Zaloguj się, aby obserwować  
Budo

Morrowind - pytania, przemyślenia - temat ogólny

14067 postów w tym temacie

No nie,było ciekawie:
Mój kolo(Nord,wojownik) zdobył w końcu twierdze Redoran.Pokój wydawał się być ładny,fajny,no i były przedmioty z Ebonu .Uważałem,ze jest fajnie.
Do czasu...
Twierdza Hlaalu-Nie zrobiła na mnie wielkiego wrażenia,ale przyznałem,że jest większa nżz Redoran.
Twierdza telvanni-To co innego.Strażnicy Centurioni,ludzie nie siedzą w wieży,tylko w swoich domach(lub po prostu-ogrom) i fajny wygląd.Byłem zazdrosny:).Stworzyłem Maga Telvanni i robiłem wszytko,o co mnie pani architekt prosiła.I w końcu prosiła o książkę,która tkwiła w Dwemerowych ruinach,które były siedzibą wampirów.Tam się...śmiałem.No nie,wampir mnie gonił i wpadł do lawy:)Ogólnie-w Wieży Telvanni lepiej mi się mieszka,niż w Redorańskim Rogalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale należy również pamiętać o modzie, dzięki któremu możemy należeć do każdego rodu jednocześnie :) Jak znajdę link, to tutaj zamieszczę :) A co do Ochrony Twierdzy, to jeżeli dobrze pamiętam w Hlallu miałem jednego wojownika, którego sam zniszczyłem w 2s :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2007 o 11:13, Probos napisał:

Ale należy również pamiętać o modzie, dzięki któremu możemy należeć do każdego rodu jednocześnie
:) Jak znajdę link, to tutaj zamieszczę :)

Znam ten mod, na fileplanet chyba jest, jednak ze względu na fabułę nigdy z niego nie korzystałem. Poza tym ze względu na osoby mające zapędy nie w tą stronę co trzeba (Hlaalu) jak i słabeuszów wysyłających na polowania na kraby i mające wewnątrz własnego rodu konflikty (Redorianie) - wybór był oczywisty - Telvani.

Dnia 18.02.2007 o 11:13, Probos napisał:

A co do Ochrony Twierdzy, to jeżeli dobrze pamiętam
w Hlallu miałem jednego wojownika, którego sam zniszczyłem w 2s :)

Dwa szybkie strzały na korpus i po kłopocie. Centurioni też nie są może mocni ale wspaniale się reprezentują jako strażnicy twierdzy a nie jak jakiś ork w najsłabszym pancerzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie .
Czy dobrze wybrałem , wybierając norda?? (chodzi mi przedewszyskim o walkę)
I czy w Morrowindzie są takie ciekawostki np: Jak w gta sa snajperką strzelisz w księżyc on się zmiejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze jedno pytanie.Szedłem sobie droga i spotkałem , tańcerke która nazywa się Synette Jeline i mówi mi że wpadł jej pierścież do wody (obok jest małe bajorko) Przeszukuje je 10 razy i nic , pierścienie niema ;( Proszę o pomoc gdzie go mam szukać?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierścień znajdziesz w wodzie, prawie przy samym zejściu.

BTW, mogę śmiało rzec, iż natrafiłeś na bardzo ''dochodowy'' quest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2007 o 18:25, Bidasek napisał:

Pierścień znajdziesz w wodzie, prawie przy samym zejściu.

BTW, mogę śmiało rzec, iż natrafiłeś na bardzo ''dochodowy'' quest ;)


Dzięki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2007 o 18:25, Bidasek napisał:

Pierścień znajdziesz w wodzie, prawie przy samym zejściu.

BTW, mogę śmiało rzec, iż natrafiłeś na bardzo ''dochodowy'' quest ;)


Questy ci sie pomylily , schodzę bardzo powoli rozglądam ie sto razy przy brzegu wody i NIEMA!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj bardzo dokładnie. Na pewno znajduje się tam kosztowny pierścień. Aby sobie ułatwić zadanie, podkręć co nieco w opcjach jasność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2007 o 18:35, Bidasek napisał:

Poszukaj bardzo dokładnie. Na pewno znajduje się tam kosztowny pierścień. Aby
sobie ułatwić zadanie, podkręć co nieco w opcjach jasność.



Hehe , ja juz mam kosztowny pierścień mogę swój jej dać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2007 o 18:35, Bidasek napisał:

Poszukaj bardzo dokładnie. Na pewno znajduje się tam kosztowny pierścień. Aby
sobie ułatwić zadanie, podkręć co nieco w opcjach jasność.




Daj zdjęcie bo szukam tego 50 raz i tego napewno niema! Pzreszukałem to 100000 razy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możesz sobie odpuścić tego questa, jeżeli jesteś początkującym graczem :) Po dostarczeniu pierścienia zostaniesz zaatakowany, więc nie wiem czy się opłaca, natomiast sam pierścień, leży na prawo od tego dużego krzaczka w wodzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2007 o 18:54, Probos napisał:

Możesz sobie odpuścić tego questa, jeżeli jesteś początkującym graczem :) Po dostarczeniu pierścienia
zostaniesz zaatakowany, więc nie wiem czy się opłaca, natomiast sam pierścień, leży na prawo
od tego dużego krzaczka w wodzie :)



Niema tego pierścienia! Szukalem w całeym bajorku dosłownie 20 razy i nigdzie tego niema! Dajcie zdjecie z tym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozejrzyj się w środek dnia-znajdziesz ten pierścień pod jednym krzakiem.Jeżeli masz 1 level,to na razie sobie to odpuść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2007 o 18:03, gabrielgoluszek napisał:

Gdzie mogę znaleźć jakiś super łuk... mam obecnie kościany (obrażenia: 1-30)
proszę o pomoc

Polecam udanie się do Maelkashishi (udajesz się do Khull, następnie na południowy wschód do masywu górskiego i następnie na południe wzdłuż tego masywu). We wnętrzu ruin znajdziesz daedryczny długi łuk, kilka strzał daedrycznych i indeks do portalu Falensarano. Prawdziwe skarby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Czy ta gierka ma multiplayer? Narazie i tak jej nie kupię bo kosztuje 15zł z dodatkami (żart :P), kupię napewno z multi czy bez ale narazie mam mobo w serwisie. Chciałbym poprostu wiedzieć czy będę mógł z wami pograć czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować