Zaloguj się, aby obserwować  
Budo

Morrowind - pytania, przemyślenia - temat ogólny

14067 postów w tym temacie

heh mowilem ze bende pytac o cos waznego tylo a to dosc dziwne i wazne, bo przychodze do bramy i nic myslaem ze jakis bug czy cus dzieki Budo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie - Czy ma ktoś z Was plug-in "BETTER HEADS"? Nie wiem czemu, ale nie jestem w stanie go ściągnąć z Adamantytowej Wieży. Pojawia mi się napis - You don''t have permission to access... (i tu oczywiście adres pliku). Uprzedzam pytanie - rozumiem ten napis ;-) , nie rozumiem tylko sytuacji. Więc znów - wie ktoś z Was skąd ściągnąć ten mod?
ps. plug "better bodies" is the best! niestety nie chce u mnie działać "Love mod" :-(


A co do "ArturRPGpl" - odpowiadacie na jego liczne i głupie co nieco pytania (mnie też jak widzę to tyczy... ;-) ) więc nie dziwota że wciąż nowe zadaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ma ktoś z Was plug-in "BETTER HEADS"? Nie wiedzieć czemu nie jestem w stanie ściągnąć go z Adamantytowej Wieży :-/ Przy próbie pobrania go pojawia się jedynie napis: "You don''t have permission to access /elderscrolls/pafile/better_heads11.rar on this server." Uprzedzając niektóre pytania: rozumiem ten napis, nie rozumiem jedynie sytuacji. Przy ściąganiu innych modów nie ma problemu.
Więc jeszcze raz - ma ktoś z Was ten plug, albo wiecie skąd go jeszcze ściągnąć?

ps. mod "Better bodies" is the best! Zwłaszcza w pierwszej wersji, w czasie odwiedzin pewnego przybytku w Suranie ;-) Niestety "Love mod" nie chce u mnie działać :-( Ma ktoś koncepcję dlaczego tak może być?

pps. co do ArtuRPGpl - sami odpowiadacie na jego liczne i często głupkowate nieco pytania. Nie dziwcie się, że zadaje wciąż nowe. Jeśli chodzi o jego wiek to stawiam najwyżej na 13. Chyba że źle z nim :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2006 o 20:26, ArtuRPGpl napisał:

wkurzaja mnjie questy gdy mam kogs gdzie odporwadzic, wiec mam....:D ide z jkas kolesiowa do
upiornej bramy. juz tma jestesmy stoje podsama brama i nic stoje dalej ona nic nie mowi co
mam zrobic?

Otworzyć pierwszą krate (naciśnij przycisk na słupku), wejdź, i dalej sobie już radź sam. Kapliczka w górę i trochę w prawo. Szukajcie a znajdziecie, i niech Cie Lunatycy i inni Spaczeni nie zjedza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiem wiem jzu sma do tego doszedlem a teraz po raz pierwszy mam powazne pytanie:)...podchodze do kupca, do wileu kupcow i wogle ludzi i daje handle a koles:
"Nie porwadze interesow nosza znak Zenithry, wudze twoje słuby wobec Zenthry nie zostaly spełnione"
jakos tak to idzie...i nic niemam w ekwpiunku zadnych takichj jak skooma czy cus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hm moze dlatego ze jak bylemw upiornej bramie do dalem w kazdej kapliczce po 5 i z kazdej wzilem blogoslwawienstow boga jakiegos ale to juz wszystko przeminelo wiec jk moge normalnie handlowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2006 o 21:57, ArtuRPGpl napisał:

wiem wiem jzu sma do tego doszedlem a teraz po raz pierwszy mam powazne pytanie:)...podchodze
do kupca, do wileu kupcow i wogle ludzi i daje handle a koles:
"Nie porwadze interesow nosza znak Zenithry, wudze twoje słuby wobec Zenthry nie zostaly spełnione"
jakos tak to idzie...i nic niemam w ekwpiunku zadnych takichj jak skooma czy cus

Nie dotrzymałeś słowa! Obiecałeś dostarczyć przesyłkę, czy nie obiecałeś? W dodatku przysięgałeś na Zenitara! No to teraz wiesz, jak Zenitar Cię ukarał. Nie wywiążesz się z obietnicy, to z handlu nici...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sytuacja wygląda tak. W drodze z Caldery do Ald''ruhn natknąłeś się na argonianina o imieniu Rasha. Dał ci on pięć koszul, żebyś dostarczył je do Bivale Teneran w Ald''ruhn (jakaś tamtejsza krawcowa). Poprosił jednakże, żebyś przysiągł na Zenithara, że wykonasz zadanie. Wszyscy kupcy bardziej lub mniej oddają cześć Zenitharowi, a skoro ciąży na tobie brzemię przysięgi, wszyscy handlarze o tym wiedzą. Więc w te pędy lecisz do Ald''Ruhn i oddajesz koszule i wszystko jest cacy.

A w ogóle problemem jest zajrzeć na www.elderscrolls.phx.pl? Ta strona nie gryzie szanowny panie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zabiłeś kupca któremu przysięgłeś dostarczenie koszul. Z tego co wiem, to nic nie zrobisz (load game/new game).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, ja widze że trzeba ustalić kto odpowiada na durne pytania. A moze po prostu nie bedziemy na nie odpowiadac? Niech ten człowiek gra jak umie, napewno zabawe będzie mial wieksza. Kto powiedział, ze morrowinda trzeba przejsc? Wystarczy grać, przejsc mozna za 2, 5 czy 10 podejsciem. Amistan ma racje, im wiecej odpowiedzi, tym więcej bedzie pytań :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

juz nie bedzie ! bo cholera czemu mi nikt nie podal www.elderscrolls.phx.pl ze tutaj sa questy, i tka tam bende patrzyl 1 na ruski rok ale nie bede chociaz was menczyl no to fest, szybko mowicie a ja tu jak durny pytam! jeszcze raz sorka zapytam jak bendemial powazne pytanie, teraz poszukam najpierw www.elderscrolls.phx.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2006 o 22:17, ArtuRPGpl napisał:

nie zabilem go! te koszule nadal mam, wiec je oddam narazie nie wiem komu ale znajde, wiec
to o to chodzi thx:)

Wiesz, ty masz dziennik. Czytaj, co tam zapisałeś (no, dobrze, samo się zapisało)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2006 o 22:17, Selv napisał:

Dobra, ja widze że trzeba ustalić kto odpowiada na durne pytania. A moze po prostu nie bedziemy
na nie odpowiadac? Niech ten człowiek gra jak umie, napewno zabawe będzie mial wieksza. Kto
powiedział, ze morrowinda trzeba przejsc? Wystarczy grać, przejsc mozna za 2, 5 czy 10 podejsciem.
Amistan ma racje, im wiecej odpowiedzi, tym więcej bedzie pytań :|


Nie wszystkie jego pytania są głupie i bezsensowne. Forum jest po to żeby pytania zadawać, Nie chcsez odpowiadać? Nieodpowiadaj- przymusu nie ma, jednak takie traktowanie (początkującego) forumowicza uważam za nieładne. Zamiast się go czepiać daj mu pare linków do solucji i stronek o Morrowind- a i tam pewnie wszystkiego nie znajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, Ludkowie!
Dzięki za dotychczasowe swietne podpowiedzi - mam kolejny problem: gdzie jest Grota/Jaskinia Wcielonych, chodzi o trzecią próbę? To związane z Azurą?
Dzięki za wszelką pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Minsc i Boo: wszystko fajne, ale 90% odpowiedzi na jego pytania, sa w jego własnym dzienniku.
Skoro to nowy uzytkownik to powinien jak najszybciej nauczyć sie ze forum to nie miejce na:
"mam 24 lv"
"mam juz 30 lv"
"mam 31 lv"
"gdzie znajde claymore?"
i tak w koło, wszystkie najlepiej pod rząd.
Może sie czegoś nauczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2006 o 23:58, tejrezjasz napisał:

Witajcie, Ludkowie!
Dzięki za dotychczasowe swietne podpowiedzi - mam kolejny problem: gdzie jest Grota/Jaskinia
Wcielonych, chodzi o trzecią próbę? To związane z Azurą?
Dzięki za wszelką pomoc

Jeśli nie chcesz mieć odpowiedzi podanej na tacy to podpowiem że dopytać należy u Wieszczki w obozie Erabemisium

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2006 o 23:58, tejrezjasz napisał:

Witajcie, Ludkowie!
Dzięki za dotychczasowe swietne podpowiedzi - mam kolejny problem: gdzie jest Grota/Jaskinia
Wcielonych, chodzi o trzecią próbę? To związane z Azurą?
Dzięki za wszelką pomoc


No cóż- tutaj trzeba nieco pobłądzić, ale wieszczka mówi Ci, abyś skorzystał z mądrości plemienia- popytasz się, a ludki w obozie Ci podpowiedzą. Jako, że podpowiedzi będą nieco metne, powiem tyle, że idzie sie tam wąwozem i grota jest na północno-wschodnim zboczu Czerwonej Góry, na zewnątrz bariery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich po raz pierwszy w tym temacie :D

Jestem w Arkngthand i w jednej z sal ( w tej, do której można dotrzeć przerwanym w połowie pomostem ) znalazłam coś takiego, co nazywa się dwemerowy wykrywacz i dwemerowa sonda ( czy może probówka? ). Brać to, czy nie? Robi to coś, czy nie?

Ponadto przy niektórych maszynach są nieszczelne rury. To mają sobie być, czy coś z nimi trzeba zrobić? Tylko po co?

Acha! I jest też tam taka sala zalana wodą, gdzie na wyższym poziomie stoi następna maszyna. Niby nic tam nie ma, ale tyle trudu mnie kosztowało, żeby się tam dostać i po co? Robi za taras widokowy, czy co? ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2006 o 22:20, ArtuRPGpl napisał:

juz nie bedzie ! bo cholera czemu mi nikt nie podal www.elderscrolls.phx.pl ze tutaj sa questy,
i tka tam bende patrzyl 1 na ruski rok ale nie bede chociaz was menczyl no to fest, szybko
mowicie a ja tu jak durny pytam! jeszcze raz sorka zapytam jak bendemial powazne pytanie, teraz
poszukam najpierw www.elderscrolls.phx.pl

Chyba ide się zastrzelic!! Ile razy dawałem link do tej strony?? Sry ale to że tobie się niechciało jej przejżec a teraz masz pretensje garbatego że ma proste dzieci. Jeszcze pisałem że tam masz all co chcesz wiedziec o Morku ale widze że tobie trzeba wszystko jak na tacy dawac.. KrzystofMarek ma racje ty zaliczasz tą gre.
http://www.elderscrolls.phx.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=441&Itemid=454 (UWAGA SPOILER) - Prosze masz tu opis głównego wątku nie powino ci teraz zaliczenie Morka sparwic problemu
http://www.elderscrolls.phx.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=275&Itemid=338 (Uwaga SPOOLER) - Trójca opis przejścia
http://www.elderscrolls.phx.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=311&Itemid=373 (SPOILER!!) - Bloodmoon
No to zalicz Morka i wyżuc a qmplom możesz wcisnąc kit że przeszedłeś Morka i dodatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować