Zaloguj się, aby obserwować  
Budo

Morrowind - pytania, przemyślenia - temat ogólny

14067 postów w tym temacie

Dzięki za pomoc Quire
jeśli mogę mieć jedną prośbę... powiec od czego zależy awans do next level???
ja drugi level dorwałem w dwemerowych runinach niedaleko balmory po 18 dniach.
a 3 po kolejnych 18 (błąd w 1 poście mam 3 level a nie 2) czy next level wskakuje co ok. 18 dni czy od zabicia danej liczby potworów???
dzięki z apomoc i .życzę miłej zabawy.. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2006 o 14:13, Dark SMG napisał:

Dzięki za pomoc Quire
jeśli mogę mieć jedną prośbę... powiec od czego zależy awans do next level???
ja drugi level dorwałem w dwemerowych runinach niedaleko balmory po 18 dniach.
a 3 po kolejnych 18 (błąd w 1 poście mam 3 level a nie 2) czy next level wskakuje co ok. 18
dni czy od zabicia danej liczby potworów???
dzięki z apomoc i .życzę miłej zabawy.. :-)


Ani od dni, ani od potworów. Poziom uzyksujesz po podniesieniu o 10 punktów (w sumie) umiejętności głównych i dodatkowych (czyli pierwszych 10 na liście, nie jestem pewien, czy ta druga kategoria to były "dodatkowe"). Potem musisz tylko iść spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Lordzie Ya nie byłem pewien.
szkoda że nie ma danych ile pk. jest za np. skrzekacza.....
ps. jaki przeciwnik może zabrać mi pk. intekigencji itd. bo jeszcze sie z takim nie spotkałem a mam kilka wartościowych (jak dla mnie) eliksirów po 120 szt. i niewiem czy mogę je sprzedać.
i jeszcze jedno dlaczego po jakiejś kradzieży ( w większości przypadkowych) lub innym występku kiedy idę do więzienia lub płącę grzywnę (mam tyle kasy aby ją zapłacić) tracę elementy ubrania (zbroję rękawice itp.) ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2006 o 14:41, Dark SMG napisał:

Dzięki Lordzie Ya nie byłem pewien.
szkoda że nie ma danych ile pk. jest za np. skrzekacza.....
ps. jaki przeciwnik może zabrać mi pk. intekigencji itd. bo jeszcze sie z takim nie spotkałem
a mam kilka wartościowych (jak dla mnie) eliksirów po 120 szt. i niewiem czy mogę je sprzedać.
i jeszcze jedno dlaczego po jakiejś kradzieży ( w większości przypadkowych) lub innym występku
kiedy idę do więzienia lub płącę grzywnę (mam tyle kasy aby ją zapłacić) tracę elementy ubrania
(zbroję rękawice itp.) ?????


Teraz nie kojarzę czy ktoś wysysa inteligencję. Ewentaulnie jakieś choroby obniżają, ale z tym poradzi sobie napój wyleczenia z choroby.
Widać te elementy pochodzą z kradzieży. Jednak nie całkiem pewna jest definicja kradzieży, to nie zawsze oznacza wpadniecie do sklepu i zabranie czegoś z półki i zwianie. Czasami jak zabierzesz coś, co należało do kogoś, kto Cię napadł, może to być uznane za kradzież (a raczej przedmiot zostanie uznany za kradziony). Dlatego lepiej unikać sytuacji, że straż Cię ściga. A jak już cię ściga, to wyrzuć wątpliwe przedmioty na ziemię, zapłać karę i je podnieś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak właśnie robię (Wywalanie na ziemię) ale najlepsze jest to że stalową zbroję (chyba kirys się nazywa) kupiłem w Balmorze razem z resztą odzienia....
to jest poprostu chamskie...
poza tym czy w morrowind jest stolica??? i jeżeli to gdzie bo bym się chętnie wybrał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2006 o 14:54, Dark SMG napisał:

Tak właśnie robię (Wywalanie na ziemię) ale najlepsze jest to że stalową zbroję (chyba kirys
się nazywa) kupiłem w Balmorze razem z resztą odzienia....
to jest poprostu chamskie...
poza tym czy w morrowind jest stolica??? i jeżeli to gdzie bo bym się chętnie wybrał...


Zależy co rozumiesz przez "Morrowind". Stolicą Vvardenfell jest Vivek, a o ile wiem, stolicą całego Morrowinda jest miasto Almalexia, którego jedną dzielnicę (Twierdzę Smutku) można odwiedzić w Tribunalu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.03.2006 o 14:58, Lord Ya napisał:

Zależy co rozumiesz przez "Morrowind". Stolicą Vvardenfell jest Vivek, a o ile wiem, stolicą
całego Morrowinda jest miasto Almalexia, którego jedną dzielnicę (Twierdzę Smutku) można odwiedzić
w Tribunalu)


Ta, a stolicą Tamriel jest Złote Miasto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chodziło mi o całem Morrowind, a jeśli chodzi o Vivek to ta mieścina jest cholernie wielka!!
i ten latający głaz obok świątyni co to??
ps. jeśli możesz powiedz gdzie są ludzie z którymi mam pogadać o spopielonych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2006 o 15:03, Dark SMG napisał:

Budo a gdzie to miasto jest i czy można gdzieś kupić mapę tak jak w np. gothicu ???


Tamriel jest gigantyczny, w Morrowindzie jest tylko jego część zwana Vvanderfell- stolicą jest całkiem spore miasto Vivek- przyłącz sie do Świątyni a dostaniesz książkę Droga Pielgrzyma- czytnij ją a na mapie pojawi Ci sie Vivek w całej okazałości (jest na południowy wschód od Seyda Neen).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dzięki za pomoc jeszcze jedno czy jak zainstaluje oba dodatki to odbije się to na fabyle podstawki (czy nie znajdę się gdzie ińdziej z innym questem gł. i czy savy będą chodzić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej no pytalem a wy nie odpowiadacie, to gdzie znajde lepszy miecz od 1-27(chyba srebrny moj) czyli cos okolo 1 -60 ale cos kolo tego ktos mowil ze na farmie Dren jest jakis zaczepiast ale gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2006 o 15:03, Dark SMG napisał:

/.../i czy można gdzieś kupić mapę tak jak w np. gothicu ???

Do jednego z wydań Trójcy była dołączona mapa Vvardenfed i Twierdzy Smutku, skan większej częsci mapy znajdziesz na którejś z poprzednich stron.
Niezależnie od tego możesz w każdej chwili otworzyć sobie mapę całej wyspy jak i przełączyć na mapę szczegółową - ale szczegóły to widać wtedy, jak tam byłeś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2006 o 15:19, Dark SMG napisał:

spokojnie nie denerwuj się tak artur tylko spokuj może nas uratować....


eee obywatel nie powinen pouczac przewodnia....nie po to te rangi alby je olewa:D Wiec powiedzcie gdzie ta bron bo jak taka dobra aj am 26 lvl i z tym G chodze:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2006 o 15:11, ArtuRPGpl napisał:

Ej no pytalem a wy nie odpowiadacie, to gdzie znajde lepszy miecz od 1-27(chyba srebrny moj)
czyli cos okolo 1 -60 ale cos kolo tego ktos mowil ze na farmie Dren jest jakis zaczepiast
ale gdzie?

Bo Ty ciągle pytasz tak, jak byś chciał tylko "zaliczyć" grę a nie w nią grać. Dobrze, coś Ci powiem. Idź do Caldery, wyjdź z Caldery północną bramą i zaraz skręć w prawo. Dojdziesz do lańcucha górskiego i znowu skręć w prawo i idź wzdłuż gór, aż znajdziesz grobowiec. wejdź tam i staczaj walki ze wszystkimi dremorami, może się i Złota święta pokazać. Jak wyczyścisz wszystko, wracaj do Caldery, sprzedaj, co zdobyłeśi wróc do grobowca - znowu będą stwory, znowu je pokonaj i tak dalej, aż w końcu i porządną daikatanę zdobędziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.elderscrolls.phx.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=255&Itemid=279 i sobie wpisz w konsoli:
<player->AddItem"Nazwa broni"1> i daj nam w końcu spokuj i nie mów później że poznałeś Morka bo tego nie zrobiłeś i z tego co widze nie zrobisz. A czemu? Bo ciągle masz jakiś problem w stylu a gdzie to jest? a po co? Boshe jak ty grałeś w WoWa to ja święty turecki jestem! Chłopie RPG nie dla ciebie kombinowanie ci ciężko idzie. Nic samemu lepiej forum męczyc. Dla mnie ty nie przeszedłeś Morka. I wali mnie że masz save po zrobieniu fabuły z podstawki i dodatków skoro całą wiedze dusisz od nas. Ucz się gry zacznij powoli. Chwalisz się ile to ty kasy nie masz i po co ci ona? Co sobie kupisz skoro najlepszy sprzęt jest do znalezienia? I co jesteś kimś bo w tydzień masz 26 tylko dlatego że ci podpowiedzieliśmy jak zarobic kase a teraz bezmyślnie bijesz lv poprzez terning? Boshe... Ziom zmień gry dla ciebie lepsze FPS-y tam poprostu idziesz do przodu bo chyba z takiego założenia wychodzisz grając w Morka. Może niektóży uznają że przesadzam ale ludzie czy wy męczyliście forum co 5 min??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować