Zaloguj się, aby obserwować  
Budo

Morrowind - pytania, przemyślenia - temat ogólny

14067 postów w tym temacie

Dzięki. A co do AW to mam problem. Pamiętam hasło ale nie pamiętam ksywki. Co mam zrobić? Skontaktować się z adminem?
sorki za offtopic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie ciekawią rzeczy zrobione z Stalhrimu-zbroje są lekkie i bardzo drogie,bronie też są drobie,silne,ale...długi miecz waży 50:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 08:50, Jaki Ganh1 napisał:

Dzięki. A co do AW to mam problem. Pamiętam hasło ale nie pamiętam ksywki. Co mam zrobić? Skontaktować
się z adminem?
sorki za offtopic :(


O ile wiem,artykuły na AW nie wymagają zarejestrowania się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo niestety czasem za dużo gadam:(
A jak na razie to przechodzę wątek Tribunala,moja postać to Nord-Wojownik,moja broń to dwustronne ostrze(Wiem,żeby tego nie używać w mieście),a niedługo dorwę Złote Ostrze(Potem przerobię na Błękitne Znamię)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dwa długie pytania ;p
1. Co mam robić?! Gram z kodami, używam ich do podnoszenia sobie statystyk, bo ta gra jest okropnie trudna. Nie chcę grać z kodami! Ale jak to zrobić? Kase jest dosyć trudno zarobić, bo misje są trudne. Więc co robić? (Noob style...;p)
2. Do jakiej gildi/klanu itp. najlepiej należeć? Która przynosi najwięcej przyjemności z gry i fajnych misji, dzięki którym odwiedzamy cały świat Tamriel (tylko nie do tych Pielgrzymów, co mamy ciągle tych kapliczek szukać!! ;p)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Zabiłeś mnie, nie wiem co powiedzieć... jesteś chyba pierwszą osobą dla której morro jest trudny :P
Jak masz zbyt silnych przeciwników zrób to co radza niektórzy mieszkańcy wyspy- poczekaj i wróć za tydzień ;]
Co do gildii- Legion Cesarski, Kult Tamriel, Gildia Wojów- tyle mogę powiedzieć, mają ciekawe zadania. A kasa- masz u góry w przypiętym poście poradnik do zarabiania ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry za Offtopa ale co Budo myślisz o tym bym zamieścił tutaj opis magii w grze. To znaczy lokalizację wszystkich zwojów i w jakich miejscach można się nauczyć danego czar ??? może być czy raczej nie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się zdaje, że byłoby to bardzo pomocne. Chociaż dla mnie lepszy by był szczegółowy poradnik, w którym byś zamieścił wszystko co związane z grą. Wiem, że są różne poradniki, ale zawsze stworzony przez gramowicza to zawsze coś ;p
/.../
Budo, gra jest naprawde trudna. Idziesz sobie ścieżką, bo żałujesz kasy na łazika, a tu ci sruuuu...wyskakuje potworek,a ty na ziemi! I co dalej? Wczytuj grę! Ojej! Okazało się że zapomniałeś zapisać, a doszłeś bardzo daleko. Za takie coś to ja dziękuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za off-topa!
Mam jeszcze jedno pytanko. Podobno w Twierdzy Smutku można sobie zwierzęta juczne i najemników kupować. Tylko gdzie jest ta twierdza??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie. Mam kolejny i nie ostatni zapewne problem ;p Na tej lodowej wyspie Solshteim czy jakoś tak, są takie szkielety w kurhanach otoczone taką biało-przezroczystą powłoką. Gdy podchodzę i klikam spacje to pisze że nie mam jakiś odpowiednich narzędzi. Po co są te szkielety i jakie narzędzia są potrzebne aby właśnie co z nimi zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 20:14, Jaki Ganh1 napisał:

Słuchajcie. Mam kolejny i nie ostatni zapewne problem ;p Na tej lodowej wyspie Solshteim czy
jakoś tak, są takie szkielety w kurhanach otoczone taką biało-przezroczystą powłoką. Gdy podchodzę
i klikam spacje to pisze że nie mam jakiś odpowiednich narzędzi. Po co są te szkielety i jakie
narzędzia są potrzebne aby właśnie co z nimi zrobić?


Ta biała otoczka to Stalhrim,a o sposobie jego wydobycia i użytku dowiesz się,przechodząc misję Kampanii Wschodniocesarskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 20:01, Jaki Ganh1 napisał:

Mam jeszcze jedno pytanko. Podobno w Twierdzy Smutku można sobie zwierzęta juczne i najemników
kupować. Tylko gdzie jest ta twierdza??


Twierdza Smutku znajduje się w... dodatku Tribunal (u nas "Trójca"). Tym samym w podstawowym Morrowind jej nie uświadczysz. W niej toczą się wydarzenia całego dodatku i to ona jest stolicą całego Morrowind. Leży na stałym lądzie, poza Vvardenfell.
Już chyba bardziej wyczerpującej odpowiedzi udzielić się nie da :P
Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I znów lawina pytań!
1. Podobno aby zacząć Trójcę trzeba odpocząć. Ja odpoczywam już 2 dni i nikt z tego Mrocznego Bractwa mnie nie atakuje! Co robić?
2. Ściągnałem moda, dzięki któremu w Pelgiad mam Twierdzę Nerevarejczyka. Gdy do niej wchodzę pokazują mi się błędy, więc klikam żeby kontunuowano. Gdy wchodzę pokazują mi się takie zółte trójkąty i w środku wykrzykniki. Gdy wejdę podłoga jest czarna i spadam w dół ;p
3. Dlaczego za jednym razem jak walnę jaką kolwiek bronią to jest od razu bezużyteczna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 21:23, Jaki Ganh1 napisał:

I znów lawina pytań!
1. Podobno aby zacząć Trójcę trzeba odpocząć. Ja odpoczywam już 2 dni i nikt z tego Mrocznego
Bractwa mnie nie atakuje! Co robić?

Atak jest w nocy.Śpij ciągle przez 1 godzinę

Dnia 04.02.2007 o 21:23, Jaki Ganh1 napisał:

2. Ściągnałem moda, dzięki któremu w Pelgiad mam Twierdzę Nerevarejczyka. Gdy do niej wchodzę
pokazują mi się błędy, więc klikam żeby kontunuowano. Gdy wchodzę pokazują mi się takie zółte
trójkąty i w środku wykrzykniki. Gdy wejdę podłoga jest czarna i spadam w dół ;p

Nie wiem,tego moda nie instalowałem

Dnia 04.02.2007 o 21:23, Jaki Ganh1 napisał:

3. Dlaczego za jednym razem jak walnę jaką kolwiek bronią to jest od razu bezużyteczna?


Cheatujesz.Im więcej siły,tym bardziej broń się psuje przy uderzeniu.Ty sobie ustawiłeś tyle siły,Że jak walniesz nawet daedryczną bronią,to ona nadaje się do dłubania w nosie.Zostają ci pięści,które się"nie psują"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak myślałem. Muszę przestać cheatować. Trudno. Znów będe walił o biruko bo mnie ktoś zabił, tak jak w Gothic''u ;p
Co do tego moda to zwykły, duży zamek ;p Tylko że często mi takie błędy wyskakują. Zapewne coś źle wgrałem, ale nie wiem co (?)
A co do Mrocznego Bractwa, to wystaczy np. w Seeyda Neen spać w nocy co godzine?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mod:
Możesz mieć INNĄ wersję moda,która nie pasuje do obecnej Mora
Bractwo:
Musisz się przespać na świeżym powietrzu lub gdzieś w łóżku(Mnie tak zaatakowali w Gildii Magów)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować