Zaloguj się, aby obserwować  
Budo

Morrowind - pytania, przemyślenia - temat ogólny

14067 postów w tym temacie

eee, po pierwsze mam 30 lvl, po 2 na zarobienie kasy sam wpadlem ze mam zabijac straznikow w vivek, po 3 dzieki Krzysiek, a po 4 to prawda i sorka ze was mencze l33t, juz nie bende bo zwiedzielm 1/5 swiata i sie dziwie ze nie mam broni, a mam 30 lvl... i zboj od 80 do 170 k wiec dlatego pytam ale juz nie bende zeczywiscie ta gra jest dla mnie zebym sal sie bawil i podjaral ze cos znalazlem aa i z kodami nie gram:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cholera! pisze i pisze po raz 3 a nie wyswietlaja sie moje posty no to chailem powiedziec ze zeczywiscie przesadzam ytaja przeciez mam sam wszystko pookrywac:( a sie pytam, faktycznie mysle nad kodem na bron ale to by zepsulo zabawe:( noo moze nie do konca by zepsulo :D bo mam 30 lvl a zwiedzialem 1/5 swiata:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1 gratz ale nie skończysz fabuły
2 Strażników się nie zabija bez powodu
3 30 lv zrobiony w ten sposób to nic
4 jak dla mnie to twoja gra wygląda jakbyś grał z kodami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2006 o 15:22, KrzysztofMarek napisał:

> Ej no pytalem a wy nie odpowiadacie, to gdzie znajde lepszy miecz od 1-27(chyba srebrny
moj)
> czyli cos okolo 1 -60 ale cos kolo tego ktos mowil ze na farmie Dren jest jakis zaczepiast

> ale gdzie?
Bo Ty ciągle pytasz tak, jak byś chciał tylko "zaliczyć" grę a nie w nią grać. Dobrze, coś
Ci powiem. Idź do Caldery, wyjdź z Caldery północną bramą i zaraz skręć w prawo. Dojdziesz
do lańcucha górskiego i znowu skręć w prawo i idź wzdłuż gór, aż znajdziesz grobowiec. wejdź
tam i staczaj walki ze wszystkimi dremorami, może się i Złota święta pokazać. Jak wyczyścisz
wszystko, wracaj do Caldery, sprzedaj, co zdobyłeśi wróc do grobowca - znowu będą stwory, znowu
je pokonaj i tak dalej, aż w końcu i porządną daikatanę zdobędziesz.


STARY JESTES ZAJEBI**** !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ZNALAZLEM DEADERYCZNY CELAMORE TO JEST COS DZIEKI KRZYISU WIELKIE DZIEKI!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2006 o 16:14, L33T napisał:

1 gratz ale nie skończysz fabuły
2 Strażników się nie zabija bez powodu
3 30 lv zrobiony w ten sposób to nic
4 jak dla mnie to twoja gra wygląda jakbyś grał z kodami


nie gram, i czemu mam nie skonczyc fabuly jak to oni mnie pierwsi zaatakowali zobaczymy...i jakie nic!? chcialbym zeby morrowind była gar multiplayer to bysmy to szybko załatwili i gram jak lubie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejne pytanie.
Czy jeżeli zainstaluję dodatki do TES III będę mógł rozegrać scenariusz z podstawki jednocześnie korzystając z poszerzonej mapy (którą poszerzają dodatki) i czy wczytając save będę grać na poszerzonej mapie (save z podstawki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dodatki sa przeznaczone na wyzsze poziomy, przewin kilka stron byla toczona bardoz duza dyskusja(dzeiki mnie:D:D) na ten temat...najpierw ja skoncze glowny watek potem dodam dodatki, oczywiscie przechodza save z podstawowki na dodatki tylko potem lepiej dodatkow nie wylanczac...a zawsze mzoesz wrocic do ballmoru czy gdzie tam chcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2006 o 17:38, Dark SMG napisał:

Kolejne pytanie.
Czy jeżeli zainstaluję dodatki do TES III będę mógł rozegrać scenariusz z podstawki jednocześnie
korzystając z poszerzonej mapy (którą poszerzają dodatki) i czy wczytając save będę grać na
poszerzonej mapie (save z podstawki)

Będziesz mógł, ale Twierdza Smutku, gdzie toczy się Trójca, nie pokazuje się na mapie głównej. A Przepowiednia dodaje dodatkową wyspę na północy.
Jeśli teraz zainatalujesz dodatki, to koniecznie z najnowszym patchem, bo inaczej akcja w pewnych momentach się zabuguje. I może wystąpić pewien efekt uboczny zniknięcia pewnych postaci z gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pytanie do Krzysztofa:
stary jestem na plantacji dren zabilem cala plantacje(nie zrobilem save:D) i nikt nie ma Dai katane :D co prawda mam juz Deaderyczne Claymore:D ale Dai katane jest lepsza, no to poszedlem sie wkruzylem zabilem Drena ocywiscie dla proby czy ma ktos z nich ta Dai katane i nikt nie ma:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2006 o 18:30, ArtuRPGpl napisał:

pytanie do Krzysztofa:
stary jestem na plantacji dren zabilem cala plantacje(nie zrobilem save:D) i nikt nie ma Dai
katane :D co prawda mam juz Deaderyczne Claymore:D ale Dai katane jest lepsza, no to poszedlem
sie wkruzylem zabilem Drena ocywiscie dla proby czy ma ktos z nich ta Dai katane i nikt nie
ma:(

To jeszcze zejdź do piwnicy. Daikatany tam nie ma, ale za to jest dwóch skrytobójców i mają ciekawy liścik. Ale jak będziesz wycinał w pień całe towarzystwo, to nie zostaniesz Hortatorem, bo nie będzie nikogo, co będzie Cię mógł nim zrobic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2006 o 18:35, KrzysztofMarek napisał:

> pytanie do Krzysztofa:
> stary jestem na plantacji dren zabilem cala plantacje(nie zrobilem save:D) i nikt nie
ma Dai
> katane :D co prawda mam juz Deaderyczne Claymore:D ale Dai katane jest lepsza, no to
poszedlem
> sie wkruzylem zabilem Drena ocywiscie dla proby czy ma ktos z nich ta Dai katane i nikt
nie
> ma:(
To jeszcze zejdź do piwnicy. Daikatany tam nie ma, ale za to jest dwóch skrytobójców i mają
ciekawy liścik. Ale jak będziesz wycinał w pień całe towarzystwo, to nie zostaniesz Hortatorem,
bo nie będzie nikogo, co będzie Cię mógł nim zrobic...

nikogo nie zabilem, tylko sprawdzalem i wczytalem save:) ale ktos mowil ze tam jest Dai katane :( trudno:D ide zobaczyc ten liscik w chacie drena czy gdzie tam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przeczytalem liscik...i nic, :D nic sie nie zmienilo wiec nie musze go czytac wiem tyle ile tam pisze ale to mi nicn ie daje:( teraz wstapie do Redoranu bo jeszcze nie jestem w zadnym rodzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wkurzaja mnjie questy gdy mam kogs gdzie odporwadzic, wiec mam....:D ide z jkas kolesiowa do upiornej bramy. juz tma jestesmy stoje podsama brama i nic stoje dalej ona nic nie mowi co mam zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ArtuRPGpl: Może się czepiam, ale jesli szukasz opisu przejscia gry, pisz w google. Zdaje mi sie, ze źle trafiłeś. Przejżałem to forum, jako że dzisiaj zamontowałem morrowinda i mnie zaszokowało. Stary, opanuj się, to jest FORUM a nie czat. Idz na jakiś czat poswieconych o grach rpg i tam spamuj swoimi pytaniami/zagadkami jak znalezc jakaś bron. Szok po prostu. Wiem, ze wiek nie ma za dużo w takich sprawach, ale na moj gust masz nie wiecej niż 15. Jeszcze raz powtarzam, skończ takie zachowanie bo w głowie się przewraca skąd się biora tacy ludzie. Mysle, ze nie tylko mnie to zaszokowało, co ja gadam zaszokowało, wbiło mnie w ziemie, wiele widziałem, ale nigdy takiego czegoś.

Pozdrawiam, moze cdprojekt jakoś zacheci ArtuRPGpl do opanowyania się w pisaniu durnych postów ktore zabijają w człowieku to co ludzkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2006 o 20:31, Selv napisał:

ArtuRPGpl: Może się czepiam, ale jesli szukasz opisu przejscia gry, pisz w google. Zdaje mi
sie, ze źle trafiłeś. Przejżałem to forum, jako że dzisiaj zamontowałem morrowinda i mnie zaszokowało.
Stary, opanuj się, to jest FORUM a nie czat. Idz na jakiś czat poswieconych o grach rpg i tam
spamuj swoimi pytaniami/zagadkami jak znalezc jakaś bron. Szok po prostu. Wiem, ze wiek nie
ma za dużo w takich sprawach, ale na moj gust masz nie wiecej niż 15. Jeszcze raz powtarzam,
skończ takie zachowanie bo w głowie się przewraca skąd się biora tacy ludzie. Mysle, ze nie
tylko mnie to zaszokowało, co ja gadam zaszokowało, wbiło mnie w ziemie, wiele widziałem, ale
nigdy takiego czegoś.

Pozdrawiam, moze cdprojekt jakoś zacheci ArtuRPGpl do opanowyania się w pisaniu durnych postów
ktore zabijają w człowieku to co ludzkie.


aha przeciez od tego jest to forum! "Morrowind- pytania, przemyślenia- temat ogólny"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2006 o 20:26, ArtuRPGpl napisał:

wkurzaja mnjie questy gdy mam kogs gdzie odporwadzic, wiec mam....:D ide z jkas kolesiowa do
upiornej bramy. juz tma jestesmy stoje podsama brama i nic stoje dalej ona nic nie mowi co
mam zrobic?


Musisz wejść do jednej z Wież z tego co pamiętam, albo za bramę razem z nią.
A co do spamu to... przystopuj troszeczkę- my tu za Ciebie grę przechodzimy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować