Zaloguj się, aby obserwować  
Budo

Morrowind - pytania, przemyślenia - temat ogólny

14067 postów w tym temacie

/.../

Zapraszam na Adamantytową Wieżę, może coś dla siebie znajdziesz. Konkretnych linków nie znam, ale coś powinno być, wiem że mozna sobie np dodać takie czarne skrzydła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem o czym mówisz. Taki gostek...upadły anioł. Ja właśnie siedze na AW ale coś znaleźć nie mogę, a na planecie to jeszcze nie umiem się wyszukiwarką posługiwać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie: wiecie może czy jeśli ściągne sobie patha do morrowinda to będę mugł grac jeśli mam mody z sieci?
tzn. nie wykasuję mi ich? (mam tam mnustwo zapisów)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie w związku z modem pt.: Kolekcja Płaszczy. Gdy spotykam już tego gostka, co sprzedaje te płaszcze on zaczyna gadać bo rosyjsku lub coś w tym stylu. Jednak wyraźnie jest zaznaczony napis Plantacja Dren. O co w tym wszystkim chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten gościu zaczyna gadać po angielsku a nie rosyjsku -_- i mówi o specjalnych magicznych płaszczach i kapturach które rozsiane są po całym Vvardenfell. Zwykłe płaszcze i peleryny możesz kupić u Meldora w Balmorze.

cedricek, nie patch ci nic nie skasuje 0_o patch ma na celu dodawanie plików i ew. zmienianie ich a nie usuwanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A osobiście to który bardziej polecasz? I jakbyś mógł linka podać, bo na AW nie ma, a nie wiem gdzie można jeszcze znaleźć, skoro na AW nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy w Morrowindzie jest taki mod, który tak jak jest w Oblivionie pokazuje które rzeczy wolno robić (noramlne, białe ) a któte nie (czerwone) (np branie rzeczy czy otwieranie dzrzwi itd .)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2007 o 17:18, Jaki Ganh1 napisał:

A osobiście to który bardziej polecasz?

Obydwa są dobre więc ty zdecyduj który zostawisz sobie.

Dnia 12.02.2007 o 17:18, Jaki Ganh1 napisał:

I jakbyś mógł linka podać, bo na AW nie ma, a nie wiem gdzie można jeszcze znaleźć, skoro na AW nie ma...

Polskie strony mają mało modów.
Wpisz tytuł moda w google + słowo download.
Dawałem kiedyś też tu linki, znajdź sobie wpisując nazwę moda w wyszukiwarkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam! Zamówiłem sobie the elder scrolls morrowind złota edycja. Czy dodatki które są w złotej edycji są dobre, np jest jakaś nowa gildia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2007 o 21:22, juke napisał:

Witam! Zamówiłem sobie the elder scrolls morrowind złota edycja. Czy dodatki które są w złotej
edycji są dobre, np jest jakaś nowa gildia?


Jedynie w BloodMoonie jest Kompanie Wschodnio Cesarska a tak to nie ma nowych organizacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2007 o 21:29, juke napisał:

Dzięki! A co myślisz dobre są te dodatki?


Mi się dodatki podobały, w szczególności BloodMoon, bo można wybrać czy wykonuje się misje pod postacią człowieka lub wilkołaka ( moim zdaniem ciekawiej jest wilkołakiem). Tribunal też jest ciekawy ale mniej mi się podobał bo lubię bardziej otwarte przestrzenie a tam tych prawie nie było. Ciągle chodzisz w jaskiniach, podziemiach, kanałach itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2007 o 21:29, juke napisał:

Dzięki! A co myślisz dobre są te dodatki?


Tribunal był super! BloodMoon jeszcze lepszy! Grałem troche w Wyspe, ale była to beta i wiesz jak to z betami...
Polecam szczególnie BloodMoon''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym prosić was forumowiczów o radę.Mam zamiar zagrać sobie w morka wojownikiem.Możecie mi podpowiedzieć jaką postać zrobić, w co się szkolić jaką rase wybrać.Z góry dziękuje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować