Zaloguj się, aby obserwować  
Budo

Morrowind - pytania, przemyślenia - temat ogólny

14067 postów w tym temacie

No niemam:( ale jeszcze jest mozliwosc ze bende przed nimi uciekal, jedno mnie pociesza..100 tys w kieszeni:D to mnie pcoiesza troche bedzie mi trudno w vivek ale tam wicznie siedziec nie bende:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w dziwny sposób zniknęli mi wszyscy NPC z Upiornej Bramy - Wierzy Zmierzchu...akurat chciałem wykonać quest z zagadkami dla Legionu i nie wiem co jest grane? To jakiś bug?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2006 o 18:11, amster22 napisał:

Powie mi ktoś czy tą grę warto przejść? I mam jedno pytanie zacząłem wątek główny. Chodzi o
misję dla Caiusa.
Trzeba zebrać informacje w Vivek, mam wszystko, a Caius nie może zaliczyć

Warto, warto. I to nie raz... A po polsku ta księga nazywa się Prawdziwe Oblicze. Dostępna u Jobashy. Parter Dzielnicy Przybyszów, Vivec. Uważnie trzeba w tej grze czytać rozmowy. A i tak czasem człowiek się nabiedzi nad jakimś zadaniem. I zaglądać do dziennika (domyślnie - klawisz "j").

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2006 o 21:50, ArtuRPGpl napisał:

No niemam:( ale jeszcze jest mozliwosc ze bende przed nimi uciekal, jedno mnie pociesza..100
tys w kieszeni:D to mnie pcoiesza troche bedzie mi trudno w vivek ale tam wicznie siedziec
nie bende:D

No tak, ale żeby skończyć grę musisz wiele razy bywać w Vivek. A pod koniec, kiedy masz udać się na rozmowę z Arcykapłanem padają słowa aby uważać, żeby nie zabić kogoś ze świątynnej straży, bo Arcykapłan może nie chcieć z Tobą gadać. Osobiście uważam że łatwiej Ci będzie zacząć od nowa i nie napalać się tak od razu na kasę. Jak chcesz zarobić to zwiedzaj daedryczne ruiny. Dremory i Złote bóstwa zawsze mają jakąś drogą broń przy sobie. Min 10-15 K, do 90K nieraz. A 100.000? Na co to? Ani to dużo w porównaniu do tego ile można tu mieć, a w zasadzie bezużyteczne - bo co za to chcesz kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2006 o 10:21, Amistan napisał:

> No niemam:( ale jeszcze jest mozliwosc ze bende przed nimi uciekal, jedno mnie pociesza..100

> tys w kieszeni:D to mnie pcoiesza troche bedzie mi trudno w vivek ale tam wicznie siedziec

> nie bende:D
No tak, ale żeby skończyć grę musisz wiele razy bywać w Vivek. A pod koniec, kiedy masz udać
się na rozmowę z Arcykapłanem padają słowa aby uważać, żeby nie zabić kogoś ze świątynnej straży,
bo Arcykapłan może nie chcieć z Tobą gadać. Osobiście uważam że łatwiej Ci będzie zacząć od
nowa i nie napalać się tak od razu na kasę. Jak chcesz zarobić to zwiedzaj daedryczne ruiny.
Dremory i Złote bóstwa zawsze mają jakąś drogą broń przy sobie. Min 10-15 K, do 90K nieraz.
A 100.000? Na co to? Ani to dużo w porównaniu do tego ile można tu mieć, a w zasadzie bezużyteczne
- bo co za to chcesz kupić?


np. na zaklinanie, bo jak znam tego gostka, to nie wrzucił tego w um. główne, ani poboczne... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2006 o 11:40, dyniamit napisał:

np. na zaklinanie, bo jak znam tego gostka, to nie wrzucił tego w um. główne, ani poboczne...
:D

Eeee tam, miałem jakieś 300.000, zaklinałem ile wlezie u magów i mam ciągle ze 200.000. Teraz juz nawet nie zbieram przedmiotów, chyba że mnie interesują ich cechy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2006 o 23:59, dyniamit napisał:

w dziwny sposób zniknęli mi wszyscy NPC z Upiornej Bramy - Wierzy Zmierzchu...akurat chciałem
wykonać quest z zagadkami dla Legionu i nie wiem co jest grane? To jakiś bug?

Czasem, jak po rozpoczęciu gry instaluje się dodatki, to niektóre osoby znikają z gry na zawsze. Więc albo przechodzić wszystko po kolei i instalować dodatek jak skończy się podstawke a drugi dodatek, jak skończy się pierwszy, albo wszystko od razu. Ale jak od razu, to od razu mogą Cię atakować Zabójcy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2006 o 11:57, KrzysztofMarek napisał:

> w dziwny sposób zniknęli mi wszyscy NPC z Upiornej Bramy - Wierzy Zmierzchu...akurat chciałem

> wykonać quest z zagadkami dla Legionu i nie wiem co jest grane? To jakiś bug?
Czasem, jak po rozpoczęciu gry instaluje się dodatki, to niektóre osoby znikają z gry na zawsze.
Więc albo przechodzić wszystko po kolei i instalować dodatek jak skończy się podstawke a drugi
dodatek, jak skończy się pierwszy, albo wszystko od razu. Ale jak od razu, to od razu mogą
Cię atakować Zabójcy...

to się plugin Tribunala wyłancza?? a gra i tak jest spatchowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2006 o 12:10, L33T napisał:

> >/.../
to się plugin Tribunala wyłancza?? a gra i tak jest spatchowana

Nie wiem, co u Ciebie było przyczyną. Ale tak mogło być, u mnie zniknęła teleportantka w Ald Ruhn i z teleportowania się w Gildii Magów nici.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2006 o 12:13, KrzysztofMarek napisał:

> > >/.../
> to się plugin Tribunala wyłancza?? a gra i tak jest spatchowana
Nie wiem, co u Ciebie było przyczyną. Ale tak mogło być, u mnie zniknęła teleportantka
w Ald Ruhn i z teleportowania się w Gildii Magów nici.

Wtedy z pomocą przychodzi konsolka i komendy przywołujące NPCów. W ten sposób skończylem ten quest dla Legionu. Poza tym nieobecność NPCów w Upiornej Bramie była mi poniekąd na rekę. Splądrowałem absolutnie wszystko...;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie chce mi sie zaczynac od nowa, i nie zaczne...bo to oni mnie 1 zaatakowali spobuje przystaic do do swiatyni i moze wtedy przestana...albo rod hlau czy jak mu tam niewiem ale moja postac zostaje, taka podjelme decyzje:Dcos wymysle zeby ich uspokoic jak nie to trudno, jka naprawde tak mi na samy koncu gry gosc powie to zaczne od nowa teraz gram moim nordzikiem dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

aa skora ze 3 post ale czy jak dodam dotaki na 13 lvl mam, to sie fabula zmieni cala gry czy tylko na samy koncu bedize wiecej questow? bo narazie zadnego nei zrobile mzadania glownego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2006 o 13:11, dyniamit napisał:

> > > >/.../
> > /.../ Poza tym nieobecność NPCów w Upiornej Bramie była mi poniekąd na rekę. Splądrowałem
absolutnie wszystko...;D

Przepraszam, a monetę, "Szczęście Cesarza" od cesarza-boga dostałeś? Pewnie nie, skoro go nie było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2006 o 14:59, KrzysztofMarek napisał:

> > > > >/.../
> > > /.../ Poza tym nieobecność NPCów w Upiornej Bramie była mi poniekąd na rekę.
Splądrowałem
> absolutnie wszystko...;D
Przepraszam, a monetę, "Szczęście Cesarza" od cesarza-boga dostałeś? Pewnie nie, skoro go nie
było...

Chyba przeinstaluję Morka...
tylko czy save''y nie spowodują kolizji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2006 o 15:12, dyniamit napisał:

> > > > > >/.../
Chyba przeinstaluję Morka...
tylko czy save''y nie spowodują kolizji?

To zależy. Mogą, jeśli masz je z patchami, których nie mają sejwy, albo masz sejwy z podstawki razem z zainstalowanymi dodatkami. Trudno powiedzieć, co wyjdzie, jeśli miałeś samą podstawkę, to powinno się udać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie przystapie do Redoranu? bo wszystko w strefie Redoran w vivek przelecialem i nie ma nikogo:( oczywscie najpierw zabilem 10 straznikow... przynajmnie mam 100dlugie ostrze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2006 o 19:21, ArtuRPGpl napisał:

Gdzie przystapie do Redoranu? bo wszystko w strefie Redoran w vivek przelecialem i nie ma nikogo:(
oczywscie najpierw zabilem 10 straznikow... przynajmnie mam 100dlugie ostrze:D


W Ald Rhun, pod Skarem (wielka skorupa). Wchodzisz do środka i idziesz mniej więcej prosto, trafisz na trzy drzwi prowadzące do rezydnecji Redoran (są przy sobie, wszystkie prowadzą do tego samego miejsca), czy jakoś tak (będzie Redoran w nazwie). Wchodzisz i w pierwszym pomieszczeniu jest chyba Redgardka, u której możesz się zapisać do rodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ee to spoko! no to zabardzo narazei w vivek nie mam zbyt wiele roboty, znaczy robota jest ale...cu straznicy ktorych nie chcem i sie zabijac, na wyzszym poziomie tam wroce do vivek zeby mi ich bylo latwiej zgraniac..i juz dzieki lord:) aa czy na 14 lvl poradze sobie z zadaniami w Ald Rhun?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2006 o 19:31, ArtuRPGpl napisał:

ee to spoko! no to zabardzo narazei w vivek nie mam zbyt wiele roboty, znaczy robota jest ale...cu
straznicy ktorych nie chcem i sie zabijac, na wyzszym poziomie tam wroce do vivek zeby mi ich
bylo latwiej zgraniac..i juz dzieki lord:) aa czy na 14 lvl poradze sobie z zadaniami w Ald
Rhun?

no załeży z jakimi jaki masz poziom trudności itp no i kasy ( na łapówki ;] )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować