Zaloguj się, aby obserwować  
Budo

Morrowind - pytania, przemyślenia - temat ogólny

14067 postów w tym temacie

Dnia 10.03.2007 o 20:36, iro1979 napisał:

Ok dzięki za odpowiedzi. Postaram się jeszcze raz przymierzyć do gry. Postawie na prędkość.


Oprócz tego co napisała reszta, to wampiry szybko biegają ;]
Można też sobie zakląć przedmioty, tak aby dawały stałą premię do szybkości. Z szybkością na poziomie 120 i atletyką i akrobatyką ok 100 zaiwaniasz jak dziki reks ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2007 o 08:20, iro1979 napisał:

lol. Może teraz będzie lepiej. Idę zrobic ludzika sprintera, bo w końcu gra ma mnie relaksować
a nie denerwować :)


Jeśli priorytetem dla Ciebie jest wygodne podróżowanie pamiętaj o wybraniu atletyki jako głównej umiejętności, a szybkości jako głównego współczynnika (drugim może być siła). Rasa? Dla sprintera- ork, argonianin. Duża początkowa siła i szybkość oraz bonus do atletyki.

Oprócz tego koniecznie mistycyzm- z tej szkoły są teleportacje, które znacznie ułatwią grę- idziesz w jedną stronę robisz questa i wracasz teleportacją :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2007 o 08:20, iro1979 napisał:

lol. Może teraz będzie lepiej. Idę zrobic ludzika sprintera, bo w końcu gra ma mnie relaksować
a nie denerwować :)


Wow nie wiedziałem ze pogierzasz Iro w Morrowind''a, sam mam ta gre ale jej nie trawie zbytnio i porzucilem ja w niepamieć..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2007 o 17:10, SzarQ napisał:

> próbowalem, sterowniki najnowsze itd.
>


A możesz opisać, co DOKŁADNIE się dzieje ?

zaczyna mi skakac obraz i wszystko robic sie niebieskie (cos w tym stylu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ludzie nie chcieli ze mna handlowac bo mowili ze mam do spelnienia sluby zenhira gram redgardem
o co chodzi z tymi slubami zenhira???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2007 o 12:19, nekromanta7 napisał:

ludzie nie chcieli ze mna handlowac bo mowili ze mam do spelnienia sluby zenhira gram redgardem
o co chodzi z tymi slubami zenhira???

Zenithara - wziąłeś quest od jednego gościa, że zaniesiesz trzy koszule, które ci dał do Ald Ruhn - przysięgałeś na Zenithara, że to zrobisz i dopóki zadania nie wypełnisz będziesz miał taki komunikat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2007 o 12:26, Raylin napisał:

> ludzie nie chcieli ze mna handlowac bo mowili ze mam do spelnienia sluby zenhira gram
redgardem
> o co chodzi z tymi slubami zenhira???
Zenithara - wziąłeś quest od jednego gościa, że zaniesiesz trzy koszule, które ci dał
do Ald Ruhn - przysięgałeś na Zenithara, że to zrobisz i dopóki zadania nie wypełnisz będziesz
miał taki komunikat ;)



ooo ziomek wielkie dzieki za Zenithara ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2007 o 12:02, Darth Master napisał:

> > próbowalem, sterowniki najnowsze itd.
> >
>
>
> A możesz opisać, co DOKŁADNIE się dzieje ?
zaczyna mi skakac obraz i wszystko robic sie niebieskie (cos w tym stylu)



Wygląda na to, że przegrzewa ci się karta graficzna. Obniż nieco taktowanie procesora graficznego i pamięci VRAM w sterownikach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2007 o 13:33, SzarQ napisał:

> > > próbowalem, sterowniki najnowsze itd.
> > >
> >
> >
> > A możesz opisać, co DOKŁADNIE się dzieje ?
> zaczyna mi skakac obraz i wszystko robic sie niebieskie (cos w tym stylu)


Wygląda na to, że przegrzewa ci się karta graficzna. Obniż nieco taktowanie procesora graficznego
i pamięci VRAM w sterownikach.

a jak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MUsisz pobrać sobie z neta pliczek nvtweak, który jest niczym innym, jak tylko plikiem wsadowym do rejestru. Po uruchomieniu odblokuje on możliwość ingerencji w ustawienia zegara i pamięci karty graficznej. Wchodzisz w Panel Sterowania nVidia i szukasz tam zakładki z suwakiem którym ustawisz częstotliwość zegara. Obniżaj najlepiej co 5-10 MHz i zprawdzaj co się dzieje w grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2007 o 13:49, SzarQ napisał:

MUsisz pobrać sobie z neta pliczek nvtweak, który jest niczym innym, jak tylko plikiem wsadowym
do rejestru. Po uruchomieniu odblokuje on możliwość ingerencji w ustawienia zegara i pamięci
karty graficznej. Wchodzisz w Panel Sterowania nVidia i szukasz tam zakładki z suwakiem którym
ustawisz częstotliwość zegara. Obniżaj najlepiej co 5-10 MHz i zprawdzaj co się dzieje w grze.

gdzie moge to pobrac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, tak to znowu ja...ale tym razem nie będę was męczył ponieważ gra mi działa!!Okazało się że nie miałem kodeków:D No cóż moja głupota, wielkie dzięki tym którzy próbowali mi pomóc i mieli dobre chęci:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lol pamiętam jak kiedyś nie wiedziałem co robić na początk, więc z samym sztyletem bez zbroi poszedłem do tej jskini w której są zbójcy nawet nie zdążyłem puscić LPM-a:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować