Zaloguj się, aby obserwować  
Budo

Morrowind - pytania, przemyślenia - temat ogólny

14067 postów w tym temacie

Tutaj Budo podał Ci lokalizację. Tam właśnie powinieneś się udać :
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=57&pid=7048

Nie chcę nikogo zachęcać do kodów, ale jak naprawdę nie chce Ci się ich szukać to proponuję konsolę :

Daedryczne Oblicze Boga player->AddItem "daedric_god_helm" 1
Daedryczne Oblicze Natchnienia player->AddItem "daedric_fountain_helm" 1
Daedryczne Oblicze Strachu player->AddItem "daedric_terrifying_helm" 1

To są wszystkie trzy rodzaję hełmów deadrycznych w grze ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Daedryczne Oblicze Natchnienia - Mamaea (na wschód od Gnisis, za rzeką kawałek na południowy-wschód), Ibar-Dad (na zachód od obozowiska Urshilaku)
Daedryczne Oblicze Strachu - Grobowiec Rodziny Omaren (na wschód od Sadrith Mora)
Daedryczne Oblicze Boga - Grobowiec Rodziny Marvani - trzeba zwiedzić Tukushapal (na zachód od Tel Branora, na jednej z wysepek)

Jest jeszcze artefakt - Maska Clavicusa Złośliwego - zobacz w spisie artefaktów, link na górze strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześc.
Mam problem z Morrowindem.
Gra się niby zainstalowała, folder zajmuje 1 GB z malutkim haczykiem a gra nie startuje...
Nie wiem w czym problem. Mam zainstalowane wszysstkie sterowniki, DirectX 9.0c i świeżego Windowsa (Server Edition) i nie ma siły, żeby gra zadziałała...
Błagam o pomoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2007 o 21:44, YahooPL napisał:

Nie chcę nikogo zachęcać do kodów, ale jak naprawdę nie chce Ci się ich szukać to proponuję
konsolę :

No to po co mu dajesz kody? Poza tym, to Ayukam72 ich nie chciał. Chciał lokalizację hełmów. Mogłeś mu napisać coś w stylu mojego posta. Nie rozumiem czemu obracasz kota ogonem i dajesz posta, który w 90% jest nic nie wart. Gdybyś nie dał linka z postem Buda to wogóle byłby nic nie warty. Czytanie ze zrozumieniem to podstawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Macie pomysł na jakieś rozwiązanie?
Teraz gra nawet nie chce się zainstalowac:/
Cały czas pyta o odinstalowanie...
I po raz 7 ją odinstalowuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mógłbyś dokładniej przytoczyć treść błędu, który się u Ciebie pojawia ???
Możliwych błędów jest całe mnóstwo a nie chce zgadywać ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2007 o 09:03, YahooPL napisał:

A mógłbyś dokładniej przytoczyć treść błędu, który się u Ciebie pojawia ???
Możliwych błędów jest całe mnóstwo a nie chce zgadywać ...


Grę udało mi się odpalic:)
A nie wyskakiwał, żaden błąd:/

Narazie jednak mam gdzieś błędy...pomijając te, że gra czasami sama z siebie się wyłącza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2007 o 11:20, Kuba G. napisał:

Narazie jednak mam gdzieś błędy...pomijając te, że gra czasami sama z siebie się wyłącza...


To to akurat "normalne"... Gdzieś czytałem, że morrowind jest bardzo czuły na zmiany temperatury procka i jak trochę dłużej pograsz to będzie co jakiś czas wywalać na pulpit :( jedyną radą jest wyuczenie się nawyku robienia częstych quicksave, szczególnie kiedy nasza postać jest już nieco wypasiona, bo wtedy raczej rzadko odpoczywamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć
Mam bardzo poważny problem, podczas bezgranicznych wędrówek po świecie morrowinda przytrafiła mi się przykra sprawa, a mianowicie mój bohater złapał dziwne ujććć :), co się nazywa BLOKADA MANY, problem polega na tym że nie mogę w żaden sposób tego usunąć (wyleczenie z choroby, rozproszenie, itp...). Moja klasa to mag więc mana jest mi niezbędna a w obecnym stanie wydaję majątek na mikstury przywracające manę. Jeżeli ktoś zna rozwiązanie tego problemu będę bardzo wdzięczny, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć
Mam bardzo poważny problem, podczas bezgranicznych wędrówek po świecie morrowinda przytrafiła mi się przykra sprawa, a mianowicie mój bohater złapał dziwne ujććć :), co się nazywa BLOKADA MANY, problem polega na tym że nie mogę w żaden sposób tego usunąć (wyleczenie z choroby, rozproszenie, itp...). Moja klasa to mag więc mana jest mi niezbędna a w obecnym stanie wydaję majątek na mikstury przywracające manę. Jeżeli ktoś zna rozwiązanie tego problemu będę bardzo wdzięczny, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostałam zadanie od arcykapłana Tholera Saryoni - mam przynieść szatę Św. Rrisa. Zgodnie ze wskazówkami mam isć do Assemanu drogą na płd. w stronę Syda Neen, przejśc most i gdy zobacze mokradła na płd. ma lezeć wyspa właśnie z Assemanu. Chodzę w kółko i nie moge tego znaleźć, gdzie jest to Assemanu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Po wykonaniu questa "Domowe ognisko" tzn. po wyrżnięciu wszystkich "złych ludzi" we wszystkich miastach(oprócz Balmory) straż od razu chce mnie posiekać na kawałki! Dlaczego?? Na koncie nie mam żadnych niepopłaconych grzywien. Jak temu zaradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na pewnym serwisie znalazlem oto taki opois tego zadania

Opis Zadania: Kręcąc się po miecie Balmora dowiemy się, że dowódca Fortu Księżycowego - Larrius Varro - poszukuje naszej osoby do wykonania delikatnego zadania. W rozmowie z nim dowiemy się, że od lat walczy on ze skorumpowanym sędzią, który za łapówki wypuszcza przestępców. Nie mogąc nic zrobić sędziemu Larrius Varro chciałby zlikwidować przestępców aby nie mogli już płacić temu łapówek. Wie on jedynie, że należą oni do Commona Tong - miejscowego kryminalnego syndykatu . Aby dowiedzieć się kim oni są należy się udać do ''Gospody Przy Południowym Murze'' w Balmorze. Dowiemy się od członków Gildii Złodziei (o ile sami do niej należymy), że jest ich pięciu i rezydują w budynku ''Izby Rajców''. Są to Vadusa Sathryon, Marasa Aren, Madrale Thirith, Sovor Trandrel, Thanelen Velas. Należy ich zabić, co nie będzie łatwe, ale jest możliwe. Dobrą taktyką jest zastawienie schodów jakim przyzwanym stworkiem. Dobrze jest także zawczasu rzucić czar Mark w Forcie Księżycowym i od razu po wykonaniu zadania się przeteleportować - by uniknąć zetknięcia ze strażami. Generał Varro oczyści Cię z wszelkich zarzutów. W nagrodę dostaniemy ''Pierścień Otoczenia''. oraz książkę ''Biografia Wilczej Królowej'' (podnosi Retorykę


wszystko zrobiłem tak jak tu jest opisane, jednak straz dalej nie daje mi spokoju. Co robić? Czy to jakiś bug?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Idź do Gildii Złodziei i zapłać łapówkę by usunięto nagrodę za twoją głowę.
2. Spróbuj też sprowokować wszystkich przeciwników obelgami wtedy to oni zaatakują i powinno obejść się bez opłat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2007 o 18:43, Vormulac napisał:

1. Idź do Gildii Złodziei i zapłać łapówkę by usunięto nagrodę za twoją głowę.

W tym problem ze nie mam zadnych grzywien. Zleceniodawca zadania mówi mi że jestem oczyszczony z zarzutów. Mimo to niektórzy straznicy dalej mnie ganiają i nie wiem dlaczego tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj jeszcze raz wykonać te zadanie prowokując przeciwników.
Ewentualnie po zabiciu tych łosi z Izby Rajców idź np. do Gildii Magów zostaw cały sprzęt i poddaj się, wtedy zapłacisz kase a ekwipunku nie stracisz. Później odbierzesz.
PS. Jeden z tych gości jest pomocny przy wykonywanbiu innego zadania (dla Gildii Złodziei z Balmory), więc lepiej wpierw wykonaj zadania dla złodziei a dopiero potem zadanie dla Larrius''a.
PS2. Możesz zawsze też zabić strażnika i dopiero potem zapłacić grzywnę. Wtedy powinno być też ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować