Zaloguj się, aby obserwować  
Budo

Morrowind - pytania, przemyślenia - temat ogólny

14067 postów w tym temacie

Dnia 19.02.2006 o 22:38, artur 666 napisał:

Ok wielkie wam dzieki za pomoc:) No to cos czuje przygode:P Zobaczymy co to za cacko:P wiec
najpierw przejsc bez modow tylko na patchach??


Tak, tak Ci radzę, wprawdzie mody można wyłączać, ale nieinstalowanie ich oszczędzi Ci to nerwów w razie jakby coś nie działało :)
PS, jest mod, dodający grywalna rase goblin xD
Niestety mi sie pieprzył i w końcu nie wiem jak sie gra gobosem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

aha, a co do patcha to znalzlem te 2 z cdp do bloodmon a jak mam
1* 2 dodtaki zainstalowane to bedzie dzialac dobrze??
2* i ktory wziasc ten co ma 17 czy 4 mb czy oba??
3* i czy sa jakies inne jeszcze patche??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2006 o 22:42, artur 666 napisał:

aha, a co do patcha to znalzlem te 2 z cdp do bloodmon a jak mam
1* 2 dodtaki zainstalowane to bedzie dzialac dobrze??
2* i ktory wziasc ten co ma 17 czy 4 mb czy oba??
3* i czy sa jakies inne jeszcze patche??

1 bez patchy nie przejedziesz Trójcy bo Bloodmoon kopie dziełanie pewnego skryptu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2006 o 22:42, artur 666 napisał:

aha, a co do patcha to znalzlem te 2 z cdp do bloodmon a jak mam
1* 2 dodtaki zainstalowane to bedzie dzialac dobrze??
2* i ktory wziasc ten co ma 17 czy 4 mb czy oba??
3* i czy sa jakies inne jeszcze patche??


Mam ten sam problem.Czy ktoś mógłby mi powiedzieć jaka powinna być prawidłowa kolejność instalacji tych trzech patchy.Mam podstawową edycje kolekcjonerską z dwoma dodatkami.Oczywiścia Originał.Nie mam żadnych modów i innych patchy.Pomóżcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2006 o 11:14, YahooPL napisał:

> /.../
Mam ten sam problem.Czy ktoś mógłby mi powiedzieć jaka powinna być prawidłowa kolejność instalacji
tych trzech patchy.Mam podstawową edycje kolekcjonerską z dwoma dodatkami.Oczywiścia Originał.Nie
mam żadnych modów i innych patchy.Pomóżcie...

To jest tak. Jeśli najpierw zainstalujesz samego Morrowinda, to przejdziesz go gładko bez żadnych patchów i bez problemów. Zostań szefem niemal wszystkich gildii, odkryj, co było do odkrycia, wybuduj twierdzę... . Dopiero potem instaluj pierwszy dodatek, Trójcę (Tribunal). Wtedy przejdziesz całą Trójcę bez problemów. Jak skończysz Trójcę, wtedy zainstaluj Przepowiednię i też skończysz ją bezproblemowo.
Gorzej, gdy dodatki zainstalujesz w niewłaściwej kolejności albo wszystko od razu. Wtedy patche będą koniecznie potrzebne, będzie Ci się grało gorzej (ale to moje subiektywne zdanie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To troche dziwne przechodzic gre 3 razy ja chce ja przejsc z wszystkimi dodatkami po co osobno skoro jak zainstaluje morrowind potem tribunal, a potem no ten 2 dodatek i se przejde to benda wszystkie misje i wogule wszystko bo po co przechodzic samego morowinda jesli z dodatkami jest lepszy??:O no i oczywiscie 2 dodatkami zainstuje daje patch ten co jest na gram.pl 17 mb i wszystko dziala pieknie i cudownie i o wiele lepiej niz sama czesc glowna gry... aaaa jak zainstaluje 2 dodatki na raz to benda wszystkie misje i watek fabularny czy sie jakies kasuja jak bym przechodizl pojedynczo kazdy dodatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hej gdzie są goście wdaedrycznych ruinach (misja dla gildi wojowników w balmorze "orkowie w daedrycznych ruinach" bo poszedłem do alofa i szłem w danym kierunku i doszedłem do falenscarano.to powyżej napisał mój brat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Opisz dokładniej to zadanie.Gdzie masz się dostać?Jak się nazywają te ruiny i w jakim kierunku musisz podążać po wyjściu z Balmory ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2006 o 15:12, wojtek92 napisał:

hej gdzie są goście wdaedrycznych ruinach (misja dla gildi wojowników w balmorze "orkowie w
daedrycznych ruinach" bo poszedłem do alofa i szłem w danym kierunku i doszedłem do falenscarano.to
powyżej napisał mój brat

http://www.elderscrolls.phx.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=335&Itemid=400

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2006 o 16:49, artur 666 napisał:

Czy wkońcu ktoś pomoże mi rozwiązać problem?? (napisane wyzej)

jest tak że jeśli zainstalujesz na gołego Morka Trójce będzie git ale jeśli na Morka + Trójce zainstalujesz Bloodmoona to nie można przejśc Trójcy. Trzeba ściągnąc patcha i po bulu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wiec do tego chce dojsc, jak sciagne patch to bedzie wszytko pieknie i bende grac w morrowinda z 2 dodatkami ?? Bo wszyscy wiedza i naewt ja ze Morrowind jest najelszpy od razu z dodatakmi skoro 1 raz gram bo juz mam wszytko i wiecej misji i wiecej broni i wogule extra git:) aa ziomki ten patch to jest ten co tu na gram.pl jest zamieszczony?? tylko ktory czeba sciagnac ten 16 mb czy 3 mb cze oba??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2006 o 17:31, wojtek92 napisał:

Gdzie są daedryczne buty prosze powiedzcie pleas


http://www.elderscrolls.phx.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=344&Itemid=412

To jest link do tej samej strony o Morrowindzie, który podali Ci wcześniej. Zamiast zadawać bez przerwy pytania o takie drobiazgi, przejrzyj dokładnie materiały na Adamantytowej Wieży, na bank znajdziesz tam wszystko, czego Ci do szczęścia potrzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2006 o 14:16, artur 666 napisał:

To troche dziwne przechodzic gre 3 razy ja chce ja przejsc z wszystkimi dodatkami (...)


Grając po kolei w podstawkę, a potem każdy z dodatków nie przechodzisz gry 3 razy. Dodatki nie zmieniają właściwie nic na głównym kontynencie, dodają jedynie jedno duże miasto (ale nie ma go na mapie) i małą wyspę; poza tym grasz przecież dalej tą samą postacią, ze wszystkim co masz i co zdobyłeś, dalej cała wyspa jest dla ciebie dostępna. Sam mam Złotą Edycję i wszystko zainstalowało się za jednym razem, ale dodatków nie włączałem, dopóki nie przeszedłem podstawki (tzn. głównego wątku i zostania szefem wszystkich możliwych organizacji, a także odnalezienia najlepszych artefaktów :)), później zgodnie z radą twórców włączyłem Trójcę, po przejściu której przechodzę Bloodmoona. Dodatki i tak powstały z myślą o postaciach wysokopoziomowych, a grając od początku w Trójcę będą cię trochę niepokoić ciągłe ataki Mrocznego Bractwa; poza tym przechodzenie po kolei nie sprawi że wystąpi nagle jakiś błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niee tutaj sie mylisz, w dodatku masz w "pizdu" questow pobocznych, broni i zbroi. Wiec najpierw mam przejsc podstawa wersje morrowinda, nastepnie trujce( wszystkie questy poboczne i wogule) a na koancu bloodmoon rowniez wszystkie questy i zdobyc nowe oreze itd... nie lepiej odrazu zainstalowac wszytkie dodatki i przecjodzi sobie questy od razu?? No to moze tak wytlumaczcie co to za dodatki bo ja myslalem ze to dodatki z stylu jak w gothicutylko ze nie zmiejania fabuly totalnie i dodaj nowe zbroje questy ktore sa na niskie i wysokie poziomy ! juz nic nie rozumie prosze kogos aby nmi wszytko dobrze wytlumaczyl tak po mojemy(na chlopki rozum):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2006 o 18:38, artur 666 napisał:

nie lepiej odrazu zainstalowac wszytkie dodatki i przecjodzi sobie questy od razu??


Nie wiem jak wyobrażasz sobie zrobienie wszystkich questów od razu - w samej podstawce jest ich podobno ponad 400. Oczywiście możesz dołączyć do każdej organizacji, przyjąć zadania, potem udać się w podróż do Twierdzy Smutku i tu także wziąć misje, a potem jeszcze wybrać się na Soltsheim i wziąć zadania także tutaj, ale w końcu zapomnisz o co w którym chodziło, a tak będziesz robił wszystko w sposób bardziej "uporządkowany". Pamiętaj, że w każdy z dodatków możesz zacząć grać w dowolnej chwili (włączasz je tak jak zwykłe mody), a na początku i tak nie ma sensu ruszać pierwszopoziomową postacią do Twierdzy Smutku rozbić Mroczne Bractwo, ani na Soltsheim walczyć z grupami wilkołaków - będzie po prostu zbyt trudno. Ale oczywiście zrobisz jak chcesz, musisz mieć swój sposób na grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha no to mam zainstalowac gre wraz z dodatkami i przejsc podstawowke i wlonczyc dodatki, tak ale spox tylko ze wtedy mi przeminal misje na niskie lvl:(:(::(( ale skoro tak tworcy polecaja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2006 o 19:07, artur 666 napisał:

ale spox tylko ze wtedy mi przeminal misje na niskie lvl:(


Żadne misje ci nie przeminą, a dla niskopoziomowych postaci są misje właśnie w podstawce. Twórcy zalecają pogranie najpierw w podstawkę i zdobycie poziomu co najmniej 20 (tyle że nie jest to dobry wskaźnik umiejętności twojej postaci - musisz rozwinąć najważniejsze umiejętności - posługiwanie się daną bronią i odpowiedni pancerz i inne umiejętności, które uznasz za stosowne, np. retorykę, otwieranie zamków), zapoznanie się ze sposobem gry, fabułą, światem, ale kiedy zaczniesz grać w dodatki to twój wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować