Zaloguj się, aby obserwować  
Budo

Morrowind - pytania, przemyślenia - temat ogólny

14067 postów w tym temacie

Jeśli nie masz wymyślonej postaci z historią itp (ja tak zawsze robię, zawsze wymyślam co robiła moja postać wcześniej że trafiła do więzienia). To wybierz Redgarda rycerza i tranuj się w długim ostrzu i średnim pancerzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2007 o 17:02, Gothic 12 napisał:

Gdzie można pobrać - przeczytać solucje do Morrowinda 3? Z góry dzieki!

Wpisz w google "Morrowind solucja" i sobie wybiesz która Ci odpowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2007 o 17:02, Gothic 12 napisał:

Gdzie można pobrać - przeczytać solucje do Morrowinda 3? Z góry dzieki!

Poradnik instaluje się razem z grą. Są tam opisane wszystkie misje, nawet te z poza wątku głównego. No a jeśli nie masz tego poradnika to pozostaje użycie mocy Google.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2007 o 17:02, Gothic 12 napisał:

Gdzie można pobrać - przeczytać solucje do Morrowinda 3? Z góry dzieki!


Tera czas na czepialstwo fana. Coś takiego jak Morrowind 3 nie istnieje, nie istniało i istnieć nie będzie. Gra nazywa się The Elder Scrolls 3: Morrowind a nie Morrowind 3 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Ogólnie to 75% tych informacji możesz znaleźć na górze tej strony w przypiętym poście. Poza tym jak na moje oko to te informacje są zjechane z Adamantytowej wieży. Podobny styl przedstawiania informacji na liście itp. Tworzenie nowych stron o Morrowindzie podczas gdy w sieci istnieje już właśnie AW nie ma chyba sensu. Na AW można znaleźć wszystko czego byś sobie zażyczył więc chyba nie ma sensu przejmowac się innymi witrynami ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam małe pytanko jak by ktos wiedział: gdzie mozna zdobyc dedryczna zbroje ktora ma + 50 punktow lekkość oraz lewą upiorną opoke dzięki za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Zbroję dokładnie nie wiem gdzie zdobyć ale co do Lewej Upiornej Opoki można ją po zakończeniu głównego wątku zdobyć u Vivieka zabijając go. Będzie ją miał przy sobie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2007 o 21:20, kris1977 napisał:

mam małe pytanko jak by ktos wiedział: gdzie mozna zdobyc dedryczna zbroje ktora ma + 50 punktow
lekkość oraz lewą upiorną opoke dzięki za odp.



Daedrycznąo można zabrać od tego co Cię wyleczył z choroby,ale zapomniałem jak się nazywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2007 o 21:20, kris1977 napisał:

mam małe pytanko jak by ktos wiedział: gdzie mozna zdobyc dedryczna zbroje ktora ma + 50 punktow
lekkość oraz lewą upiorną opoke dzięki za odp.

Po pierwsze to przyzwyczaj się, że tu spamerstwo (poprzedników) jest super dokładną odpowiedzią.

Po drugie - odpowiedzi ode mnie:

a) Daedryczna Zbroja + 50 lekkość na stałe
Jest to jedena z dwóch części zbroi daedrycznej - druga to nagolenniki (ten sam efetk) - które dostajemy jako nagrodę za wykonanie zadania dla Mistrzyni Therany. Jest to jedna z dwóch nagród do wyboru - druga to 11111 sztuk złota. Jednak kirys i nagolenniki wymiatają. Aby wykonywać zadanie dla Mistrzyni Therany należy wstąpić do Rodu Telvani - to jedyny sposób na otrzymanie zadania od tej osoby (swoją drogą to najlepszy Ród).

b) Upiorna Opoka
Jedną dostajemy od Viveka pod koniec wykonywania misji zawartych w głównym wątku gry. Po ubiciu Dagoth Ur''a można zdobyć drugą (wcześniej też ale dopiero po zabiciu Dagoth Ur''a Vivek "nie jest już potrzebny"). Tak więc zabijamy Viveka w jego pałacu i przy jego zwłokach znajdujemy Niezwykły Dwemerowy Artefakt. Są tylko dwie osoby, które mogą coś na ten temat nam powiedzieć: pierwsza to Baladas Demnevanni z wieży w Gnisis (nawet prosi o księgi pomocne w tłumaczeniu języka dwemerów w jednym z zadań wykonywanych dla niego) a druga osoba to nie kto inny jak ostatni żyjący dwemer - Yagrum Bagarn, zamieszkujący Dom Spaczonych w Tel Fyr. By nie psuć Ci zabawy tylko te osoby mogą Ci pomóc - udaj się do nich i pogadaj, napewno jedna z tych osób Ci pomoże. Druga Upiorna Opoka ma te same efekty co pierwsza otrzymana wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Aby wykonywać

Dnia 16.02.2007 o 23:14, Vormulac napisał:

zadanie dla Mistrzyni Therany należy wstąpić do Rodu Telvani - to jedyny sposób na otrzymanie
zadania od tej osoby (swoją drogą to najlepszy Ród).


Ja się tylko w trące do wypowiedzia apropo rodów. Może Telvania jest najlepszym rodem ale nie dla kazdej klasy ;p Raczej wojownikiem grało by się kiepsko należąc dla tego rodu. Co innego Redoran który jest stworziny wręcz dla wojaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2007 o 23:22, Marko Pele napisał:

Ja się tylko w trące do wypowiedzia apropo rodów.....

Z umiejętności co "preferuje" ród to może i masz rację. Typowy ród dla maga. I to dla takiego co ma gdzieś poszanowanie innych czonków jak i reszty (piękne teksty można poczytać).

Jednak...

Jednak z drugiej strony wyżej wspomniana nagroda - najlepszy kirys (nie licząc typowych artefaków) i nagolenniki (tu nie ma lepszego przedmiotu tego typu w podstawce jak i w dodatkach) w grze same mówią za siebie. W innych rodach nie dostaniesz takich nagród, ewentualnie trochę smoków i jakiś badziew do walki. Poza tym w Morrowindzie woj może być magiem itd. Nawet klasa mag zbrojny (pół na pół ze statów wojownika i maga). A poza tym to Telvani mają najlepszą twierdzę (wg mnie) i najlepszych strażników (tu już chyba nie wątpliwości) - kilku dwemerowych centurionów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2007 o 23:14, Vormulac napisał:

> mam małe pytanko jak by ktos wiedział: gdzie mozna zdobyc dedryczna zbroje ktora ma +
50 punktow
> lekkość oraz lewą upiorną opoke dzięki za odp.
Po pierwsze to przyzwyczaj się, że tu spamerstwo (poprzedników) jest super dokładną odpowiedzią.

Po drugie - odpowiedzi ode mnie:

a) Daedryczna Zbroja + 50 lekkość na stałe
Jest to jedena z dwóch części zbroi daedrycznej - druga to nagolenniki (ten sam efetk) - które
dostajemy jako nagrodę za wykonanie zadania dla Mistrzyni Therany. Jest to jedna z dwóch nagród
do wyboru - druga to 11111 sztuk złota. Jednak kirys i nagolenniki wymiatają. Aby wykonywać
zadanie dla Mistrzyni Therany należy wstąpić do Rodu Telvani - to jedyny sposób na otrzymanie
zadania od tej osoby (swoją drogą to najlepszy Ród).

b) Upiorna Opoka
Jedną dostajemy od Viveka pod koniec wykonywania misji zawartych w głównym wątku gry. Po ubiciu
Dagoth Ur''a można zdobyć drugą (wcześniej też ale dopiero po zabiciu Dagoth Ur''a Vivek "nie
jest już potrzebny"). Tak więc zabijamy Viveka w jego pałacu i przy jego zwłokach znajdujemy
Niezwykły Dwemerowy Artefakt. Są tylko dwie osoby, które mogą coś na ten temat nam powiedzieć:
pierwsza to Baladas Demnevanni z wieży w Gnisis (nawet prosi o księgi pomocne w tłumaczeniu
języka dwemerów w jednym z zadań wykonywanych dla niego) a druga osoba to nie kto inny jak
ostatni żyjący dwemer - Yagrum Bagarn, zamieszkujący Dom Spaczonych w Tel Fyr. By nie psuć
Ci zabawy tylko te osoby mogą Ci pomóc - udaj się do nich i pogadaj, napewno jedna z tych osób
Ci pomoże. Druga Upiorna Opoka ma te same efekty co pierwsza otrzymana wcześniej.


wielkie dzieki za odpowiedz szkoda tylko że jestem juz w rodzie redorian. ...ale nastepnym razem zapamietam dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dwa (może nieco n00bowskie) pytanka:
1. Do czego służą indeksy portalu? Targam jeden ze sobą już dłuższy czas i nie wiem po co mi to...
2. Jak zaklinać na stałe? Wiem że trzeba mieć pojemny przedmiot, duszę i kliknąć "Przy użyciu" żeby zmieniło się na "Na stałe". Ale to nie działa...
----
Z góry dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2007 o 16:24, Ex0 napisał:

1. Do czego służą indeksy portalu? Targam jeden ze sobą już dłuższy czas i nie wiem po co mi to...

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=57&pid=6930

Dnia 17.02.2007 o 16:24, Ex0 napisał:

2. Jak zaklinać na stałe? Wiem że trzeba mieć pojemny przedmiot, duszę i kliknąć "Przy użyciu"
żeby zmieniło się na "Na stałe". Ale to nie działa...

Musisz mieć wielki klejnot dusz, następnie musisz pokonać np. Lunatyka albo Złote Bóstwo. Gdy złapiesz duszę tych wrogów to wtedy przy zaklinaniu będzie opcja "na stałe".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować