Zaloguj się, aby obserwować  
Budo

Morrowind - pytania, przemyślenia - temat ogólny

14067 postów w tym temacie

Dnia 09.06.2007 o 15:47, Budo napisał:

> No właśnie. Widziałeś na poprzednim poście obrazek? I czerwona zbroja. Wszystkie zbroje
i szaty
> tak wyglądają :/.

Ah to... morro robi dziwne screeny (moje są prawie czarne), więc nie zwróciłem uwagi. Nie spotkałem
sie jeszcze nigdy z czymś takim, może to być wina Twojej karty graficznej (jeśli masz jakaś
zintegrowaną, sisowksa czy coś)


Coś wiątpie bo ostatnio mi działało, a sprzęt taki sam. I reinstalowałem i instalowałem i nadal to samo.

Dnia 09.06.2007 o 15:47, Budo napisał:

a jeśli masz jakiś normalny sprzęt, to standard- czyi ściągnij
nowe stery i direct X''a może to coś da...


Zrobi się. Jeszcze dziś :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamierzam ponownie graćź w Morka i strasznie się waham kim grać. Polecicie mi może jakąś KLIMATYCZNĄ postać , ktorą w miarę przyjemniesię gra? Nie odsyłajcie mnie do linkow u gory strony - wiem jak zrobić wypasioną postać , tylko zależy mi na klimatycznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2007 o 17:03, Asthariel napisał:

Zamierzam ponownie graćź w Morka i strasznie się waham kim grać. Polecicie mi może jakąś KLIMATYCZNĄ
postać , ktorą w miarę przyjemniesię gra? Nie odsyłajcie mnie do linkow u gory strony - wiem
jak zrobić wypasioną postać , tylko zależy mi na klimatycznej.



Klimatyczna? Najbardziej klimatyczny jest mag lub wojownik lub zabójca. Zabójcą jak czaisz się w nocy z wysoką celnością i nagle z łuku bum w kogoś :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zrób sobie własną klasę jeśli się wahasz. Możesz być uczonym i zbierać różne składniki! Aha, najbardziej klimatyczny jest Mag. Robisz sobie miksturki i ci przybywa kasy jak je sprzedajesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wymagania tej gry (wg. GOL) to:
Procesor Pentium III 800 MHz (lub kompatybilny), 256 MB RAM, karta graficzna GeForce 2 GTS (lub kompatybilna), Windows 98/Me/2000/XP..
Czy na moim Athlonie XP 1,2 GHz, 256 MB ram i Radeonie 9200 SE 64 MB pójdzie?? Na jakich detalach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2007 o 17:15, Damian14BO napisał:

Wymagania tej gry (wg. GOL) to:
Procesor Pentium III 800 MHz (lub kompatybilny), 256 MB RAM, karta graficzna GeForce 2 GTS
(lub kompatybilna), Windows 98/Me/2000/XP.
.
Czy na moim Athlonie XP 1,2 GHz, 256 MB ram i Radeonie 9200 SE 64 MB pójdzie?? Na jakich detalach??



U moim drugim starym kompie na 1GHz Duron, 512 RAM i Radeon 7000 poszedł na 1024x768 :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam zlecenie w gildii magów muszę iść do punabi i z tym mam problem! Czy to jest jaskinia czy miasto? Znalazłem jaskinię o tej nazwie! A może to podziemne miasto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2007 o 18:40, Jane95 napisał:

Mam zlecenie w gildii magów muszę iść do punabi i z tym mam problem! Czy to jest jaskinia czy
miasto? Znalazłem jaskinię o tej nazwie! A może to podziemne miasto?

O ile się nie mylę, jest to jaskinia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2007 o 18:40, Jane95 napisał:

Mam zlecenie w gildii magów muszę iść do punabi i z tym mam problem! Czy to jest jaskinia czy
miasto? Znalazłem jaskinię o tej nazwie! A może to podziemne miasto?


Punabi jest to budynek w stylu Al''druhn. Jest tam o ile się nie myle 5 pomieszczeń, a mag którego masznakłonić jest na szczycie budynku, daj mu na 100 perswazją, a pozwoli ci wszystko zabrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2007 o 17:03, Asthariel napisał:

Zamierzam ponownie graćź w Morka i strasznie się waham kim grać. Polecicie mi może jakąś KLIMATYCZNĄ
postać , ktorą w miarę przyjemniesię gra? Nie odsyłajcie mnie do linkow u gory strony - wiem
jak zrobić wypasioną postać , tylko zależy mi na klimatycznej.


A, zagraj nocnym łowcą, zabójcą albo złodziejem. Nie ma to jak likwidowanie ludzi nocami w ciemnych uliczkach... mniam:D Magiem też jest fajnie...


Aha, mam pytanie czy ktoś grał w Morrowinda na konsoli XBOX? Udało mi się właśnie złapać bardzo tanio używaną konsolkę na Allegro, teraz poszukuję gier ale oryginalny Morek na XBOXa droższy od konsoli... przynajmniej tak widziałem.
Szczególnie obawiam się że trudno mi będzie obsłużyć dialogi oraz ekwipunek i okno magii.
Jak pomyślę o alchemii obsługiwanej padem to mi się źle robi... Może macie jakieś doświadczenia, bo nie wiem czy mi się opłaca Morrowinda kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy wie ktoś gdzie można nabyć zaklęcie przywołania zeklętych naramienników i nagolenników. Czy one wogule istnieją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio przeprowadzam doświadczenia w Morrowindzie i opisuję je na moim sajcie, ale coś takiego jak TO, tego nikt nie zrobił :). Kupiec z Brzytwą :D Znaleźliście coś podobnego?

20070610164535(1)

20070610164608

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2007 o 16:50, Arkads napisał:

Ps. Bo tylko skrypt jest napisany na gracza. Bo innych możliwości twórcy nie przewidzieli ^^.
Albo to jakiś drugi Vevek xP.

To trafna odpowiedź chyba :)
A jednak w świecie Morrowinda istnieją... Herosi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2007 o 17:03, Asthariel napisał:

Zamierzam ponownie graćź w Morka i strasznie się waham kim grać. Polecicie mi może jakąś KLIMATYCZNĄ
postać , ktorą w miarę przyjemniesię gra? Nie odsyłajcie mnie do linkow u gory strony - wiem
jak zrobić wypasioną postać , tylko zależy mi na klimatycznej.


Albo jakiś paladyn. Niełatwo będzie grać takim świętym - bez zabójstw, kradzieży i łotrostw...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2007 o 16:10, Laluś napisał:

Mam pytanie czy wie ktoś gdzie można nabyć zaklęcie przywołania zeklętych naramienników i nagolenników.
Czy one wogule istnieją?

Nie ma takich zaklęć - sprawdzałem w CS-ie. Jedyne przywołujące części zbroi/broń to: przywołanie zaklętej tarczy, włóczni, butów, rękawic, buzdyganu, długiego miecza, długiego łuku, hełmu, kirysu, sztyletu i toporu bojowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2007 o 20:49, Raylin napisał:

> Mam pytanie czy wie ktoś gdzie można nabyć zaklęcie przywołania zeklętych naramienników
i nagolenników.
> Czy one wogule istnieją?
Nie ma takich zaklęć - sprawdzałem w CS-ie. Jedyne przywołujące części zbroi/broń to: przywołanie
zaklętej tarczy, włóczni, butów, rękawic, buzdyganu, długiego miecza, długiego łuku, hełmu,
kirysu, sztyletu i toporu bojowego.


Ale i tak rewelacyjnie jest na początku gry zainwestować w czar, który na raz przyzywa wszystkie elementy zbroi i broń. Początkowo przewyższa to wszystko co można zdobyć. No, chyba że wykorzystuje się wiedzę "tajemną" i idzie się od razu tam gdzie można znaleźć jakieś cuda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2007 o 18:40, Jane95 napisał:

Mam zlecenie w gildii magów muszę iść do punabi i z tym mam problem! Czy to jest jaskinia czy
miasto? Znalazłem jaskinię o tej nazwie! A może to podziemne miasto?



Powiem Ci tak... Punabi to jaskinia a dalej masz Slipund... I to trochę dziwne, ale najpierw idziesz do Punabi wracasz do gildii magów i mówisz że zrobiłeś zadanie... i jak się okazuje musisz iść do Slipund żeby namówić jakąś osobę do wstąpienia do gildii magów ( polecam łapówki po 10 i 100 ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować