Zaloguj się, aby obserwować  
Budo

Morrowind - pytania, przemyślenia - temat ogólny

14067 postów w tym temacie

Dnia 07.06.2007 o 12:04, M.W napisał:

Morrowind nie jest łatwy bez kodów...


Tylko dla początkowych graczy, którzy nie opanowali jeszcze zasad. Potem Morrowind robi się śmiesznie prosty, bo nasza postać jest tak wypakowana, że nie straszny jej żaden wróg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2007 o 12:06, Harvenar napisał:

> Morrowind nie jest łatwy bez kodów...

Tylko dla początkowych graczy, którzy nie opanowali jeszcze zasad. Potem Morrowind robi się
śmiesznie prosty, bo nasza postać jest tak wypakowana, że nie straszny jej żaden wróg :)

Ale oni sobie oblali tę grę. Jest prosta bo: gdy pokonasz gościa możesz mu zdejmować pancerz. Za łatwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2007 o 13:17, M.W napisał:

> > Morrowind nie jest łatwy bez kodów...
> > > Tylko dla początkowych graczy, którzy nie opanowali jeszcze zasad. Potem Morrowind robi
się
> śmiesznie prosty, bo nasza postać jest tak wypakowana, że nie straszny jej żaden wróg
:)
Ale oni sobie oblali tę grę. Jest prosta bo: gdy pokonasz gościa możesz mu zdejmować pancerz.
Za łatwe...



Lol xD. Chcieli ją urealnić, no powiedz mi, czy jak naprawdę kogoś zabijesz i ma ciuchy od Armaniego to mu ich nie ukradniesz? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2007 o 12:06, Harvenar napisał:

> /.../ Potem Morrowind robi się
śmiesznie prosty, bo nasza postać jest tak wypakowana, że nie straszny jej żaden wróg :)

Nie mogę się z tym zgodzić. Walka, owszem robi sią prosta, to zresztą jest zgodne z fabuła, w końcu jesteś wcieleniem Nerevara. Ale Morrowind to nie sama walka, to również fabuła, a właśnie połączenie wszystkich elementów powoduje to, że jest tak wciągająca...i wcale nie taka prosta... ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2007 o 14:33, Arkads napisał:

> > > Morrowind nie jest łatwy bez kodów...
> > > > Tylko dla początkowych graczy, którzy nie opanowali jeszcze zasad. Potem
Morrowind robi
> się
> > śmiesznie prosty, bo nasza postać jest tak wypakowana, że nie straszny jej żaden
wróg
> :)
> Ale oni sobie oblali tę grę. Jest prosta bo: gdy pokonasz gościa możesz mu zdejmować pancerz.

> Za łatwe...


Lol xD. Chcieli ją urealnić, no powiedz mi, czy jak naprawdę kogoś zabijesz i ma ciuchy od
Armaniego to mu ich nie ukradniesz? :P

No warto byłoby wziąć te ubranka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2007 o 14:21, L33T napisał:

raczej normalne. I po kiego używać kodów do Morka ?

Żeby na początku dowiedzieć się tego i owego. Później, jak będziesz dużo wiedział to bez problemu nie grać na kodach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żeby było śmiesznie, niektóre kody pomagają,a inne upiększają zabawę;]
Nie pamiętam jakie są,ale wiem, że były jakieś fajne;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem który gnębi mnie od tygodnii. Gdy gram, prawie wszystkie zbroje przyjmują kolor czerwony :/. To jest wkurzające :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2007 o 21:20, Arkads napisał:

Mam problem który gnębi mnie od tygodnii. Gdy gram, prawie wszystkie zbroje przyjmują kolor
czerwony :/. To jest wkurzające :/.

może sok malinkowy się na monitorek wylał :) [to był żart]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2007 o 20:03, Arkads napisał:

/.../

No właśnie, więc w czym problem :). Gracz okrada zabitego, bo wojownicy muszą z czegoś żyć.

Ale z resztą i tak wszystkiego nie zabierze, bo się przeciąży i nie będzie mógł się ruszyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2007 o 22:07, M.W napisał:

> /.../
> > > No właśnie, więc w czym problem :). Gracz okrada zabitego, bo wojownicy muszą z czegoś
żyć.
Ale z resztą i tak wszystkiego nie zabierze, bo się przeciąży i nie będzie mógł się ruszyć!



No to nie ukradnie wszystkiego. Może wziąźć cześć sprzedać, wrócić i znów sprzedać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2007 o 22:11, Arkads napisał:

> > /.../
> > > > No właśnie, więc w czym problem :). Gracz okrada zabitego, bo wojownicy
muszą z czegoś
> żyć.
> Ale z resztą i tak wszystkiego nie zabierze, bo się przeciąży i nie będzie mógł się ruszyć!



No to nie ukradnie wszystkiego. Może wziąźć cześć sprzedać, wrócić i znów sprzedać. :)

No. I przy tym może ubić niezły interes ;-}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2007 o 11:39, Budo napisał:

Zrób mały eksperyment i spróbuj poklepać Gwardie Honorową Skaal, zobaczymy jak długo wytrzymasz
:D
Podobnie jest z JeJ Dłońmi w Świątyni Twierdzy Smutku- ownują każdego bez latania w parę sekund,
ale przezycie jest :))


To już mam za sobą. Mam na myśli walki zbiorowe, o których pisał El Cascador.
Jakaś bitwa, oblężenie czy coś takiego. Na szczęście są mody :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2007 o 22:19, Arkads napisał:

/.../

Ale o to chodzi żeby zarabiać. A kłóciłeś się że jest to zbytnie uproszczenie.

Chodzi ci o interes, aby mieć napchane kieszenie kasą. A przeszedłeś tę grę, bo ja nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam parę pytań w związku z tą grą. Będzie ona w CDA od wtorku, jako iż te pismo kupuje to grę też będe miał, myślałem żeby sobie w nią pograć. Ta gra jest długa ? Gra się w nią szybko czy może jest za długa i strasznie się ciągnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Stwierdzasz fakt? Przeszedłem. I grało mi się bardzo fajnie, zresztą nadal gram, Nordem i własną klasą Skaldem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować