Zaloguj się, aby obserwować  
Budo

Morrowind - pytania, przemyślenia - temat ogólny

14067 postów w tym temacie

Dnia 10.11.2011 o 22:57, Orion napisał:

Czy Daedryczny pancerz można zdobyć tylko zabijając Fyr''a w jego wieży? Czy gdzieś się jeszcze natknę na niego?

Jeśli masz dodatki, to znajdziesz komplet. Bez nich naramienniki są tylko u Fyra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2011 o 22:57, Orion napisał:

Czy Daedryczny pancerz można zdobyć tylko zabijając Fyr''a w jego wieży? Czy gdzieś się
jeszcze natknę na niego?


Nie musisz go zabijac. Mozesz rzucac na niego degradacje pancerza tak dlugo, az zdejmie dana czesc. Wtedy da sie mu to po prostu ukrasc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2011 o 23:18, Noirr napisał:

Nie musisz go zabijac. Mozesz rzucac na niego degradacje pancerza tak dlugo, az zdejmie
dana czesc. Wtedy da sie mu to po prostu ukrasc.


Aha rozumiem. Ale jeśli jednak go zabiję (już po misji ze spaczeniem) to czy odbije się to na dalszej fabule? Bo jeszcze nie przeszedłem głównego wątku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2011 o 10:41, Orion napisał:

Ale jeśli jednak go zabiję (już po misji ze spaczeniem) to czy odbije się to na dalszej fabule? Bo jeszcze nie przeszedłem głównego wątku.

Jeśli zabijesz go już po całkowitym zamknięciu tej misji

Spoiler

konkretniej, gdy Caius już zniknie

to z tego co pamiętam, nie ma to żadnego wpływu na dalszą grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2011 o 11:13, Karpik777 napisał:

> Ale jeśli jednak go zabiję (już po misji ze spaczeniem) to czy odbije się to na
dalszej fabule? Bo jeszcze nie przeszedłem głównego wątku.
Jeśli zabijesz go już po całkowitym zamknięciu tej misji

Spoiler

konkretniej, gdy Caius już
zniknie

to z tego co pamiętam, nie ma to żadnego wpływu na dalszą grę.


No to spoko :D Dzięki wielkie za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Daedryczny secik można chyba znaleźć w Plantacji Dren, jeżeli dobrze pamiętam. W ogóle tamtejsi strażnicy mają na sobie dość konkretne blachy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak w Morrowindzie, ale w Oblivionie statut Gildii Złodziei mówi, że nie wolno im zabijać niewinnych. Dlatego warto było pierw zaliczyć Mroczne Bractwo, potem Gildie Złodzei. W Morrowindzie pewnie jest podobnie.

Wszystko zależy od tego jak często tego używasz. Jeżeli magię prosto ci się wbijało, to znaczy, że często z niej korzystałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2011 o 20:12, hammerfall87 napisał:

Czy są jakieś komplikacje jakbym chciał przyłączyć do gildii złodziei i zabójców

czy broń biała i łucznictwo można wytrenować tak prosto jak magie ?


Regulamin Gildii Złodziei zabrania mordowania, jeśli chcesz zaliczyć w całości obie gildie to pierw musisz przejść Morag Tong, dopiero potem wziąć się za złodziei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2011 o 20:12, hammerfall87 napisał:

czy broń biała i łucznictwo można wytrenować tak prosto jak magie ?

Dajesz kasiorę i cię ćwiczą. Jeżeli chodzi o "samobieżne" szkolenie to zostaje strzelanie do celu, niekoniecznie żywego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2011 o 20:12, hammerfall87 napisał:

Czy są jakieś komplikacje jakbym chciał przyłączyć do gildii złodziei i zabójców

Nie.

Dnia 12.11.2011 o 20:12, hammerfall87 napisał:

czy broń biała i łucznictwo można wytrenować tak prosto jak magie ?

Nie - musisz mieć jakiś żywy cel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam maly problem z instalacja Morrowinda. Kiedy probuje wlaczyc Morrowinda ( zainstalowany z dvd z extra klasyki, kiedys chodzilo bezproblemowo) w czasie wlaczania menu glownego nagle pojawia sie okienko mowiace cos mniej wiecej takiego: "data error I not found albo not open file: morrowind title". A sam plik jest w stanie sie otworzyc przez programy muzyczne.

Wlasciwie nie wiem o co chodzi. Kiedys chodzilo dobrze. Moj komp to: windows xp, nvidia 7300 gt, 1,5 gb ramu I intel IV 2.4.

PS - sorki za brak znakow, pisze z telefonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam Morrowinda z dodatkami z płytki Click,a i mam problem z pluginem Alchemical Warfare(obojętnie jaka wersja nawet polska) Otóż gdy gra odcztuje wyskakuje że kogoś brakuje i zostanie usunięte, okazuje się że usuwa NPCów co ten plug dodaje, nie wiem co robić bo włączenie dodatków lub wyłączenie nie pomaga, pewnie ten plugin gryzie się z polską wersji gry, bo kiedyś jak od kolegi pożyczyłem angielską orderówkę to hulało dobrze. tylko polska wersja tego plugina też ma ten sam problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Konwertowałeś plugin konwerterem Magnusa, a potem wykonałeś rekompilację skryptów? Bez tego mody angielskie mody nie działają z polską wersją gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam, jaka jest maxymalna rozdzielczość Morrowinda? Mam 22" monitor i się zastanawiam, czy pójdzie na najwyższej aby komfortowo grać... musze kupić nową płytę, bo poprzednia mi się zgubiła, ale to nic - sama podstawka z eXtra Klasyki bodajże, a teraz sprzedają z dodatkami już. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2011 o 22:17, Manigoldo napisał:

witam, jaka jest maxymalna rozdzielczość Morrowinda? Mam 22" monitor i się zastanawiam,
czy pójdzie na najwyższej aby komfortowo grać... musze kupić nową płytę, bo poprzednia
mi się zgubiła, ale to nic - sama podstawka z eXtra Klasyki bodajże, a teraz sprzedają
z dodatkami już. :)


1280 x 960 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować