Zaloguj się, aby obserwować  
Budo

Morrowind - pytania, przemyślenia - temat ogólny

14067 postów w tym temacie

Dnia 21.01.2007 o 19:28, kuba330 napisał:

Gdzie dokładniej jest świątynia azury?


Słyszałem o kaplicy Azury i leży ona na południe od Holamayan na Wybrzeżu Azury. Jeśli jeszcze nie kojarzysz to na dalekim połudnoi od Sadrith Mora ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak mam się poruszać inaczej niz chodzenie niechce mi się tak chodzić i pytanie.Jak Ciągle biegne i pasek zmęczenia spadne do zera to moge paść alpbo stracic umiejętności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Poruszanie sie to tylko chodzenie i bieganie oraz lewitacja, można też skakać, postacie z dobrą akrobatyka walą niezłe skoki. Pasek zmęczenia okresla szansę rzucenia czaru/trafienia atakiem bronią- im bardziej pusty pasek tym mniejsza szansa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2007 o 14:02, pro evo napisał:

pasek zmęczenia spadne do zera to moge paść alpbo stracic umiejętności?


Dodatkowo jak spadnie ci do zera to osoba Walcząca Wręcz (tzn. pięściami) uderzając cię powala cie na ziemię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam do was pytanie:

Mam Morrowinda bez ddatku i szukam odpowiedniego hełmu do daedrycznej zbroi*. Czy moglibyście pokazać na mapie lokalizacje hełmu/ów?? Niestety nie mogę znaleźć żadnego chociaż przeszukałem większość terenów Morrowind.

*NIe posiadam kilku części zbroi, które udrawiacz na chorobe spczenia ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Jeden hełm jest w jaskini koło obozu Urshilaku- sa tam daedryczne ruiny a obok nich wejście do jaskini. Drugi i to inny jest na bank w Upiornej Bramie w jednej z wież- stoi tam w podziemiach kolo w szklanej zbroi i hełmie, ale bez walki go nie odda ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To niestety są losowe sprawy. Radziłbym zacząć od plantacji Dren to koło jeziora na północny wschód od Pelagaid. Miejscem w którym na pewno je znajdziesz jest również Tel Fyr. Skoro przeszedłeś już sporą część gry to powinieneś kojarzyć to miejsce. Poza tym występuje w ruinach bardzo często. Ale nie martw sie. Hełm deadryczny nie jest najtrudniejszy do znalezienia. Deadrycznego łuku są chyba tylko dwie kopie w całym świecie ... :) Miłego szukania ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2007 o 18:40, Budo napisał:

Daedryczne łuki nie są takie złe do znalezienia, btw hełmu nie ma w Tel Fyr ;]


Co do hełmu to można przywołać za pomocą konsoli Lorda Małpi Rozum ale on jest Argonianinem i pewnie hełmu nie posiada ... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2007 o 18:54, Atukam72 napisał:

Właśnie próbowałem za pomocą tego kodu, nie dało się chociaż wszystko dobrze napisałem.


Oto właściwa komenda :

player->placeatpc "lord cluttermonkey" 1, 1, 1

Jeśli tak wpiszesz na pewno przybędzie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2007 o 18:54, Atukam72 napisał:

Właśnie próbowałem za pomocą tego kodu, nie dało się chociaż wszystko dobrze napisałem.


Uważaj na spacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2007 o 19:00, Atukam72 napisał:

A nie przypadkiem zamiast spacji to _ ?


Nie no to jest zapożyczone z oficjalnej strony z ID wszystkich NPCów i na pewno tak to powinnow wyglądać ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2007 o 09:57, kuba330 napisał:

Czy istnieje kod na przywołanie szkieletu łucznika?? jeśli ktoś by znał to bardzo prosze o
podanie


Cóż na pewno istnieje. Zaraz poszukam ...

Szkielet-łucznik player->placeatpc "skeleton archer" 1, 0, 50

Zachowaj taką pisownię to będzie działać ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie chociaż wcześniej zadałem ale odpowiedzi chciałbym z lepszą dokładnością:
Poszukuję daedryczne hełmy, czy ktoś może mi pomóc w odnalezieniu hełmów czyli podać ich lokalizacje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować