Zaloguj się, aby obserwować  
Budo

Morrowind - pytania, przemyślenia - temat ogólny

14067 postów w tym temacie

Dnia 13.01.2007 o 14:38, jarrro napisał:

pROBLEM W TYM OBOSKI bUDO, ŻE W ROZMOWIE Z aDhirranir nie pojawia się opcja poborca , mówi
tylko że ma kłopoty z poborcą , a z nim nie ma opcji , aby go można okłamać

Mam podobny problem tyle ze z questami pobocznymi (wsciekly kupiec , wewnetrzne piekno rabinny)na szczescie sa to zadania poboczne wiec moge grac dalej. Fumiko ma na ten problem jakis sposob zaobacz na 347strone tego watku . Czy to zadziala na razie nie wiem bo nie sprawdzalem(niebardzo wiem jak sie do tego zabrac:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2007 o 14:38, jarrro napisał:

pROBLEM W TYM OBOSKI bUDO, ŻE W ROZMOWIE Z aDhirranir nie pojawia się opcja poborca , mówi
tylko że ma kłopoty z poborcą , a z nim nie ma opcji , aby go można okłamać

Nie musi być takiej opcji. Poprostu z nią pogadaj, znajdź poborcę i okłam go tz. wyjechała z miasta. A potem pójdź do niej to będzie ci wdzięczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Musi być opcja z poborcą. Sprawdź wszystkie opcje dialogowe, przy którejś pojawi się dialog że szuka tutaj khajitki, a wtedy go okłam. Nie pamiętam tylko która to opcja. A jak nie to jakiś dziwny bug, ale aż mi sie wierzyć nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Działają u Was linki do bonusów z XKN dla Morka?? U mnie chyba od tygodnia są błędy połączenia:/ Pisałem w temacie o problemach ze stroną, pisałem na maila - oczywiście zero odpowiedzi:/ Gdyby ktoś mógł to sprawdzić będę wdzięczny - w razie czego będę szukał problemu u siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znalazłam w Morro śmiesznego buga który może okazać się przydatny.

Otóż jeśli użyje się szytletu "pożeracz dusz" PO uprzednim rzuceniu na cel zaklęcia "chwytanie dusz" TA SAMA dusza zostanie złapana podwójnie. Przydatne jak komuś potrzeba szybko podładować jakiś artefakt...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2007 o 17:57, Rafal G napisał:

Działają u Was linki do bonusów z XKN dla Morka?? U mnie chyba od tygodnia są błędy połączenia:/
Pisałem w temacie o problemach ze stroną, pisałem na maila - oczywiście zero odpowiedzi:/ Gdyby
ktoś mógł to sprawdzić będę wdzięczny - w razie czego będę szukał problemu u siebie...

U mnie tez nie dzialaja i to nie tylko w przypadku morrowinda ale w i pozostalych tytulach ktore mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byc moze ktos z tego forum ukończył głowny wątek Wysp Czarodziei. W katedrze po wypędzeniu i zabiciu demona z ciała Samaha, akolita Syranor ucieka południowymi drzwiami. Dulienne każe mi biec za nim. Wychodzę z katedry (płd drzwiami) przeszukuje okolicę... i nikogo nie ma. Wg angielskiej solucji po wyjsciu z katedry powinienem odwrocic się w prawo i zobaczyłbym Syranora stojącego na krawędzi urwiska. Ale jak juz mówiłem Syranora nigdzie nie ma. Wie ktoś może gdzie on jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2007 o 13:31, Tomasz K. napisał:

Ja nie umiem bo zamiast statku widmo robi sie wielki wykrzyknik i gra jaies błędy wczytuje...


A jestes pewien ze dokładnie zastosowałes sie do wskazówek w readme?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2007 o 13:40, Istvan napisał:

> Ja nie umiem bo zamiast statku widmo robi sie wielki wykrzyknik i gra jaies błędy wczytuje...


A jestes pewien ze dokładnie zastosowałes sie do wskazówek w readme?

Tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od ktorej gildii magow wojownikow czy zlodziei najlepiej zaczac wykonywanie zadan jesli chce zostac arcymistrzem wszystkich z nich? Czy moze nie ma to zadnego znaczenia choc wydaje mi sie ze gdzies czytalem ze trzeba zaczac od magow ale nie jestem pewien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2007 o 14:49, Nagaroth napisał:

Od Gildii Złodziej bo po wykonaniu paru zadań z Gildii Wojowników nie będziesz mógł przystąpić
do Złodziei.

tja ale tylko jeśli wykona zadania od Kamienego serca czego robić nie musi :P. Co do księgi szyfrów to nie jestem pewien czy blokuje dostęp do Złodzieji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie moda do morrowinda.Chodzi mi o mad dodajacy konia.Bardzo bym prosil o link do tego moda,o powiedzienie jak go zainstalować żeby dzialał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2007 o 19:42, pro evo napisał:

Mam pytanie odnośnie moda do morrowinda.Chodzi mi o mad dodajacy konia.Bardzo bym prosil o
link do tego moda,o powiedzienie jak go zainstalować żeby dzialał.

Nie wiem gdzie, ale masz odpowiednie kategorie, np. *.tga, *.bmp, itd. I takie tam do Tekstur, Obrazów, itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2007 o 19:42, pro evo napisał:

Mam pytanie odnośnie moda do morrowinda.Chodzi mi o mad dodajacy konia.Bardzo bym prosil o
link do tego moda,o powiedzienie jak go zainstalować żeby dzialał.

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=57&pid=6575

Przeważnie to kopiuje się plik .esp do katalogu /Data Files. Docelowo to czytaj pliki .txt lub inne zamieszczone w modzie. Tam pisze co i jak należy zrobić. Niektóre mody mogą mieć kilka plików, które należy umieścić w różnych katalogach.

Tomasz K. -----> Człowieku, ile jeszcze trzeba cię upominać byś przestał pisać ten gówniany spam. Nie wiesz nic na temat pytania to siedź cicho i przestań bredzić jakieś durnoty. Mam nadzieje, że ktoś wreszcie spojrzy na ten twój bełkot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2007 o 19:39, L33T napisał:

Co do księgi
szyfrów to nie jestem pewien czy blokuje dostęp do Złodzieji


Blokuje. Sprawdziłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe gdzie, pliki z Meshes kopiuje się do Meshes, Textures do Textures, Icons do Icons do tego trzeba skopiować plik esp. lub esm. to zależne od rodzaju moda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2007 o 20:58, Fumiko napisał:

> Co do księgi
> szyfrów to nie jestem pewien czy blokuje dostęp do Złodzieji

Blokuje. Sprawdziłam.

Zbyt dawno grałem , żeby przypomnieć sobie dokładną kolejność wszystkich czynności , ale jest możliwe takie poprowadzenie zadania z księgą będąc i wojownikiem i złodziejem , że dalej możemy spokojnie działać w obydwu gildiach.Chodzi o odpowiednią kolejność rozmów w gildiach i moment oddania książki wojownikom.Nie chciałem wgrywać poprzednich sejwów i kombinowałem właśnie z tymi elementami i na 100% da się sprawę tak poprowadzić , że nia zablokujemy sobie zadań w Gildii Złodziei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować