Zaloguj się, aby obserwować  
Budo

Morrowind - pytania, przemyślenia - temat ogólny

14067 postów w tym temacie

Dnia 13.09.2007 o 13:58, Buhahahahaha napisał:

Te mody są z AW i morrowind.pl Amen

No ja wiem o tym...
Tyle, że te z Morrowind.pl są... nie działają i mi przeszkadzają, oraz mi gre zniszczyły...
Teraz siedzę na AW, i ściągam tylko stamtąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Emm mam pytanko, zna ktoś taki jeden mały kod dzięki któremu mógłbym "przyzwać" z konsoli pewną orczkę. Chodzi mi konkretnie o orczkę rezydującą w Gildii Magów w Balmorze na tym trzecim najniższym, ale największym piętrze, w rogu. Będzie mi potrzebna do jednego z głównych questów, ale któregoś dzionka gdy zajrzałem do Gildii to orczki nie było, znikła jak przysłowiowa kamfora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mody w całości pochodzą z Adamantytowej Wieży. No to jedziem: ;)

Swamp Tower:
http://elderscrolls.phx.pl/index.php?option=com_remository&Itemid=11&func=fileinfo&id=55
Adul''s Clocks & Watches
http://elderscrolls.phx.pl/index.php?option=com_remository&Itemid=11&func=fileinfo&id=74
Indoril Warmaster Armour
http://elderscrolls.phx.pl/index.php?option=com_remository&Itemid=11&func=fileinfo&id=104
Lilarcor
http://elderscrolls.phx.pl/index.php?option=com_remository&Itemid=11&func=fileinfo&id=118

Podam ci jeszcze 2 stronki z modami:
www.tessource.net
http://planetelderscrolls.gamespy.com/

P.S: wiem że z tymi modami się powtarzam ale poprostu te według mnie są najlepsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Mam problem.
Postaram się go nakreślić tak dobrze jak umiem.
Otóż gram w morrka z modami.
Niedawno trzeba było na nowo wgrać Windowsa, i zachowałem tylko seavy z tej gry.
Teraz wgrałem mody na nowo, i dodałem stare seavy.
Przy inicjalizacji wyświetla mi sie komunikat, że nie może znaleźć jakiegoś ,,outarza thororna".
czy ktoś mógłby mi pomóc?
Od tygodnia kombinuje chyba z tymi modami. nawet już wywaliłem gre, i zainstalowałem na nowo. i nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za drugiego posta, ale musze jeszcze napisać, że spróbowałem zacząć nową grę.
Tego tez nie mogę zrobić.
Dodaje komunikat, który się wyświetla zarówno w pierwszym, jak i w drugim wypadku.

20070914124429

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sądzę iż to mody się pogryzły. Najlepiej przeinstaluj grę i wybierz tylko te, z których korzystasz. Jeżeli to nie pomoże to trzeba będzie sprawdzić to metodą chybił trafił - działa z modem tym i tym - zostaje, nie działa - wypad.
Tak to niestety trzeba robić - mody bardzo lubią się gryźć (sam 3 razy przeinstalowywałem grę, w końcu się zdenerwowałem i jakoś radzę sobie bez nich).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2007 o 12:45, cedricek napisał:

(...)


Przypuszczam, że stało się to dlatego, że jeden z wgranych modów znajduje się w tej samej lokacji co wyspa Solstheim z dodatku Bloodmoon. Sprawdź, który to mod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2007 o 00:15, DJ Danielus napisał:

Sądzę iż to mody się pogryzły. Najlepiej przeinstaluj grę i wybierz tylko te, z których korzystasz.


Tak tez zrobiłem, i dopiero potem tutaj napisałem.

Dnia 15.09.2007 o 00:15, DJ Danielus napisał:

Jeżeli to nie pomoże to trzeba będzie sprawdzić to metodą chybił trafił - działa z modem tym
i tym - zostaje, nie działa - wypad.


Taak... tyle że bez któregokolwiek z tych modów nie chce działać, a w dodatku nawet teraz nie chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2007 o 20:22, DJ Danielus napisał:

To znaczy? A przeinstalowałeś grę?

Toż to sprawa oczywista.
Jasne, że przeinstalowałem....
i nic. wgrałem te mody, i komunikat że zapis gry nie pokrywa sie z wtyczkami, a puzniej po ok 1000 kliknięciom na ,,yes" ten komunikat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2007 o 11:34, Azuredragon napisał:

> (...)

Przypuszczam, że stało się to dlatego, że jeden z wgranych modów znajduje się w tej samej lokacji
co wyspa Solstheim z dodatku Bloodmoon. Sprawdź, który to mod.

Tak, jest to spokojna wyspa, i dom na wyspie.
One są ściśle powiązane z Solstheim, choć leżą gdzieś obok, i zawsze działały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2007 o 10:20, RaiL Driver napisał:

Wy widzieliście kiedyś coś takiego? Ja to widze po raz pierwszy!

Z wieży Tel Fyr ten młot jest, prawda? Parametry takie sobie. Zguba chyba lepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie małe pytanko. Gram juz sobie jakiś czas w Morrowind i dostałem pierwsza akcję dla gildii Ostrzy. Jak każdy wie jest to znalezienie w ruinach koło Balmory dwmerowej kostki. Ja te ruiny przeszedłem wzdłuż i wszerz i tej kosteki znaleźć nie moge. jeśli ktoś powiedziałby mi gdzie ja odszukac, to byłbym bardzo wdzięczny. Pozdrawiam.

20070917153046

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować