Zaloguj się, aby obserwować  
Budo

Morrowind - pytania, przemyślenia - temat ogólny

14067 postów w tym temacie

Dnia 20.04.2007 o 10:36, pawn77 napisał:

To jest fajna gra. ja na 2 poziomie bodajże lekko naciagne luk to zabieram połowe życia wszystkim:D
Magia:P

To może trochę trudność podciągnij , bo nie wydaje mi się , że dzieje się tak na wysokim poziomie trudności.Od razu zrobi się ciekawiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja to pamiętam , jak na najniższym poziomie trudności, wystarczyły 3 strzały z Chitynowego Łuku i Dagoth Ur leżał ;) Więc nawet nie ma co sobie psuć przyjemności z grania, na tak niskim poziomie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja obecnie gram na średnim poziomie. Gra sie ok. Mam dość dobrązbroje miecz , ogólnie uzbrojenie i 7 lvl.
PS: Ile można mieć maksymalnie lvl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2007 o 15:28, Domon napisał:

PS: Ile można mieć maksymalnie lvl?


Zalezy od skilli, jakie wybierzesz. Przewaznie rozwoj bohatera konczy sie w okolicach 80.-ktoregos levelu. W grze jest jednak bug, ktory po jego wykorzystaniu pozwala na krecenie poziomow w nieskonczonosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2007 o 15:28, Domon napisał:

Ja obecnie gram na średnim poziomie. Gra sie ok. Mam dość dobrązbroje miecz , ogólnie uzbrojenie
i 7 lvl.

Spróbuj na maksymalnym poziomie trudności.Na razie będzie ciężko , ale od około 20 poziomu nie powinno być większych kłopotów z jakimkolwiek przeciwnikiem.Teraz mając 7lvl możesz potrenowć umiejętności główne i bez walki wzmocnić swoją postać.Jeżeli masz za mało złota , handluj.Każdego kupca można do siebie nastawić na 100 , kupując i sprzedając przedmioty po 1 zł.Rowijając handel do około 25 - 30 , możemy doprowadzić u przyjaźnie nastawionego kupca do sytuacji , kiedy kupujemy taniej , a sprzedajemy drożej.I już nigdy więcej nie będzie problemów z kasą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeden ze sposobów takiego handlu, mianowicie Chitynowe Strzały :D Kupujemy 100, sprzedajemy 100. Lub, jak ktoś woli, można poczekać, aż uzbieramy tych strzał około 1000, wtedy dopiero fajne sumki idą w ruch :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2007 o 16:15, KrzychW napisał:

> Ja obecnie gram na średnim poziomie. Gra sie ok. Mam dość dobrązbroje miecz , ogólnie
uzbrojenie
> i 7 lvl.
>
Spróbuj na maksymalnym poziomie trudności.Na razie będzie ciężko , ale od około 20 poziomu
nie powinno być większych kłopotów z jakimkolwiek przeciwnikiem.Teraz mając 7lvl możesz potrenowć
umiejętności główne i bez walki wzmocnić swoją postać.Jeżeli masz za mało złota , handluj.Każdego
kupca można do siebie nastawić na 100 , kupując i sprzedając przedmioty po 1 zł.Rowijając
handel do około 25 - 30 , możemy doprowadzić u przyjaźnie nastawionego kupca do sytuacji ,
kiedy kupujemy taniej , a sprzedajemy drożej.I już nigdy więcej nie będzie problemów z kasą.



Dziękuję za rady. Jak będę miał jakiś pytania napewno spytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co do tego poziomu to osiągnięcie go na aż tak wysoki poziom jest możliwe przez pewiwn bardzo ciekawy bug. Mistrzowscy nauczyciele, gsy wyuczysz się u nich jakiejś umiejętności na 100, mogą cię szkolic w nieskończonośc, mimo że poziom szkoloenej umięj ętności nie wzrasta - wystarczy tylko miec dużo kasy i dobre chęci:) Albo jakiegoś młodsego brata ciotecznego, któremu możesz wmówic, że kilkanie na napis np. Długie ostrze jest bardzo ciekawym zajęciem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2007 o 17:51, kamceg napisał:

A co do tego poziomu to osiągnięcie go na aż tak wysoki poziom jest możliwe przez pewiwn bardzo
ciekawy bug. Mistrzowscy nauczyciele, gsy wyuczysz się u nich jakiejś umiejętności na 100,
mogą cię szkolic w nieskończonośc, mimo że poziom szkoloenej umięj ętności nie wzrasta - /.../

Tak, tylko jeszcze trzeba mieć artefakt (albo napój) podnoszący daną cechę, odpowiedzialną za tę umiejętność. A przydaje się ten sposób, bo z każdym poziomem rośnie Twoje zdrowie, więc chyba to nie jest tak do końca bug... w końcu jesteś wcieleniem samego Nerevara ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2007 o 15:34, kamceg napisał:

Niby tak;) Mi braciszek cioteczny podbił poziom do trzysta któregoś;)

Ja sam miałem już bodaj 366. Teraz mam tylko 270, ale jestem na samym początku Wyspy Czarodziei, więc bardzo możliwe, że jeszcze sobie trochę poziom podniosę ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba wezmę się od nowa za Morka. Wcześniej grałem pielgrzymem. Tym razem zagram Magiem bitewnym. Mam nadzieję, że wtórności nie uświadczę w grze :D Eee tam w Morrowindzie nie istnieje coś takiego jak wtórność :D.

Aha i mam pytanie kiedyś natrafiłem na pewna postać która spadła z nieba. byl to mag z przedmiotem dającym długą lewitację. Wie ktoś gdzie dokładnie on się znajduje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musisz wyjśc z Seyda Neen i iśc cały czas drogą w stronę Hla Oad( na zachód). W pewnym momencie na środku drogi znajdziesz księga i tam własnie spada ten gośc - Thariel czy jakoś tak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytałem gdzieś, że można tego czarodzieja uratować, tzn. trzeba go złapać (tj. porozmawiać z nim jak będzie już kilka cm nad ziemią). Nie próbowałem tego to nie wiem czy to plotka czy fakt, jednak jedno jest pewne trzeba mieć dość sporą Atletykę i Szybkość by dobiec do niego przed zaliczeniem gleby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2007 o 16:13, kamceg napisał:

Musisz wyjśc z Seyda Neen i iśc cały czas drogą w stronę Hla Oad( na zachód). W pewnym momencie
na środku drogi znajdziesz księga i tam własnie spada ten gośc - Thariel czy jakoś tak :D

Dzięki. to jeden z moich ulubionych motywów w grach. Zajedwabiście oryginalny i pomysłowy. Jak to mówią: mała rzecz a cieszy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to Redoran. Spora posiadłośc, ród wojowników. No i co najwazniejsze ciekawe zadania, tylko trzeba się przy większości dużo nachodzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować