Zaloguj się, aby obserwować  
Budo

Morrowind - pytania, przemyślenia - temat ogólny

14067 postów w tym temacie

No własnie nie moge znalez pls pls help:)
1. gdzie moge znalezc najlepsza zbrojke i najlepsza bron w grze?albo przynajmniej na moj lvl(10) bo gram 5 dni dopiero:) a bron mam 1-27 a zbroje po ok 40k a juz powinienem miec lepsza!


a teraz pytanie 2:

Dalem na obywatela jakeiogos Balmory i na maly sekret, mialem isc do fotu ksiezycowego i poszedlem i ten gosc dal mi zadanie, i go nie rozumie:( mam zabic jakichs 5 ziomkow z Balmoru ale nei wiem kogo, czyzbym mial wybic cala guildie zlodziei?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1......No ale własnie nie moge znalezc, a mam 10 lvl i chodze z bronia 1-27 a zbroja ok 40 :( a juz powinno byc cos lepszego bo gram 5 dni:D wiec pls help!
A 2 pytanie jeszcze:
2.....Porozmaielm z 1 obywatelem z Balmoru i mialem sic do fortu ksiezycowego ten przywodca dal mi zadanie ze mam zabic 5 gosci z Balmory obawiam sie ze to chyba g zlodziei? mam nadzieje ze sie myle wiec kogo mam zabic?
Prosze o pełna odp na 1 jak i 2 pytanie z góry dzienkuje
Norda Paladyn Artur

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2006 o 21:16, ArtuRPGpl napisał:

1......No ale własnie nie moge znalezc, a mam 10 lvl i chodze z bronia 1-27 a zbroja ok 40
:( a juz powinno byc cos lepszego bo gram 5 dni:D wiec pls help!
A 2 pytanie jeszcze:
2.....Porozmaielm z 1 obywatelem z Balmoru i mialem sic do fortu ksiezycowego ten przywodca
dal mi zadanie ze mam zabic 5 gosci z Balmory obawiam sie ze to chyba g zlodziei? mam nadzieje
ze sie myle wiec kogo mam zabic?


Zbroja- nie bój żaby znajdziesz... kiedyś ;]
Quest- popytaj w mieście, ludzie Ci powiedza o kogo chodzi, nie o złodziei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2006 o 21:24, Budo napisał:

> 1......No ale własnie nie moge znalezc, a mam 10 lvl i chodze z bronia 1-27 a zbroja ok
40
> :( a juz powinno byc cos lepszego bo gram 5 dni:D wiec pls help!
> A 2 pytanie jeszcze:
> 2.....Porozmaielm z 1 obywatelem z Balmoru i mialem sic do fortu ksiezycowego ten przywodca

> dal mi zadanie ze mam zabic 5 gosci z Balmory obawiam sie ze to chyba g zlodziei? mam
nadzieje
> ze sie myle wiec kogo mam zabic?

Zbroja- nie bój żaby znajdziesz... kiedyś ;]
Quest- popytaj w mieście, ludzie Ci powiedza o kogo chodzi, nie o złodziei.


hehe, no to moze znajde ale juz mam 10 lvl:D:D a gram 5 dni mysle ze mi ladnie idzie ale bron i zbroaj by siadly lepsze, bo dlugie ostrze mam 89 :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm jeden mój kolega wspominał mi kiedyś o mieczu obniżającym dwie zdolności, nie pamiętam żadnych szczegółów więc chciałbym sie spytać czy go kojarzycie a jeśli tak to jakie ma statsy i gdzie go można znaleźdź ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jakie zryte! znalazlem tych 5 ziomkow i ich pozabijalem i co? i mnie straz goni noto musze bulnac ziomkom zlodziejom 2.5 k czyli 2500 smokow! fest mi zadanie nie ma mozliwosci zeby nie placic? bo nie ma mozliwosci dialogowej chyab aby oni mnie zaczeli bic co jest rownoznaczne z tym ze nie musialbym placic za zbrodnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2006 o 22:47, ArtuRPGpl napisał:

jakie zryte! znalazlem tych 5 ziomkow i ich pozabijalem i co? /.../


Grasz już piąty dzień, a nie wiesz, jakie prawo obowiązuje w Tamriel. Dopiero jak ktoś Cię zaatakuje, to możesz go zabić. Poćwicz osobowość i retorykę i potem tak długo obrażaj łobuzów aż Cię zaatakują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2006 o 22:53, KrzysztofMarek napisał:

> jakie zryte! znalazlem tych 5 ziomkow i ich pozabijalem i co? /.../

Grasz już piąty dzień, a nie wiesz, jakie prawo obowiązuje w Tamriel. Dopiero jak ktoś Cię
zaatakuje, to możesz go zabić. Poćwicz osobowość i retorykę i potem tak długo obrażaj łobuzów
aż Cię zaatakują.


nieda sie:/ jade po nim ile sie da juz ma 0 i jade i jade i jade i nic caly czas "spadaj" ale nic pzoatym weic musze stracic 2500? czy jest jakas mozliwosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > jakie zryte! znalazlem tych 5 ziomkow i ich pozabijalem i co? /.../
>
> Grasz już piąty dzień, a nie wiesz, jakie prawo obowiązuje w Tamriel. Dopiero jak ktoś Cię
> zaatakuje, to możesz go zabić. Poćwicz osobowość i retorykę i potem tak długo obrażaj łobuzów
> aż Cię zaatakują.

nieda sie:/ jade po nim ile sie da juz ma 0 i jade i jade i jade i nic caly czas "spadaj" ale nic pzoatym weic musze stracic 2500? czy jest jakas mozliwosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sorka za 3 posty:(:(: ale pisalo ze jakis blond cos sei dzieje:( a tak apropo to jaksie daje to gosc mowi dobrze juz dobrze i fest mi bitwa co mam zrobic zeby go zabic bez konsekwencji pienieznych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

artur idz juz spac jest 23,32 zdzemnij sie i przemysl czy ty chcesz "przejsc" ta gre czy byc "kukielkom" ze my ci wszystko powiemy a ty to wykonasz tylko niezapomnij na koniec doda(po ukonczeniu watku glownego) " Ufff wkoncu... ale jestem dobry taka gre sam w TYLKO 10dni:D" powinno byc i z "tylko" 100000000000ld podpowiedzi
Myslenie nie boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No masz racje! ja ja przechodze sam tylko szkoda mi 2500smokow wiec pytam w na jaki inny sposob moge to zadanie zrobic:)Sorka ze tak pytam pytam ale juz nie bende pytac tylko to dosc powzny problem bo 2500 smokow droga nie chodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie jest ta kopalnia Elith-Pal do ktorej mam dostarczyc flin w misji od zarządcy gildii wojownikow w Aldruhn? Gdzies w poblizu czerwonej gory i na zachod od obozu zainab ale nie moge znalezc. Powiedzcie po prostu czy wewnątrz bariery czy na zewnątrz i poradze sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>2500 smokow droga nie chodzi:)
tylko na niej leży

Istav jak masz obuz zainab idziesz w strone gór jak znajdziesz przejście (taki wonwóz) to idziesz prosto i na pierwszych roztajach w lewo idąc tak kopalnie masz po prawej. Mapka tak na wszelki wypadek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz jestem wewnątrz bariery w czerwonej górze i tam nie znalazlem tej kopalni. A na tej mapce to ja bardzo nic nie zrozumialem zadnego wąwozu nie widze. Moze dlatego ze ten wąwoz jest na zewnątrz bariery. Powiedzcie tylko czy kopalnia Elith-Pal jest wewnątrz bariery czy na zewnątrz i sobie poradze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2006 o 08:32, Istvan napisał:

Teraz jestem wewnątrz bariery w czerwonej górze i tam nie znalazlem tej kopalni. A na tej mapce
to ja bardzo nic nie zrozumialem zadnego wąwozu nie widze. Moze dlatego ze ten wąwoz jest na
zewnątrz bariery. Powiedzcie tylko czy kopalnia Elith-Pal jest wewnątrz bariery czy na zewnątrz
i sobie poradze

na zewnątrz a mapka pokazuje jeśli na nią klikniesz gdzie to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2006 o 23:37, ArtuRPGpl napisał:

No masz racje! ja ja przechodze sam tylko szkoda mi 2500smokow wiec pytam w na jaki inny sposob
moge to zadanie zrobic:)Sorka ze tak pytam pytam ale juz nie bende pytac tylko to dosc powzny
problem bo 2500 smokow droga nie chodzi:)


Spróbuj zrobić tak jak napisał ci KrzysztofMarek - obrażaj ich aż do skutku (sukcesem musi zakończyć się kilka obelg); musisz jednak mieć wysoką retorykę (w całej grze bardzo się przydaje) i osobowość (jeśli nie masz to podnieś sobie chwilowo czarem lub miksturą, możesz też zdobyć hełm dający stale 30 pkt osobowości - Dagon Fel, wieża Sorkvilda Kruka, ale nie wiem czy na tym poziomie go pokonasz). Nie wiem czy dobrze kojarzę, ale chyba jeśli polecisz biegiem do Fortu Księżycowego do zleceniodawcy tego zadania to on tą sprawę jakoś załagodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2006 o 20:50, ArtuRPGpl napisał:

no to powie mi ktos co to jest ten wasz caly KIRYS i skad go wziasc?


Wystarczy poszukać kilka stron wstecz: http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=57&pid=2172

Dnia 04.03.2006 o 20:50, ArtuRPGpl napisał:

a bron mam 1-27 a zbroje po ok 40k a juz powinienem miec lepsza!


Skąd ten pomysł? Grasz przecież dopiero 5 dni, a ty już chciałbyś mieć wszystko najlepsze. Spokojnie, wszystko w swoim czasie ;) Ja przez całkiem długi czas opierałem się na tym co mi dali w Legionie, dopiero potem przypadkowo trafiłem na plantację Dren i zdobyłem ebonowy kirys (kameleon z mojego amuletu przed wejściem na schody + skradanie się, przejście za Drena i kradzież kirysu z regału za nim) - najlepszy ze "zwykłych", ale bardzo ciężki.
Co do broni - 1-27 to całkiem sporo jak na zwykłą, ogólnodostępną. Lepszej raczej nie kupisz, ale możesz zdobyć chodząc po jaskiniach i daedrycznych ruinach. Z broni specjalnych: dwuręczny miecz Umbry (na półn.-wschód od Suran, za górami, trochę się trzeba nachodzić żeby go znaleźć, ale mając Buty Szybkości...) i Złote Ostrze (najlepsza broń jednoręczna w podstawce i długo w Przepowiedni; zdobycie go długo trwa - znajdź Ashurnibibi na północ od Hla Oad i płyń na półn.-zachód zanurzając się czasem i sprawdając czy już nie widzisz zatopionych ruin. Tam porozmawiaj z Boethiahem, wykonaj dla niego zadanie i poczekaj 3 tygodnie, choć nie wiem czy nie dłużej; w nagrodę dostaniesz ten miecz. Można go jeszcze ulepszyć, ale do tego trzeba być wampirem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować