Zaloguj się, aby obserwować  
Budo

Morrowind - pytania, przemyślenia - temat ogólny

14067 postów w tym temacie

Dnia 21.02.2006 o 14:15, artur 666 napisał:

????? no i sciagne, przejde podstawowke potem trojce z tym 2 naraz, bo po co kazdy dodatek
po koel iprzechodzic:D

Nie bardzo przejdziesz Trójcę i Przepowiednię jednocześnie, jako że akcja każdego z dodatków rozgrywa się w dwóch różnych miejscach (Trójca - Twierdza Smutku, Przepowiednia - wyspa Solstheim).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to np jak zainstaluje ten i ten dodatek to mi mowiac brzydko w "pizdupojdzie" fabula jednego i to tak jakbym nie mial dodatku?? wiec musze najpierw przejsc trojce potem ten 2, rozumie tylko teraz jaki pathc sciagnac ten co ma 4 mb czy co ma 17 mb ?? aha, no to jest tak np ze: przejde fabule morrowinda (musze przejsc cala) potem cala fabule i misje trojcy zbrioe tam wszystkie fajne bronie i zborje.. wyloncze troje i przejde wszystkie misje w tmy 2 dodatku i zbiore znow jak znajde lepsza zbroje i bron tak???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Rany sie pytasz o wszystko jakbyś nie mał rak i nie mógł spróbować. Ściągaj najnowszego patcha (powinien mieć najwyższy numer), instaluje dodatki i graj jak Ci sie podoba. Jeśli chcesz miec pewność że unikniesz kolizji w przechodzeniu jednego z nich, którą powoduje drugi to zainstaluj Trójcę, a Bloodmoon dopiero jak przejdziesz Trójcę. Tak polecam Ci grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehe ale pytam sie doswiadczony a jak wiecie to po to jest to forum:) ale najpiewr przejsc podstawowa czy dorazu z trojca?? radzono mmi najpierwer przejsc podstawowke zaisntalowac troje a potem bloodmon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2006 o 21:26, ArtuRPGpl napisał:

hehe ale pytam sie doswiadczony a jak wiecie to po to jest to forum:) ale najpiewr przejsc
podstawowa czy dorazu z trojca?? radzono mmi najpierwer przejsc podstawowke zaisntalowac troje
a potem bloodmon

Dobrze Ci radzono.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2006 o 21:26, ArtuRPGpl napisał:

hehe ale pytam sie doswiadczony a jak wiecie to po to jest to forum:) ale najpiewr przejsc
podstawowa czy dorazu z trojca?? radzono mmi najpierwer przejsc podstawowke zaisntalowac troje
a potem bloodmon


Mnie też tak namawiali tutaj i uważam, że mówili bardzo dobrze :D Podstawka + Trójca + BloodMoon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2006 o 08:15, dyniamit napisał:

Czy uwalnianie Khajit''ów coś daje? Rośnie mi karma jak w Fallaoucie? Czy jak? :)


Jak uwolnisz odpowiednią ich ilość, poznasz hasło Dwóch Lamp, organizacji zajmującej się walką z niewolnictwem. Z hasłem będziesz mógł się udać do Vivek, do kobiety z nazwiskiem Dren (zupełnie nie pamiętam jak ma na imię), mieszka gdzieś w dzielnicy Św. Olmsa lub tego drugiego świętego, i zleci Ci kilka dodatkowych zadań. Choć nie jestem pewien, czy nie trzeba było należeć do rodu Hlallu, z którym ród Dren jest powiązany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.02.2006 o 08:24, Lord Ya napisał:

(...) do kobiety z nazwiskiem Dren (zupełnie nie pamiętam jak ma na imię)


Ilmeni :)

Dnia 22.02.2006 o 08:24, Lord Ya napisał:

Choć nie jestem pewien, czy nie trzeba było należeć do rodu Hlallu, z którym ród Dren jest powiązany.


Nie, nie trzeba; ja jestem w rodzie Redoran i zrobiłem dla niej wszystkie misje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2006 o 09:00, Raylin napisał:


> (...) do kobiety z nazwiskiem Dren (zupełnie nie pamiętam jak ma na imię)

Ilmeni :)

> Choć nie jestem pewien, czy nie trzeba było należeć do rodu Hlallu, z którym ród Dren
jest powiązany.

Nie, nie trzeba; ja jestem w rodzie Redoran i zrobiłem dla niej wszystkie misje.


dzięki :)

Mam jeszcze jedno pytanie. Które z gilidii (rodów) się wzajemnie wykluczają? Czy gdzieś jest to ładnie opisane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2006 o 09:37, dyniamit napisał:

>
> > (...) do kobiety z nazwiskiem Dren (zupełnie nie pamiętam jak ma na imię)
>
> Ilmeni :)
>
> > Choć nie jestem pewien, czy nie trzeba było należeć do rodu Hlallu, z którym ród
Dren
> jest powiązany.
>
> Nie, nie trzeba; ja jestem w rodzie Redoran i zrobiłem dla niej wszystkie misje.

dzięki :)

Mam jeszcze jedno pytanie. Które z gilidii (rodów) się wzajemnie wykluczają? Czy gdzieś jest
to ładnie opisane?

http://www.elderscrolls.phx.pl/index.php?option=com_frontpage&Itemid=1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2006 o 09:37, dyniamit napisał:

> /.../
Mam jeszcze jedno pytanie. Które z gilidii (rodów) się wzajemnie wykluczają? Czy gdzieś jest
to ładnie opisane?

Najkrócej, jak można: wybór jednego z rodów wyklucza pozostałe. Jest jednak bug w grze umożliwiający zostanie dodatkowo członkiem rodu Hlaalu, tyle, że nie udało mi się wybudować siedziby (drugiej).
Gildie się nie wykluczają (ale do Gildii Złodzieji wstąp zanim wykonasz zadanie "książka szyfrów" dla Gildii Wojowników), jeśli wykonasz zadanie dla Morag Tong zabicia Redoranina, wyrzucą Cię z tego Rodu. Rób często sejwy!, najlepiej mieć co pół godziny i po każdym wykonaniu zadania, tak 6-10 sejwów stale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2006 o 13:08, KrzysztofMarek napisał:

jeśli wykonasz zadanie dla Morag Tong zabicia Redoranina, wyrzucą Cię z tego Rodu.


Mozna więc dodać, że wyroki dla Morag Tong najlepiej wszystkie wykonać przed wstąpieniem do któregokolwiek z rodów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można jeszcze użyć modów, które umorzliwiają grę każdym z rodów, ale jest to według mnie bez sensu bo mogą z tego wyniknąć różne komplikacje później w grze.Osobiście polecam ród Hlaalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2006 o 15:35, YahooPL napisał:

Można jeszcze użyć modów, które umorzliwiają grę każdym z rodów, ale jest to według mnie bez
sensu bo mogą z tego wyniknąć różne komplikacje później w grze.Osobiście polecam ród Hlaalu.


Dzięki za podpowiedzi. Już wybrałem ród Hlaalu, więc nie bedzie problemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować