje Państwu moje nowe dzieło, działanie Natala w strategiach przedstawione w zaawasowanym edytorze graficznym "paint". Wiem, że mam talent :P.

20100412223157

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2010 o 21:08, Bajta2 napisał:


> Zestawem myszka + klawiatura to gra się w gry typu Starcraft ;) A pan z Sony miał
tu
> zapewne na myśli konsolwe "strategie" typu Halo Wars czy inny Red Alert 3 ;)

E no Red Alerta nie porównuj do Halo Wars bo w to się da grać. Hmm w sumie to by było
dobre do Heroesów, ale to takiego Total Wara się nie nada.

Btw. Skąd wiedziałeś w co ja gram ;D

Red Alert 3 na konsole i na PC to dwie zupełnie inne gry ;) Mam go na PC i dla mnie jest to całkiem dobra pozycja ale gdy spróbowałem w nią zagrać na xklocku... wytrzymałem niecałe 30min... pad nie nadaje się do grania w strategie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2010 o 22:32, Xjumpaytech napisał:

> Natal do strategi ? terefere. może da sie poodbijać piłeczke z lagami ale strategii
to
> Ty w to nie mieszaj.
A teraz zaprezentuje Państwu moje nowe dzieło, działanie Natala w strategiach przedstawione
w zaawasowanym edytorze graficznym "paint". Wiem, że mam talent :P.


xD. obrazek najlepszy :D. nie no, trzeba czekać na premiere i tego i tego i dopiero się kłócić co lepsze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pojadę trochę fanbojsko, by było śmiesznie. Mnie zabawy gumowymi pałeczkami nie bawią, nie wiem jak Was. ;> Guma, czy plastik zakończony gumą, na to samo wychodzi. ;p No ale niech zrobią dobry kontroler. Zawsze to będzie mobilizowało M$ do zrobienia czegoś lepszego od Sony, a jak tak się stanie, to Sony będzie chciało zrobić coś lepszego od M$ i rynek będzie się rozwijał. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować